3099 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:00Промовирано

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 авг 17:32Промовирано

Stan pod Kirija i na Turisti vo centar

Se iznajmuva na Turisti i van sezona pod Kirija isključivo do Maj (ju...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

09 сеп 13:41Промовирано

Продавам плац

Продавам плац во село Лескоец Охрид


20 €
или предлог цена
Денес 12:20издавам гарсонњера во центар на Охрид

Издавам гарсонњера


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:20kupuvam stan

kupuvamstan od 40do50 metri kvadratni


800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:19Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:19Куќа во Охрид од 271м2 во урбана заедница на Питу Гули !!!

Се продава Куќа во Охрид, во урбана заедница Горна Влашкамала на ули...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 12:17Izdavam garsonjera vo daljan

Se izdava garsonjera vo daljan Moze I za podolgo garsonjera E nameste...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:10Strog centar Ohrid, do postata delux studija so garaza

Apartmanite Jovan se novi, luksuzno opremeni, locirani se vo najstrog...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:39Strog centar, novi delux apartmani Jovan do postata

Rezervirajte 070/391583 ili 077/570001 !!! Apartmanite Jovan se novi...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:39Izdavam stan strog centar so parking do posta

Novi delux apartmani Jovan,strog centar na Ohrid, na 80m do ezero, pl...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:39Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
Денес 11:11APARTMAN VO PESTANI

Se izdava nov apartman (54m2) na vlezot na Pestani, prv red pokraj ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:00Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:57Се продава нива во Горно Лакочереј

Се продава нива во Горно Лакочереј во месноста четири ореви на самио...


8 €
или предлог цена
Денес 10:44Се продава нива во Лакочереј

Се продава нива во Лакочереј во месноста гавала на самиот пат со имот...


8 €
или предлог цена
Денес 10:44Niva vo Dolno Lakocerej

Nivsta se naoga pomegu Dolno Lakocerej i Orman. 200m od glaven pat, z...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:15Стан за студенти во Охрид

Се издава стан за студенти во Охрид.Станот е 40 м2,две соби,купатило,...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:13Се издава стан во Охрид

Се издава комплетно наместен и реновиран стан, во склоп на хотел Инте...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:54Дуќан (под кирија) ОХРИД

Се издава дуќан под кирија на улица “Гоце Делчев” -ОХРИД во исправна ...


350 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Денес 09:24Се изнајмува Вила во Охрид

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Денес 09:19Се изнајмува Вила Силва

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:19Se prodavaat poveke atraktivni placevi

Se prodavaat povekje atraktivni placevi vo Gorica i eden plac od 947m...


1 €
или предлог цена
Денес 09:07Продавам куќа во Пештани

Се продава куќа во Пештани на 20 метри од брегот. Цена по договор 0...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:41STANOVI VO PRODOLZENIE OD TAMARO 7

Slobodni se slednive stanovi:49m2 na 3 kat I 52m2 na prv I tret 53m2 ...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:17Izdavam soba vo ohrid pogodna za studenti

Soba vo ohrid na vinkovacka okolu 30 kvadrati pogodna za studenti nam...


100 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 07:49Niva vo gorno lakocerej so nasad jabolka

Se prodava niva vo gorno lakocerej kaj mesnosta vikana endeci so 206...


10 €
или предлог цена
Денес 07:40SE IZDAVAAT NOVI APARTMANI

Se izdavaat novi apartmani vo stariot del na gradot so prekrasen pogl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 07:37Се издаваат/продаваат деловни простори во Охрид

Се издаваат деловни простори во строг центар на Охрид-ул.Партизанска ...


1 €
или предлог цена
Денес 07:30Се издава студио 1

Студио1 Студио1 е гарсоњера во зграда во студиото има:мини кујн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:12НОВ стан со 1 спална

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на при...


61.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 06:58  НОВ ОГЛАС

Голем и ефтин стан во близина на центар

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 06:50ПОВОЛНО! Стара куќа на ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

Се продава стара куќа на одлична локација со вкупна површина од 150м2...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
70.000 €
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 23:43menuvam kiosk plasicen

Menuvam kiosk plastocen 2x2 imam i eden 2x4 moze i z...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:31Kupuvam stan €1290m2 Centar Ohrid

Kupuvam stan,centralno podracje vo Ohrid Cena max. do 1290€ m2, Pov...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:15Apartman Riki 3

ZAFATENO -Se iznajmuva stan od 76m2 na den ili mesecno: -Golema dne...


300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:14Aparmani,Sobi,Studia,Stanovi

Iznajmuvanje na smestuvacki kapaciteti.vo 1.2 ili 3 krevetni studia...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:14Apartman Nika Centar

Aparmanot e na 1 kat vo strog centar na pocetok na Ohridska carsija-z...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:13Apartman RIKI 1

Se iznajmuva na den ili mesec. Na 10min od Ohridska Carsija. Studio...


15 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:13PRIJATEN SMESTAJ ZA VAS ODMOR

CENETI GOSTI! NASATA SEMEJNA KUKJA SE NAOGA NA RASKRSNICATA KAJ OH...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 23:04Se prodava mesto of 737 m2 vo Dolno Lakocerej

Se prodava mesto od 737 m2 vo Dolno Lakocerej vo blizina na osnovno u...


10 €
или предлог цена
Вчера 22:57  НОВ ОГЛАС

Se prodava mesto od 2000 m2 vo Dolno Lakocerej

Se prodava mesto od 2000 m2 vo Dolno Lakocerej vo blizina na osnovm...


20 €
или предлог цена
Вчера 22:45  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам