Шуто Оризари
Подкатегорија:
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

B & W 202i

B & W 202i Frequency Response: 48 Hz – 20 kHz ±3 dB on reference ax...


10.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

21 ное 07:59Panasonic Sistem 2×80 wati !!!

Muzicki sistem Panasonic 2-80 wati Cd so 5 sarzer (Treba da se ci...


2.600 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.700 МКД
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

16 ное 07:40Sony ST-SE 520

Sony ST-SE 520 odlicen priem na stanici.


1.800 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

07 ное 07:33Boston Sub Sat 6

Boston Sub Sat 6 serija II


2.500 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 ное 07:31Grundig T 7200

Grundig T 7200


1.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

07 ное 07:30Bose Quiet Comfort 15

Bose Quiet Comfort 15 Slusalki


3.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

07 ное 07:29MARANTZ

Marantz PM 550DC Zasiluvac Power output: 65 watts per channel into 8...


250 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

07 ное 07:29Sherwood Sterteo Cassette Deck DS-5010C

Sherwood Sterteo Cassette Deck DS-5010C HX-PRO DOLBY B - C.


2.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

07 ное 07:28Bose Acoustimass 5

Bose Acoustimass 5 serija II Woofer pasiven so sateliti


150 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 ное 11:13JVC AX 700

JVC AX 700 Power output: 110 watts per channel into 8 Ohm (stereo) ...


6.500 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 ное 11:13ZVUČNICI JBL CONTROL 2.4G WIRELESS

Prodavam zvučnici JBL CONTROL 2.4G WIRELESS so Resiver i Dalečinsko. ...


5.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

23 окт 12:42Marantz Cd 53 MK II

Marantz Cd 53 MK II


5.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

13 окт 11:15Philips N 4416

Philips N 4416 Track system: 4-track, 2-channel, stereo/monaural sys...


5.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

13 окт 11:14Rotel RA 931+Rotel RT 870

Rotel RA 931+Rotel RT 870


9.500 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

13 окт 11:05Audio Kaseti Hrom i Normal

Audio Kaseti Hrom i Normal Chrom 100 den. komad Normal 50 de...


50 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

05 сеп 10:44Mc Crypt Control 250 amp

Mc Crypt Control 250 amp Aktivni zvucnici


2.500 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 сеп 10:43Se Prodavat 2 Zvucnici So Pojacalo

Zvucnicite se vo odlicna sostojda vredi da se vidat


250 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 сеп 16:35Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам