Подкатегорија:
                   
20 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Izdava Deloven Prostor (Prizemje,Podrum i Dvorno Mesto)

Lokalot se naogja vo blizina na City Centar, vo ulicata nakaj Policis...


По Договор
или предлог цена
19 сеп 12:13PRODAVA -IZDAVA

SE PRODAVA ILI IZDAVA luksuzno opremen deloven prostor ,so moznost...


1.480 €
или предлог цена
20 авг 22:38Se prodava hala 762m2

Se prodava hala so povrshina od 762m2 vo blizina na Kamin na avtopat ...


175.000 €
или предлог цена
20 авг 13:49Deloven I Magacinski Prostor

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја...


По Договор
или предлог цена
01 авг 10:34SE. IZDRAV / PRODAVA

33m2 wc, magacince, i glaven lokal tip top sreden see novo edno par...


249 €
или предлог цена
20 јул 00:06Deloven object Gostivar

Se prodava del od objekt vo Gostivar opishan vo imoten list br. 997...


290.000 €
или предлог цена
11 мај 12:01Lokal na glavna i prometna ulica

Lokal od skoro 110m2 plus sopstven parking od nad 60m2. Po odlicna i...


1 €
или предлог цена
16 ное 20:55Se Prodava Deloven Prostor Od 121m2 Vo Gostivar

Се продава деловен простор во Гостивар до трудова, спроти Сити Центар...


1 €
или предлог цена
25 јун 18:55СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се изнајмува деловен простор на неколку нивоа во актрактивен дел на Г...


1 €
или предлог цена
25 фев 08:24Се издава Деловен Објект во Неготинска Петла

Sifra H0222 Се издава Деловен Објект лоциран на Автопат Тетово-Гости...


По Договор
или предлог цена
09 фев 11:37SE PRODAVAAT DVA LOKALA NA CENTAR.

SE PRODAVAAT DVA LOKALA VO CENTAROT NA GRADOT NA I KAT POVOLNO I EFTI...


По Договор
или предлог цена
14 окт 18:53Se izdava lokal pod kirija

Se iznajmuva lokal pod kirija na ul.Ilindenska br.174 Gostivar vo bli...


200 €
или предлог цена
10 сеп 14:51SE IZNAJMUVA MAGACIN

Se iznajmuvaat dva lokala za magacinski prostor edniot 110m2 drugiot...


1 €
или предлог цена
03 јун 11:23Deloven prostor

Se iznajmuva deloven prostor 100m2 vo centralno gradsko podracje


1 €
или предлог цена
25 мар 13:00Se prodava (izdava) kancelariski mebel

Se prodava (izdava) kompletno namesten kancelariski mebel. Mebelot e ...


1 €
или предлог цена
07 ное 22:37Deloven ili magacinski prostor

se izdava magacinski ili deloven prostor na dve nivoa na preiferia vo...


По Договор
или предлог цена
24 окт 10:01Konstrukcija za plastenik (sera)

Konstrukcija za plastenik (sera) Dimenzi 10 m x 60 m


1 €
или предлог цена
09 јул 09:32Se iznajmuva Deloven prostor

celosno parkiranje, kancelarija soba, 2 toaleti, prostor za skladiran...


1.300 €
или предлог цена
12 мар 19:25se prodava plac od 4000m2

Se prodava plac od 4000m2 so hali 700m2 za lesna industrija , na izle...


300 €
или предлог цена
05 окт 13:14SE PRODAVA DUKAN

Se prodava duchan na ul.*Mara Ugrinoska br.66 vo blizina na Avtobuska...


1.000 €
или предлог цена
07 сеп 06:26Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам