Подкатегорија:
                   
85 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Екран Huawei Honor 10/20 Lite 6.21"

- Нов во кутија, одлично пасува на рамка, не се разликува од оригинал...


1.900 МКД
или предлог цена
01 фев 16:14Екран SAMSUNG A125F / A12 БЕЗ РАМКА (FULL ORG)

Без рамка: 1800 ден Со рамка: 2200 ден - Екраните се целосно ориг...


1.800 МКД
или предлог цена
01 фев 16:13Екран SAMSUNG A32 4G / A325 комплет со рамка Black (OLED)

* Fingerprint и останатите сензори можат да си функционираат нормално...


3.300 МКД
или предлог цена
01 фев 16:13Maska za Google Pixel 7

Maska za Google Pixel 7


599 МКД
или предлог цена
30 јан 14:45Екран SAMSUNG A505F / A50 комплет со рамка (OLED)

* Екраните се со оригинални димензии, истотака имаат подобра слика и ...


2.800 МКД
или предлог цена
27 јан 14:53Maska za Xiaomi 11 Redmi pro

Маската е нова порачана по грешка.


300 МКД
или предлог цена
26 јан 08:02Екран SAMSUNG A202F / A20e БЕЗ РАМКА (FULL ORG)

- Екранот е целосно оригинален, нов во кутија. * Цената се однесува з...


1.800 МКД
или предлог цена
23 јан 09:20Екран SAMSUNG A037G / A03s БЕЗ РАМКА (BIG Size, FULL ORG)

- На залиха имаме само СО РАМКА: 2300 МКД. * Постојат 2 варијанти...


2.300 МКД
или предлог цена
23 јан 09:20SAMSUNG A715F / A71 комплет со рамка (OLED)

* Екраните се помали во однос на оригиналот во видлива површина но не...


3.600 МКД
или предлог цена
23 јан 09:20Екран SAMSUNG A515F / A51 комплет со рамка (OLED)

OLED (помал во однос на орг СО РАМКА): 3600ден. (ЗАЛИХА: 4 парчиња) ...


3.600 МКД
или предлог цена
23 јан 09:19[FULL ORG] Екран за Samsung Galaxy Note 9 (N960F) - НОВ

* Екранот е РЕПАРИРАН и е со ново предно стакло и нова шасија. Прода...


7.600 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.700 МКД
23 јан 09:19Novi neotvoreni Google - Pixel Buds Pro

Google - Pixel Buds Pro True Wireless Noise Cancelling Earbuds - Fog ...


1 МКД
или предлог цена
21 јан 12:18Neotvoreni Google pixel pro buds sluslaki bezicni

Mozna zamena samo za samsung watch 4 classic 46mm i samsung watch 5


1 €
или предлог цена
18 јан 10:07Екран SAMSUNG A315 / A31 4G комплет со рамка Black (OLED)

* Екраните се компатибилни само со А315 (A31 4G). * Екраните се пома...


3.100 МКД
или предлог цена
15 јан 16:40Полнач 220V Samsung S21 / Note 10 / 20 ultra PD 25W Оригинал

Оригинал поначи за SAMSUNG 25W , со 3 месечна гаранција и фискална см...


849 МКД
или предлог цена
13 јан 15:49(FULL ORG - NEW) Екран SAMSUNG A515F / A51 комплет со рамка

НЕМА ЛАГЕР, САМО OLED ИМАМЕ ДОСТАПНО. - Целосно оригинален и нов е...


4.400 МКД
или предлог цена
12 јан 14:39Оригинал Amoled екран за Samsung Galaxy J5 2017 (Репариран)

Оригинален 5.2” Amoled екран, не е OLED. * Без мртви и изгорени пикс...


2.700 МКД
или предлог цена
25 дек 11:02Екран за Honor X7 Full ORG

- Нов во кутија, целосно ОРИГИНАЛЕН екран за Huawei Honor X7. * Цена...


1.900 МКД
или предлог цена
25 дек 10:27Откуп на iPhone со заклучен iCloud

Откупувам ајфони заклучени на iCloud СО ЗДРАВИ ЕКРАНИ. iPhone 12 Pro...


10 дек 00:35Slusalki so mikrofon detski Unicorn

Features: 85dB Safe Volume Limited: kids headset is built in with t...


1.290 МКД
или предлог цена
09 дек 15:38Матична плоча за iPhone 12 Pro Max 128GB заклучена на iCloud

Забелешка: Матичната плочка е заклучена на iCloud и НЕМОЖЕТЕ директно...


2.200 МКД
или предлог цена
08 дек 18:01MEGAIDEA детектор на прашина 2 во 1

Се приклучува со USB тип-C кабел. Лампата може да се користи за откри...


1.300 МКД
или предлог цена
06 дек 14:46Екран iPhone 7 БЕЛ комплет оригинал (РЕПАРИРАН - FULL ORG)

ОРИГИНАЛЕН APPLE LCD!!!! Оригинален LCD панел, променето предно ст...


1.700 МКД
или предлог цена
06 дек 14:43(Оригинални) SAMSUNG мемориски картички од 32GB и 64GB

ГОЛЕМ ПОПУСТ!!!! ==================================== 100% ГАРАНЦИЈ...


499 МКД
или предлог цена
29 ное 14:11SAMSUNG A705F / A70 комплет екран со рамка (OLED)

* Екраните се помали во однос на оригиналот во видлива површина но не...


3.600 МКД
или предлог цена
28 ное 17:00Екран SAMSUNG A525 / A52 4G комплет со рамка Black (OLED)

* Екраните се компатибилни само со А525 (A52 4G). * Екраните се пома...


4.000 МКД
или предлог цена
28 ное 17:00[FULL ORG] Екран за Samsung Galaxy A71 (A715F) - РЕПАРИРАН

Оригинал Samsung панел со променето ново предно стакло само, БЕЗ РАМК...


4.700 МКД
или предлог цена
26 ное 10:53Екран SAMSUNG A105F / A10 БЕЗ РАМКА (FULL ORG)

- Екраните се целосно оригинални (НЕ СЕ ОД ОНИЕ ДЕБЕЛИТЕ TFT или Ince...


1.700 МКД
или предлог цена
23 ное 18:30Tripod ring light led - tripod led lamba

Link: www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=504 Tripod ring light za te...


1.100 МКД
или предлог цена
12 ное 12:49Zastitna folija hydrogel za site modeli na telefoni

Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=1833 Машински израб...


200 МКД
или предлог цена
12 ное 12:45Bezicni blutut slusalki F9 so powerbank za telefon

Нарачај: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=1867 The new g...


1.190 МКД
или предлог цена
12 ное 12:45Оригинални батерии за iPhone

Продаваме нови оригинални батерии за iPhone. * Цената е со вклучена ...


1.300 МКД
или предлог цена
06 ное 12:37Екран за Redmi 9A/9C Full ORG

- Нов во кутија, целосно оригинален екран за Xiaomi Redmi 9A/9C. * Ц...


1.800 МКД
или предлог цена
02 ное 18:13Otkup na koli telefoni ako vi e itno isplata vednas

Kupuvam koli i telefoni ako vi e povolna cenata Odlicno socuvani, is...


15 окт 15:59Екран за Huawei P30 Lite / Nova 4e

Copy (COG version flex): 1900 мкд Full Original: 2300 мкд - Екран...


1.900 МКД
или предлог цена
03 окт 14:38Екран Huawei P40 Lite БЕЗ РАМКА (FULL ORG)

ORIGINAL HUAWEI SERVICE PACK. * Нови екрани во кутија. * Цената с...


2.100 МКД
или предлог цена
03 окт 14:38Екран SAMSUNG A415F / A41 комплет со рамка (ORIGINAL AMOLED)

* Цената се однесува за само ЕКРАН СО РАМКА, за монтажа плус 600ден. ...


3.700 МКД
или предлог цена
03 окт 14:38Екран SAMSUNG A226B / A22 БЕЗ РАМКА (5G version, FULL ORG)

* Цената се однесува за само (ОРИГИНАЛЕН) ЕКРАН БЕЗ РАМКА, за монтажа...


2.100 МКД
или предлог цена
01 окт 17:05Екран SAMSUNG A025G / A02s БЕЗ РАМКА (BIG Size, FULL ORG)

* Екраните се компатибилни со: A025G/ A02s/ A035G/ A03 / M02s / M03. ...


2.100 МКД
или предлог цена
01 окт 17:03Екран SAMSUNG J330 / J3 2017 ЦРН (FULL ORG)

* Цената се однесува за само комплетен ЕКРАН (без вклучена монтажа). ...


1.800 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:58Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам