Кавадарци
                   
1087 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mondeo 2.0 plin atest. Full klimatronik

Mondeoto e maksimalno zacivano, Bez gram korozija. Kupeno vo Mida so ...


4.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

13 авг 13:03Промовирано

Peugeot 308sw 1.6hdi 109ks TOP SOSTOJBA

Peugeot 308 SW 1.6hdi 80kw 109ps Kilometri:190.000 menuvac: race...


5.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 авг 10:00Промовирано

Prodavam Bmw 320d E90 163 ks vo odlicna sostojba

Kolata e zacuvana maksimalno bez grepka ,zimski gumi solidni ,parking...


5.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:00Промовирано

Mercedes E350 4matik 4x4 moze zamena

Se prodava mercedes E350 cdi 4x4 2010 godina odlicno socuvan 2 kluca ...


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:54Peugeot 407 2.0 HDI 100kw Bg tablicki

Se prodava peugeot 407 2.0 hdi 100kw proizvedeno 2006 god 4 novi gumi...


2.499 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:30Opel Astra 1.7 CDTI

Se prodava opel astra vo odlicna sostojba registrirana do 04.2023god


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Mercedes c270 cdi

Mercedes C270 CDI Automatik Elegance Leder -C270 CDI 125kw -Godin...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Dacia Duster

Se prodava Dacija Duster 2011 god, dizel


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Seat

HITNO! Se prodavaa Seat Ibiza Cupra 2009 godina 1.9tdi 77kw 105ks reg...


4.600 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:46Bandazi 17

Bandazi 17 so solidni gumi 077 544 298


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:02Nissan Micra

Se prodava Nisan Micra 1,2 benzin, klima,elektrika na prozori,Novi zi...


2.600 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
3.100 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:48FIAT PUNTO EVO 1.4I 77 KS (LPG/TNG) 2010 G FULL NOVO ....

FIAT PUNTO EVO 1.4I 57 KV 77 KS 05.2010 GODINA EURO 5 FABRICKI BENZ/...


3.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:43LANDROVER FRELLANDER 2 TD4 2.2/152 KS (4X4)2010G FULL TOP !

LANDROVER FRELLANDER 2 TD4 2.2/152 KS 2010 GOD FULL OPREMA PANORAMA K...


8.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:43Bmw 520d 177ks - 07

BMW 520d 177ks 2007/08 Vo odlicna sostojba Smeneto ulie I site fil...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:17Golf 3

Sreden tip top...reg do 12 08 2023god... Cenata e fiksna...za podole...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:01Opel Vectra

Se prodava Opel vektra 1.9cdti vo dobra sostojba donesena od germanij...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.850 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:27Golf GTI

Vo odlicna sostojba napraven mal servis Kupena vo porshe skopje ...


12.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:26FIAT GRANDE PUNTO 1.3 multijet O8 GOD FULL

SE PRODAVA FIAT GRANDE PUNTO 1.3 multijet PROIZVEDENO 2008 god SO FUL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07FIAT GRANDE PUNTO 1.2 55KW FULL

SE PRODAVA FIAT GRANDE PUNTO 1.2 55 KW PROIZVEDENO 2006 GOD. SO FULL ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 GOD FULL

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.4 TDCI HDI PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPR...


3.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07FORD C MAX 1.6 HDI 66KW FULL

SE PRODAVA FORD C MAX 1.6 HDI 66 KW SO.FULL OPREMA KLIMA ELEKTRI...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 GOD FULL

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.4 TDCI HDI PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07POLOVNI VOZILA NA KREDIT C3 2010 GOD 1.1 FULL

SE PRODAVA CITROEN C3 1.1 PROIZVEDEN 2010 GOD SO FULL OPREMA KLIMA...


3.590 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:07SKODA FABIA 1.2 HTP 06 GOD FULL

SE PRODAVA SKODA FABIA 1.2 HTP PROIZVEDENA 2006 GOD 55 KW SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:06OPEL ASTRA 1.7 CDTI 05 FULL SERVISIRANA

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74KW PROIZVEDENA 2005 GOD SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:06FORD FOKUS 1.6 HDI 07 GOD FULL PERFEKTEN

SE PRODAVA FORD FOKUS 1.6 HDI 80 KW PROIZVEDEN 2007 GOD SO FULL OPREM...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:06RENAULT CLIO 1.5 DCI 06 GOD FULL PERFEKTNO

SE PRODAVA RENAULT CLIO 1.5 DCI 59 KW PROIZVEDENO 2006 GOD SO FULL OP...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:06OPEL.KORSA D 1.3 multijet 08 god FULL NOVA

SE PRODAVA OPEL KORSA D PROIZVEDENA 2008 GOD 1.3 MULTIJET 59 KW SO FU...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:06HONDA CIVIC 2.2 CTDI 07 GOD FULL

SE PRODAVA HONDA CIVIC 2.2 103 KW PROIZVEDENA 2007 GOD SO FULL OPREMA...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:06OPEL AGILA 1.3 multijet 2009 god FULL

SE PRODAVA OPEL AGILA PROIZVEDENA 2009 GOD 1.3 multijet 55 KW SO FULL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:06Fiat Bravo 1.9mJet 120ks

Se prodava Fiat Bravo 1.9mJet/120ks -Gumi m+s -Klima odlicna -re...


3.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:37Toyota Corolla 2.0 D4D 126ks.2007g

Kolata e registrirana do 04/08/2023g. Kolata ima 2 kluca Manuelen ...


5.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:36PEUGEOT 308 SW 1.6 HDI 110 KS PANORAMA 2009 GODINA

PEUGEOT 308 SW 1.6 HDI 110 KS PANORAMA 2009 GODINA TOP SOSTOJBA ...


5.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:26FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 120 KS 2009GODINA NOVO !!!

FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 120 KS 2009 GODINA FULL OPREMENO ...


4.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:26Seat Ibica 1.9 sdi

Seat Ibica 1.9 sdi 2002 Регистрирана Серво Електрика нема клима ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.400 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 07:20Fiat Punto Grande 1.2 i

Fiat Punto Grande 1.2 i 8v 2009 Неувезувано,Аутомобиле СК Год.на пр...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.850 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 07:20BMW X3 3.0d 4x4 NAVI

BMW X3 3.0d -AVTOMATIK 6-STEPEN MENUVAC -4X4 -KLIMATRONIK -NAVIG...


7.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 06:57FIAT PUNTO EVO 1.3JTD RACING/FAN

FIAT PUNTO EVO 1.3JTD -KLIMA -EL. NA PROZORI -CENTRALNO ZAKLUCUVAN...


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 06:57SUZUKI IGNIS 1.3 DDIS

SUZUKI IGNIS 1.3 DDIS -KLIMA -ALUMINIUMSKI BANDAZI -EL. NA PROZORI...


3.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 06:57FORD FOCUS 1.6HDI

FORD FOCUS 1.6HDI -KLIMA -EL. NA PROZORI -ORIGINAL CD RADIO -KO...


4.450 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 06:57CITROEN C5 2.0 HDI

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI, CONFORT so 136ks, 2011 g. Voziloto e k...


5.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:40  НОВ ОГЛАС

BMW 320

Vo top sostojba moze zamena za pikap patnicki poveke inf 078 218 50...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:26Skoda

Skoda Octavia 1998 god Reg Solidna sostojba Motor menjac kamen


900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:38  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам