43 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GAMING PC ROG STRIX ASUS

CPU-Core i7-7700 3.60ghz up to 4.20ghz RAM- 16Gb GPU- GTX 1060 3Gb ...


450 €
или предлог цена
01 окт 14:09Desktop PC - go menuvam za 250GB SSD

core 2 duo procesor 80 gb hdd


40 €
или предлог цена
01 окт 09:58Lenovo PC so 8GB RAM i5 CPU

Shitet kompjuter Lenovo Thinkcentre m92 ne gjendje te mrekullueshme m...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
28 сеп 18:04ASUS G35CG i7-11700KF/Z590-E Gaming/16 GB DDR4 RAM/SSD 512GB

Се продава high-end ASUS ROG G35CG десктоп куќиште со следната конфи...


1.699 €
или предлог цена
28 сеп 17:44Brz Kompjuter (i7-9700K-1TB - NVIDIA GeForce GTX -Asus 24")

!!! Kontakt broj: 075324342 !!! Moze da se isprati preku kargo niz ...


58.900 МКД
или предлог цена
28 сеп 10:26GAMING PC RTX 3060 Ryzen R7 5800x 32gb ram

Ryzen 7 5800x RTX 3060 vision Asrock x570 taichi xigmatek water co...


1.400 €
или предлог цена
24 сеп 11:33Gaming I7 8700k gtx asus 1060 6gb 16gb ram

Kompjuterot e vo perfektna sostojba koristeno e za studio i za gaming...


800 €
или предлог цена
20 сеп 19:34Prodavam kompjuter ASUS

Prodavam komplet gejmerski kompjuter so dobra matiçna, procesor i gra...


150 €
или предлог цена
31 авг 17:23Workstation

Lenovo D20 Workstation: CPU: 2 x Intel Xeon X5650 (4 core x 2.67GHz)...


450 €
или предлог цена
28 авг 16:41Desktop kompjuter ;PC ;Kuciste - Cpu DualCore /4gb ram

Se prodavaat desktop kompjuteri,100% ispravni,instalirani so windows ...


По Договор
или предлог цена
07 авг 18:17Ryzen 5 Gaming PC

Ryzen 5 3600 Ram corsair 16gb 2x8 3200mhz Gpu 1060 6gb ili rx5700 8...


650 €
или предлог цена
13 јул 14:22Ryzen 7 gaming PC

Cpu ryzen 7 2700x with coolermaster 212 cooler Mobo asus prime b450m...


650 €
или предлог цена
13 јул 14:19iMac 27 inch Mid 2011

Se prodava imac 27 inch mid 2011 kompjuterot e kako nov Procesor - ...


500 €
или предлог цена
17 мар 18:13KOMPJUTERI GAMING PC TETOVO

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ti...


1 €
или предлог цена
06 мар 13:00Komjuter gaming set komplet- GeForce GTX

Komjuter za igri vo odlicna sostojba komplet set so monitor, maus, ta...


760 €
или предлог цена
28 фев 12:29Pc gaming

Cpu : i5 4450. Gpu : gtx 1060 3gb Ram : 8gb Ssd : 120 Hd 1gb...


1 €
или предлог цена
23 фев 18:50Kompjuter so licenciran Windows 7

Se prodava Kompjuter so licenciran Windows 7 pogodno za kancelariska ...


4.000 МКД
или предлог цена
20 фев 16:35GAMING PC

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ti...


1 €
или предлог цена
19 фев 21:15KOMPJUTERI GAMING PC TETOVO

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ...


1 €
или предлог цена
19 фев 20:57KOMPJUTERI GAMING PC TETOVO

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ...


1 €
или предлог цена
19 фев 20:52GAMING PC

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ...


1 €
или предлог цена
19 фев 20:49Kompjuter koristen za strimanje

Prodavam kompjuter so i3-8100 1050 2GB B360M Gaming Plus 8GB RAM...


15.000 МКД
или предлог цена
30 јан 19:26Se prodava kompjuter i monitor/ Shitet kompjuter dhe monitor

Se prodava kompjuter vo odlicna sostojba so sledni specifikacii: Int...


12.000 МКД
или предлог цена
09 јан 22:21Shitet desktop kompjuter per gaming

Shitet kompjuteri HP Procesori I5-3470 8 gb ram 750 gb HDD Grafi...


150 €
или предлог цена
02 дек 23:24Desktop-PC i3 / SSD / 8GB RAM / So Garancija

Se Prodava 5 Desktop-PC i3 Windows 10 Professional so 240 GB SSD, i ...


550 €
или предлог цена
28 сеп 13:00Dell OFFICE PC - so I5 Procesor (odlicen za onlajn nastava)

Se prodava Kompjuter DELL na odlicna sostojba. Ima WINDOWS 10 so OF...


8.000 МКД
или предлог цена
19 авг 14:00Gaming PC + Samsung curved monitor

se prodava gaming pc i3 8100 3.6Ghz asus prime z370 motherboard co...


750 €
или предлог цена
10 јун 19:44Pc

Specifikacijata ne Pc e na slika 2 x 8 GB = 16 GB RAM Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
12 мај 01:17Компјутер и масичка

Компјутер поволен со рамен монитор и widows7 + масичка


9.000 МКД
или предлог цена
28 мар 20:23KOMPJUTER

8GB RAM hyperX AMD RYZEN 3 1200 3.1ghz Graficka gtx 650 2gb 500g...


400 €
или предлог цена
12 фев 04:44FORMAT i kompjutereve dhe llaptopave

-Bejme formatizimin e kompjutereve dhe llaptopave si dhe instalimin e...


400 МКД
или предлог цена
10 фев 23:54Custom GAMING PC Builder

-Bejme ndertimin e kompjutereve GAMING dhe Normal sipas zgjedhjes se ...


1 МКД
или предлог цена
12 дек 00:53NOV Gaming Kompjuter so garancija

Se prodava nov Gaming Kompjuter so garancija 1 godina.Specifikacii: ...


26.000 МКД
или предлог цена
11 мар 00:33PC SERVIS-Kompjuterski software i hardware servis

KONTAKT: 070-531-106 PC SERVIS Servis za site kompjuteri i laptopi...


По Договор
или предлог цена
07 мар 23:52Gaming PC

KONTAKY: 070-531-106 Se prodava Gaming Kompjuter na odlicna sostojba...


350 €
или предлог цена
07 мар 23:52Prodavam nov kompjuter so i7 7700K, GTX1070...

Procesorot, grafickata karta i maticnata ploca se doneseni od Amerika...


1.000 €
или предлог цена
21 ное 18:40Shitet Kompjuter-Pc

~~[ALB]~~SHitet Kompjuter ne gjendje te mrekullueshme me Windows 10 t...


180 €
или предлог цена
03 ное 18:27pc-case

core 2 duo 3.2 Ghz memory 4G DDR 3 1333 MHZ Graphic kard afox GT 520 ...


220 €
или предлог цена
06 јул 06:46GAMING DESKTOP PC

CPU: AMD RYZEN 5 2400G, 3.6GHz up to 4.2 with Radeon Vega graphics GP...


499 €
или предлог цена
24 мар 19:11Компјутер заедно со маса и столица

Продавам компјутер пентјум 3, потребно е форматирање, заедно со масич...


2.000 МКД
или предлог цена
22 ное 19:18Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам