1383 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Leon 1.9 2006 godina

Seat Leon 1.9 2006 godina dizel registrirana do 26.04.2023 godina eur...


4.900 €
или предлог цена
20 сеп 23:17Промовирано

MAZDA CX7 2.2 175HP - PRV GAZDA

Возилото е во одлична состојба,купено од овластен Мазда салон во Маке...


12.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

VW PASSAT 1.6 TDI 105KS MOZNA ZAMENA

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.000 €
Денес 12:56Промовирано

YUGO KORAL 45 plin ( LOVATO ) so attest , reg. do 01. 2023

Se prodava YUGO KORAL 45 so vgraden atestiran plinski ured ( LO...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:34MONDEO 2.0 TDCI-2004g-Ghia

Se prodava Ford Mondeo 2.0 TDCI , 2004 god proizveden, 96kw,128ks s...


2.900 €
или предлог цена
Денес 14:26Polo 1.4 - 2007 (NEUVEZUVANO)

Poloto e vo odlicnaa sostojba mnogu socuvano redovnoo servisirano vo ...


3.300 €
или предлог цена
Денес 14:08SEAT IBIZA 1.9 TDI 105KS!!! PANORAMA GREACI SEDISTA FULL!!!

NAJDOBRIOT MOTOR NA VW 1.9 TDI 105KS MN EKONOMICEN I MN EFTIN ZA ODRZ...


4.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.900 €
Денес 14:04SEAT LEON 1.9 TDI 105KS MN OPREMA SIBER!!! KOMANDI VOLAN!!!

KOLATA E SEGA UVEZENA PLATENA CARINA TUV HIMOLOGACIJA PREVEDENI DOKUM...


4.800 €
или предлог цена
Денес 14:03REANAULT CLIO 1.5 DCI DIZEL

FULL OPREMA KLIMA GREACI NA SEDISTA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!...


2.900 €
или предлог цена
Денес 14:01FIAT GRANDE PUNTO 1.4i 2009G

FULL OPREMA KLIMA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA! 🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪�...


2.850 €
или предлог цена
Денес 14:01SUZUKI SPLASH 1.0 BENZIN

NOV UVOZ FULL OPREMA KLIMA GREACI NA SEDISTA PLATENI DAVACKI DO REGI...


3.150 €
или предлог цена
Денес 14:01SEAT IBIZA 1.4 TDI NE UVEZENA OD MK KUPENA 2 GAZDA TOP SOSTO

.


3.200 €
или предлог цена
Денес 13:38  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6

PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6 - 2005 G. ODLICNO SOCUVANA I GARAZIRAN...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:31Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D Reg Odlicen

Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D bez gram sminka 4x4 kompletno ispravni ra...


7.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
8.200 €
Денес 13:28VW Polo Classic 1.4 Atest Plin Reg 4.2023 Odlicno

VW Polo Classic 1.4 44 kw 97 bez gram sminka Vo nasa sopstvenost 7 ...


1.100 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
1.400 €
Денес 13:28Ford Transit 2.2 2007 8+1 Reg Odlicno

Ford Transit 2.2 d bez sminkanici 2007 godina vo soobrakajna 8+1 ...


5.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 €
Денес 13:19BMW F30 320d M PAKET

Bmw f30 320d M Paket 2012 178.000km realni Kolata e kako nova, vn...


18.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
20.000 €
Денес 13:00Vw Touran 2.0

Prodavam Vw Touran vo odlicna sostojba. Komplet zimaki i letni gumi ...


4.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.500 €
Денес 13:00TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D 4X4 2011 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA

TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D 4X4 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 ...


8.000 €
или предлог цена
Денес 13:00MAZDA CX7 2.2 175HP - PRV GAZDA

Возилото е во одлична состојба,купено од овластен Мазда салон во Маке...


12.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Peugeot 308

Peugeot 308 1.6 hdi 109 ks 2009g so 6 brzini registriran servisiran v...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00JEEP COMPASS 2.0 TD 4X4 2010 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

JEEP COMPASS 2.0 TD 4X4 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:00CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.900 €
или предлог цена
Денес 13:00FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


7.500 €
или предлог цена
Денес 13:00VW PASSAT 1.6 TDI 105KS MOZNA ZAMENA

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.000 €
Денес 12:56ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina reg...


4.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.399 €
Денес 11:39BMW X6 DELOVI TANDEM VELES

POLOVNI DELOVI I SERVIS ZA BMW TANDEM VOZILA NA LAGER I PO NARACKA: B...


4 €
или предлог цена
Денес 10:58BMW DELOVI 330D N57 M PACKET TANDEM VELES

POLOVNI DELOVI I SERVIS ZA BMW TANDEM VOZILA NA LAGER I PO NARACKA: B...


66 €
или предлог цена
Денес 10:58BMW E60 535D 2005

BMW 535D OD OPREMA POSEDUVA -GOLEMA NAVIGACIJA -KLIMATRONIK -HE...


7.000 €
или предлог цена
Денес 10:58BMW 320D 2007 E90

BMW 320D 2007GOD 163KS SERVIS NAPRAVEN PROVERKA BILO KADE


5.500 €
или предлог цена
Денес 10:58BMW e60 525d STAKLO!!!

Se prodava bmw e60 525d 2005g FABRIKA Odlicno socuvano bez nikakvi z...


6.500 €
или предлог цена
Денес 10:55Peugeot 407 1.6HDI 2004

Moze zamena za pomalo vozilo


3.190 €
или предлог цена
Денес 10:54JEEP COMPASS 2.2 CRD MERCEDES MOTOR 100KW 136HP

Se prodava Jeep Compass 2.2 CRD 2011 Sega prva registracija vo Maked...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:41Bmw 525 facelift moze zamena za Bmw 118/120 avtomatik

Bmw 525 facelift 3.0 disel cobra menuvac Registrirano so zelen kart...


9.200 €
или предлог цена
Денес 10:19  НОВ ОГЛАС

CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA🇨🇭,PLATENI SIT...


5.800 €
или предлог цена
Денес 10:12NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007 g.UVEZEN OD SVAJCARIJA

NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATEN...


6.500 €
или предлог цена
Денес 10:11KIA SORENTO 2.2 CRDI 2011 G.4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭. VISOKO ...


11.700 €
или предлог цена
Денес 10:11HONDA CR-V 2.2.CTDI 4x4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

HONDA CR-V 4X4 2.2 CTDI 2006.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


6.500 €
или предлог цена
Денес 10:11SUZUKI SWIFT 1.3 4X4 Piz Sulai 2009 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

SUZUKI SWIFT 1.3 4X4 2009 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATEN...


4.600 €
или предлог цена
Денес 10:11PEUGEOT 4007 2.2 HDI 4X4 2008 SO 7 SEDISTA UVEZEN OD

PEUGEOT 4007 2.2 HDI 4X4 2008.GODINA SO 7 SEDISTA .. UVEZEN OD SVA...


5.800 €
или предлог цена
Денес 10:11NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAV...


9.500 €
или предлог цена
Денес 10:11se prodava e300

se prodava mercedes w210 e300TD so mnogu oprema klima senzori ...


3.000 €
или предлог цена
Денес 10:06astra J 1.3 eco flex 2011 god

opel astra 1.3 dizel 2011 godina reg servisirana novi gumi stakl...


5.750 €
или предлог цена
Денес 09:33Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам