Шуто Оризари
Подкатегорија:
                   
15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Braunn L 710

Braun L 710 Type: 3 way, 4 driver loudspeaker system Frequency Resp...


220 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

31 јан 09:47Grundig T 7200

Grundig T 7200


1.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

31 јан 09:44Boston Sub Sat 6

Boston Sub Sat 6 serija II


2.500 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

31 јан 09:44Philips N 4416

Philips N 4416 Track system: 4-track, 2-channel, stereo/monaural sys...


5.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

31 јан 09:44REVOX BR 530

REVOX BR 530 Type: 3-way, 3 speakers, bass reflex Chassis: Bass: 3...


400 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

31 јан 09:44Denon F 100 model

Denon sistemce model F 100 se sostoi od 4 nezavisni delovi.


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

29 јан 09:48Nad 3225PE

Nad 3225PE Stereo zasiluvac ima preout pozlateni terminali za Phono ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

29 јан 09:48Bose Quiet Comfort 15

Bose Quiet Comfort 15 Slusalki


3.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

29 јан 09:47B & W 202i

B & W 202i Frequency Response: 48 Hz – 20 kHz ±3 dB on reference ax...


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

29 јан 09:47LUXMAN T 530

LUXMAN T 530 Specifications Type: Mono/Stereo Tuner Tuning Bands: ...


1 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

29 јан 09:46Marantz PM 550DC

Marantz PM 550DC Specifications Power output: 65 watts per channel...


9.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

04 јан 09:28ZVUČNICI JBL CONTROL 2.4G WIRELESS

Prodavam zvučnici JBL CONTROL 2.4G WIRELESS so Resiver i Dalečinsko. ...


5.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

31 дек 13:13Audio Kaseti Hrom i Normal

Audio Kaseti Hrom i Normal Chrom 100 den. komad Normal 50 de...


50 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

05 сеп 10:44Mc Crypt Control 250 amp

Mc Crypt Control 250 amp Aktivni zvucnici


2.500 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 сеп 10:43Se Prodavat 2 Zvucnici So Pojacalo

Zvucnicite se vo odlicna sostojda vredi da se vidat


250 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 сеп 16:35Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам