Кратово
                   
150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 110 KS

Se prodava passat 1.9 tdi 110ks registriran cela godina. Kolata posed...


1.850 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

30 мар 12:26VW POLO 1.4 TDI 2000G

Polo 1.4tdi vo odlicna sostojba reg e cela god so novi gumi stegnato ...


2.150 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

30 мар 11:15Tico Tiko Dekli Motori Palenja Sve

Prodavam delovi za tikovci ima sve podetal inf na telefon


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

30 мар 07:58GOLF 5 PLUS 2.0 TDI

GOLF 5 PLUS 2.0 TDI Tel. za kontakt 071 259 320


4.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.800 €
Кратово

Автомобили

29 мар 22:08Tico tiko dekli karburatori motori svee ima

Delovi sve za Tikovci Novi I Polovni ima sve podetal inf na tel


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

29 мар 07:28LADA NIVA 1.7i 4x4

Se prdava lada niva 1.7i Ne registrirana Nema plin!!


2.900 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 мар 21:57GEPEK ZA PASSAT.PASAT

Kako nov od 1997 do 2000god


1.500 МКД
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 мар 12:29GURTNI za CORSA (D)

Novi doneseni od gemanija


1.200 МКД
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 мар 12:27Mercedes CLS 350CDI

Mercedes CLS 350CDI 265kc g;2012 bez zabeleski kola odrzuvana za mera...


32.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

26 мар 22:40SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 4X4 131KS

Se prodava vw passat so 4x4. Kolata ima napraveno komplet servis reg...


2.550 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.750 €
Кратово

Автомобили

26 мар 17:44Се продава Skoda Roomster 1.9 tdi 77kw

Skoda Roomster 1.9 tdi 77kw Година на производство: 2006 Прва регис...


4.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

25 мар 13:00Vw Polo 1.4 Benzin-01 (078908435)

Vw Polo 1.4 Benzin Registriran pred 15 dena 4 novi gumi Zacuva...


2.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.450 €
Кратово

Автомобили

25 мар 09:28Vw Passat 1.9 TDI 101ks-02

Wv Passat 1.9 TDI 101ks Registriran do 01.2024 Klima funkcionalna ...


2.950 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

24 мар 21:20Audi A6 2.0 140ks ODLICNA SOSTOJBA!!!

Kolata e vo odlicna sostojba so servisna istorija do posleden kilomet...


7.300 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

24 мар 20:43Tico tiko dekli karburatori motori svee ima

Prodavam delovi za tiko ima sve motori dekli menjaci karburatori na k...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

24 мар 20:37Bora

Se prodava bora 1.9 81 kv 110 Registrira...


3.300 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

23 мар 21:19Prodavam renault modus za delovi

Delovi od motor i interier


1.234 МКД
или предлог цена
Кратово

Автомобили

23 мар 20:39OPEL ASTRA 1.7TD VO DELOVO

Opel astra 1.9 td isuzi vo delovi imase motoror e super na kola moze ...


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

21 мар 22:30GOLF 6 2.0 TDI 110KS 2008GOD

DONESEN NA VOZENJE PRED DVA DENA UVOZ GERMANIJA PLATENO SE DO REGIS...


7.800 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

21 мар 10:53GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2006/2005GOD seat opel passat

UVOZ GERMANIJA REGISTRACIJA DO 10 MESEC NAPRAVEN SERVIS PRV SOPS...


4.800 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
5.800 €
Кратово

Автомобили

21 мар 10:53AUDI A3 2.0 TDI 140KS 2011GOD

NOV UVOZ PLATENO SE DO REGISTRACIJA KUPENO OD PRV GAZDA KOMANDI NA...


8.800 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

21 мар 10:52Mercedes Cls 350 cdi 2011

Mercedes Cls 350 cdi godina;2011 registriran na mk tablici Moze zam...


29.500 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

20 мар 14:18Tiko Tico delovi Novi I Polovni motori dekli sve ima

Delovi za tikovci Novi I Polovni imame sve Motori Ekstra na samite ko...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

17 мар 19:33Nissa x trail

Prodavam nissan x trail Full oprema servisiran registriran Marja...


6.350 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.500 €
Кратово

Автомобили

15 мар 13:02Ford fucus 2001 dizel

Pali vozi 078455311


1.100 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

14 мар 09:36Tico tiko Delcinja ima sve Motori sve

Delovi za tikovci ima sve poveke tikovci sa celi I rastureni Moze del...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

11 мар 07:26Volkswagen Passat 2.0 140ks

Se prodava Volkswagen Passat 2.0 140ks registriran do 7mi mesec 2023 ...


5.600 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

07 мар 15:40OPEL VECTRA 2.0 16V VO DELOVI

Za delovi moze i cela 250 e inf na 077 726 148 Kolata e bez motor


250 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 фев 21:30Daewoo Tico Tiko

SAMO VO DELOVI IMA SE PRAKAM I PO KARGO INF SAMO NA VIBER 077 726 148


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 фев 21:30Fiat Uno 1.0 Vo Delovi

Ima skoro se motor dobar . Prakam po kargo inf na 077 726 148


200 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 фев 21:30Peugeot 106 1.0 1.1 Vo Delovi

Vo delovi prakam i po kargo


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 фев 21:30Skoda Felicija 1.3 Vo Delovi

Skoda felicija 1.3 karburatorska ima se moze i cela kola 400 e moze ...


400 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 фев 21:30Fiat tipo 1.4 i 1.6 vo delovi

Prodava delovi za Fiat tipo do posledno strafce 1.4 i 1.6 za podetaln...


300 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 фев 21:29Hyundai H100 Vo Delovi

Prodavam delovi za Hyundai H 100 2.5d prakam i po kargo inf na 077...


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 фев 21:29SUBARU VIVIO VO DELOVI

Ima se ne e uste rasturano moze i cela kola inf na 077 726 148


350 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 фев 21:29Tico tiko palenja dekli motori sve

Prodavam delovo za tikovci ima sve motori ekstra mnogu dobri mozat da...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 фев 05:53Tico tiko dekli karburatori motori palenja

Delovi za tikovci ima svee podetalni informaci na telefon dekli glavi...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

24 фев 10:53Tico tiko Debica Gumi sara Ekstra

Prodavatse 2 zimni gumi so mnogu ubava sara DEBICA koe vosil znae 2 g...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

22 фев 03:46Tico tiko DeLOVI ima sve motori palenja Svee

Delovi za tikovcii ima svee motorii ekstta palenja karburatori Dekli ...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

20 фев 08:37Tiko Tico gumi novi I delovi ima sve

Prodavam gumi novi Delovi Novi I Polovni imam sve podetalni inf na t...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

17 фев 20:09Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам