Кавадарци
                   
3031 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Dacia Duster

Se prodava Dacija Duster 2011 god, dizel


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Audi a4 2.0tdi 2006 vo odlicna sodtojba

Se prodava audi a4 2.0tdi 2006god registrirana do mart 2023. Sostojb...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.800 €
Кавадарци

Автомобили

09 авг 16:59Промовирано

Peugeot 308sw 1.6hdi 109ks TOP SOSTOJBA

Peugeot 308 SW 1.6hdi 80kw 109ps Kilometri:190.000 menuvac: race...


5.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 авг 10:00Промовирано

Se prodava SEAT LEON 1.9 TDI 2007 godina

Se prodava seat leon 1,9 tdi, 105 ks crna boja redovno servisirano. V...


4.650 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:12Opel Meriva 1.7 cdti 101 ks

Opel Meriva 1.7 cdTI 74 kw 101 ks kupena 02.2005 godina, Registrir...


2.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:07Mercedes 5*112

Оригинал Мерцедес бандажи -Германија. 16ки 5 x 112 возени на Ц класа...


230 €
или предлог цена
Денес 15:01Parking bariera

Novi parking barieri komplet so tipli strafovi i katanec. Pocinkovan...


2.100 МКД
или предлог цена
Денес 14:23Mercedes E350 4matik 4x4 moze zamena

Se prodava mercedes E350 cdi 4x4 2010 godina odlicno socuvan 2 kluca ...


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:54Peugeot 407 2.0 HDI 100kw Bg tablicki

Se prodava peugeot 407 2.0 hdi 100kw proizvedeno 2006 god 4 novi gumi...


2.499 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:30Gumi M+S 155/70R13 75T

2 gumi si dimenzii 155/70R13 75T Kontakt 079 297 139


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:08Prskalica 200L

Prskalica za traktor toma vinkovic so crevo dolgo 100metri i kapacite...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:08Prikolka / Prikolica

Dimenzii na prikolkata 153cm x 103cm Kontakt: 079 297 139


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:08DAF XF 105 EURO 5

SE PRODAVA DAF XF 105 EURO 5. 2008 GODINA . REGISTRIRAN NA MK. NO...


11.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 13:00POTREBNI SE VOZACI SO E KAT.ZA MK-GR,TR PLATA 17%OD REALIZAC

POTREBNI SE VOZACI SO C I E KAT. NA REDOVNI REALACII MK-GR- MK - ...


1.400 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.700 €
Кавадарци

Камиони

Денес 13:004x100 original za kadett b/c

se prodavaat originalni bandazi za opel kadett b i c zdravi pari ne ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Opel Astra 1.7 CDTI

Se prodava opel astra vo odlicna sostojba registrirana do 04.2023god


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Mercedes c270 cdi

Mercedes C270 CDI Automatik Elegance Leder -C270 CDI 125kw -Godin...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Dacia Duster

Se prodava Dacija Duster 2011 god, dizel


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Scania R420

Scania R420 2007, manuelen menuvac. Vo ekstra sostojba. 6 relativno n...


13.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Seat

HITNO! Se prodavaa Seat Ibiza Cupra 2009 godina 1.9tdi 77kw 105ks reg...


4.600 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:46Mercedes Actros EBS WABCO Popravka Servis

Vrsime popravka na site EBS kompjuteri od Mercedes. Isto taka vrsime...


100 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 12:23Motoren Kompjuter za Scania Servis Popravka

Vrsime popravka na site motorni kompjuteri na Scania od 2004-2022 I n...


99 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 12:23OPC OPC5 Scania Kompjuter za menjac menuvac

OPC5 kompjuter za menuvac za scania, za poveke informacii, zvonete.


100 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 12:22Делови за YAMAHA YZF R125 2008 година

Се продаваат МАСКИ и РЕТРОВИЗОРИ за YAMAHA YZF R125 2008 година. Ц...


Денес 12:16Bandazi 17

Bandazi 17 so solidni gumi 077 544 298


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:02Nissan Micra

Se prodava Nisan Micra 1,2 benzin, klima,elektrika na prozori,Novi zi...


2.600 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
3.100 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:48Ман 41-403

Се продава Ман 41-403 1998 год. Сандук Милер кипер 22м3. Ремонтиран м...


30.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 11:47Kamp

Prodavam kamp lociran voa kamp As struga


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Кампинг возила

Денес 11:45LANDROVER FRELLANDER 2 TD4 2.2/152 KS (4X4)2010G FULL TOP !

LANDROVER FRELLANDER 2 TD4 2.2/152 KS 2010 GOD FULL OPREMA PANORAMA K...


8.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:43Bmw 520d 177ks - 07

BMW 520d 177ks 2007/08 Vo odlicna sostojba Smeneto ulie I site fil...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:17Golf 3

Sreden tip top...reg do 12 08 2023god... Cenata e fiksna...za podole...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:01SCANIA R410 Mega euro 6

Prodavam Scania R410 Mega vo odlicna sostojba 2014 godina euro 6 Redo...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
34.000 €
Кавадарци

Камиони

Денес 09:40Digalka za koli 2.5t

Se prodava Digalka za koli 2.5t Trofazen elektro motor Prenos na l...


1 €
или предлог цена
Денес 09:30Opel Vectra

Se prodava Opel vektra 1.9cdti vo dobra sostojba donesena od germanij...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.850 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:27Golf GTI

Vo odlicna sostojba napraven mal servis Kupena vo porshe skopje ...


12.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:26FIAT GRANDE PUNTO 1.3 multijet O8 GOD FULL

SE PRODAVA FIAT GRANDE PUNTO 1.3 multijet PROIZVEDENO 2008 god SO FUL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07FIAT GRANDE PUNTO 1.2 55KW FULL

SE PRODAVA FIAT GRANDE PUNTO 1.2 55 KW PROIZVEDENO 2006 GOD. SO FULL ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 GOD FULL

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.4 TDCI HDI PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPR...


3.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07FORD C MAX 1.6 HDI 66KW FULL

SE PRODAVA FORD C MAX 1.6 HDI 66 KW SO.FULL OPREMA KLIMA ELEKTRI...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 GOD FULL

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.4 TDCI HDI PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07POLOVNI VOZILA NA KREDIT C3 2010 GOD 1.1 FULL

SE PRODAVA CITROEN C3 1.1 PROIZVEDEN 2010 GOD SO FULL OPREMA KLIMA...


3.590 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07SKODA FABIA 1.2 HTP 06 GOD FULL

SE PRODAVA SKODA FABIA 1.2 HTP PROIZVEDENA 2006 GOD 55 KW SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:06OPEL ASTRA 1.7 CDTI 05 FULL SERVISIRANA

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74KW PROIZVEDENA 2005 GOD SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:06Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам