81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

INSTANT KAFEMATI VENEZIA LX

Se prodavaat vending kafemati so instant kafe od modelot Venezia LX s...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:00LINIJA ZA BONBONI SO MASINA ZA VITKANJE

Komplet linija za bonboni i masina za vikanje


1 МКД
или предлог цена
Денес 16:18kamen za brusilica za secejne

walter kamen za secejne za mala brusilica 125m x 1m 25 parcina vo ...


650 МКД
или предлог цена
Вчера 10:32Drebong i agregat

Se prodava drebong i agregat


18.000 €
или предлог цена
22 сеп 13:59Pecka za vo pekara i komora za kisnenje

Se prodava pecka duvalka so 7 spratovi WHISHEU,60x40 golemina na pleh...


900 €
или предлог цена
22 сеп 12:42Каиши kaisi

Pogolema kolicina na razlicni Varijatorski Rebrasti Ramni traki v...


1 €
или предлог цена
21 сеп 21:39Pumpa pumpi пумпа пумпи

Голема запчеста пумпа за густи течности воопшто не употребена 90мм ...


1 €
или предлог цена
21 сеп 21:37Wiesheu

Se prodava pecka-duvalka so 7 plehovi, dimenzija 60x40 , zaedno so ko...


900 €
или предлог цена
17 сеп 11:22Vakum pumpa pumpi вакум пумпи пумпа

Се продаваат вакум пумпи од марката на busch и becker vo ispravna sos...


5 €
или предлог цена
15 сеп 10:01Spiralna zavojna pumpa za gusti materijali пумпа за густо

Спирални пумпи за густи материјали. Имам и редутори за нив


5 €
или предлог цена
15 сеп 10:00Se prodava elektro moror 8.8kw 2800ps

.


По Договор
или предлог цена
13 сеп 23:09mlin cekicar

prodavam mlinovi cekicari za stocna hrana.ima so razlicni kapaciteti....


1 €
или предлог цена
12 сеп 15:28briketirka linija

kompletna linija za briketiranje biobriketi za ogrev.


12 €
или предлог цена
12 сеп 15:28KAFEMAT SPAZIO XL

Prodavam kafemati od modelot spazio so dve vrsti instant kafe so cita...


По Договор
или предлог цена
12 сеп 11:25PRODAVAM KAFEMATI VO ZRNO BRIO 250

Prodavam kafemati vo zrno od modelot brio 250 so citaci i za knizni i...


550 €
или предлог цена
12 сеп 11:24Kafemat Bergamo Instant

Se prodava kafemat Bergamo so instant kafe vo odlicna sostojba, momen...


700 €
или предлог цена
12 сеп 11:24Hidroagregat hidroagregati pumpa pumpi

Golemi i mali


5 €
или предлог цена
05 сеп 08:19VENDING KAFEMAT / KAFEMATI

Se prodavaat vending kafemati so instant kafe Spazio, Venezia LX, Be...


По Договор
или предлог цена
02 сеп 14:25PRODAVAM KAFEMATI

Prodavam instant kafemati od modelite Spazio XL, Venezia LX, Bergamo...


По Договор
или предлог цена
02 сеп 14:22MASINA ZA BLOKOVI I TRAKTOR SO PRIKOLICA

Se prodava masina za betonski blokoj zaedno so kalapi. Isto taka se p...


1 €
или предлог цена
01 сеп 13:20Elektro moror sever

Elektro motor sever isprave ne se slusa koga raboti trofazen sever mo...


100 €
или предлог цена
01 сеп 09:25Masina za kroenje iverica

masina za kroenje iverica germanska masina scheer pa4130 so ponova pr...


1 €
или предлог цена
30 авг 09:33KAFEMAT SPAZIO XL / VENEZIA LX INSTANT

Prodavam instant kafemati so ili bez citaci Kafematite se vo ispravn...


По Договор
или предлог цена
28 авг 13:10Turbina za aspirator-7.5kw

turrbina za aspirator za pilevina 7.5 kw motor


400 €
или предлог цена
25 авг 15:10KAFEMAT ZENITH

Prodavam kafemati od modelot zenith Kombiniran so kafe vo zrno i inst...


По Договор
или предлог цена
22 авг 09:19mlin sreder

proizvodstvo i prodazba na mlinovi sreder cekicar chiper i mlin za sl...


5 €
или предлог цена
11 авг 17:01Masina za betonski blokovi

Se prodava


600 €
или предлог цена
10 авг 22:04Se prodavaat mashini za prerabotka na mermer granit kamen

Se prodavaat mashini za secenje na blokovi(gater) ,polirka linija za ...


1 €
или предлог цена
27 јул 13:56Sushara, sushari!

Prodavam i industriski sushari vo odlicna sostojba. Imam nekolku parc...


300 €
или предлог цена
22 јул 19:24Glodalka Freza Prvomajska UHG

Odlicna sostojba so site popratni dodatoci Telefon za kontakt 071 9...


1 €
или предлог цена
21 јул 09:33AGRINA kompresor 50Li.

Kompresor 50 li ne mnogu koriste AGRINA


5.000 МКД
или предлог цена
17 јул 18:48se prodava apkan ,апкан 2m

se prodava dobro socuvan apcan,


1.155 €
или предлог цена
11 јул 09:52Se prodava apkan nov

Apkanot vitka do 1 milimetar i do 2 metri vo dolzina .Dzvonete na ova...


950 €
или предлог цена
09 јул 17:40MASINI ZA DRVO I MERMER

prodavam: - masina kombinirka za drvo 5 operacii - torno za stolbci...


1 €
или предлог цена
04 јул 00:26Ekcentar Presi za prodavanje

Se prodavaat dve ekcentar presi 25t 1500 eu 40t 2500 eu Vo ispr...


1 €
или предлог цена
27 јун 09:51Se prodava CNC Punch Press

Amada Arcade 210 Rabotna povrshina 1250x1000 ( 2500x1000 so repozic...


1 €
или предлог цена
27 јун 09:51Aspirator 7.5kw

Apsirator 7.5kw motor, za sekakva namena


600 €
или предлог цена
26 јун 14:41zavoen kompresor

Сите видови на завојни, клипни, подвижни компресори, дувалки за возду...


По Договор
или предлог цена
03 мај 07:49Mashina za drobene - Drobilica

Нова машина за дробење пластика аламинум електрични апарати др. Одпа...


5.200 €
или предлог цена
22 апр 20:08ORIGINAL TRKALA ZA RACEN VILUSKAR [MALI}

TRKALA ZA RACEN VILUSKAR [MALI} SIRINA 92 MM VISINA 80MM OTVOR N...


1 €
или предлог цена
19 апр 19:27Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам