Гостивар
                           
308 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo 7 zona 353 m2

se prodava plac vo gostivar od 353 m2 so imotenlist so kanalizacia s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 18:09Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 17:58SE PRODAVA PARCELA VO GRADEZEN REON

Se prodava parcela.Parcelata e opfatena so urbanisticki plan,odnosno ...


45 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 17:58••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na s...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 16:11Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 16:10Kukja vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 11:26Kuca na 3 sprata vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 11:26Plac do glaven pat Gv vrapciste

Idealno mesto za gradba I I biznis do placot Ima struja I voda I uste...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

27 сеп 23:31Se prodava Nov Stan 94m2

Se prodava nov stan 94m2. Stanot se naoga na patot na avtobuska stani...


799 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

27 сеп 21:33Se Izdava Stan

Se izdava stan od 100m2 so golema terasa. Stanot e polo namesten, gr...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

27 сеп 20:16Се продава плац градежен покрај автопат Тетово-Гостивар

Се продава плац градежен 2.000 м2 покрај автопатот Тетово-Гостивар на...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

27 сеп 09:01Se iznajmuva nov stan

Se iznajmuva stan vo nova zgrada vo Gostivar ,do kafe bar "WEST", p...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

27 сеп 08:27se prodava stan

se prodava stan nov vo nova gradba na 5 minuti od centarot na gradot ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

26 сеп 22:28SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

26 сеп 06:18Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 сеп 16:58Se prodava ili menuva za stan

Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1... poseduva celosna...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

24 сеп 15:58Стан 75m² на 3-ти кат 8m² подрум, комплет луксузно опремен

Се продава стан од 75m² на 3-ти кат, плус 8m² подрум, комплетно луксу...


60.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 сеп 11:50Plac vo Balindol

Plac vo Balindol. KP.br.922 -plac so povrsina od 816m2, KP.br 925/5...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 сеп 16:33Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister

Se prodava Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister,onamu kade sto...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 сеп 09:35Shitet vend per ndertim ne afersi te pizza MIA

396m2 vend per ndertim ne afersi te lokalit Pizza Mia. Per me shume i...


230 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 сеп 23:05lokal pod kirija lokal me qira

Jepet lokal me qira Jepet lokal me qira ne afërsi të NP Komunalec go...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

22 сеп 21:51Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


80 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 сеп 17:45Selo Lesnica-Gostivar

Placot se naoga blizu seloto Zdunje.


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 сеп 17:25Село Здуње / Земјиште со маркица

Се продава парцела од 5592м2,погодна за градба.Приклучок за вода и ст...


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 сеп 17:25Niva 8300 m2

Niva pokraj avtopat Tetovo-Gostivar 8300m2 . Nivata se naogja pokraj...


29 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

21 сеп 13:55Stan vo centar - Banese ne qender 80 m

Se prodava stan od okolu 80 m( imoten list 73m), vo centar- blisku do...


58.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 сеп 15:30PRODAVAM PLAC VO BLIZINA NA STAR JAVOR

Prodavam gradezen plac ispod zeleznickite prugi vo blizina na star ja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

20 сеп 10:29Се продава плац на ул. Питарница, Гостивар

Се продава плац со 987м2. Локациски се наоѓа на улица Питарница (пато...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

19 сеп 14:24kuca

se prodava kuca so 700m2 full namesten uste edna markica ima za grade...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

19 сеп 12:41Se Izdava Deloven Prostor (Prizemje,Podrum i Dvorno Mesto)

Lokalot se naogja vo blizina na City Centar, vo ulicata nakaj Policis...


По Договор
или предлог цена
19 сеп 12:13Се продава стан од 80м2

Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди Гостивар. Станот се наоѓа...


37.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

19 сеп 07:37Se prodava kukja / Shtëpi në shitje

Се продава куќа на три спрата со подрум, на атрактивно место во цента...


400.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 сеп 13:16Се продава стан во строг Центар-Гостивар

Се продава стан во строг Центар во Гостивар. Станот располага со повр...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

16 сеп 09:06Se prodavaat udarni parceli okolu ETC Gostivar

Se prodavaat gradezni parceli vtor red okolu ETC Gostivar,za delovni ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

15 сеп 13:58Baram stan ili plac

Baram stan ili plac pokraj avtopatot Gv-Te samo na privatniot lice ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

14 сеп 15:30IZDAVAM LOKAL 11 m2 DO CITY CENTAR

Lokalot se naogja blisku do city centar i policijata vo centralno gra...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

12 сеп 19:09Kucha vo Naselba Dutlok

Se prodava kucha vo Naselba Dutlok kaj vlezot na medicinskoto uchilis...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

12 сеп 12:38luksuzen stan

se izdava luksuzno opremen stan kontakt 070555027


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

09 сеп 19:04Stan vo Centar na 1 Sprat 38m2 Banes qendër 1 kati 38m2

Se prodava stan 38m2 na 1 sprat vo strog centar nasproti kaficot fant...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

09 сеп 16:35SHITET SHTEPI E KOMPLETUAR PER JETES

SHITET SHTEPI E KOMPLETUAR PER ME SHUME INFORMATA PARAQITENI NE KETE...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

09 сеп 11:38Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам