Кичево
                   
777 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22Промовирано

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:08Промовирано

Hyundai Pony so atestiran plin

Se prodava Hyundai Pony, 1995 godina. Registrirana do septemvri 2023,...


530 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 20:10Range Rover eden od najubavite vo Mk!Top forma

Rengot e tip top proverka kaj sakate servisiran sega so sve rebrasti ...


15.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:29Toyota benzin pln rg,cela god.

full oprema se funkcionalno


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:03Fiat punto grande

Fiat punto grande 1.4 8v benzin plin, vo odlicna sostojba


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Кичево

Автомобили

Денес 16:59LAND ROVER FREELANDER 4X4 1.8-BENZIN PLIN

Dzipot e prva boja nee sminkan,zdrav,garaziran,A-test plin,servisiran...


3.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 16:24Opel Vectra 1.7 Isuzu motor ekonomicno domakinski eocuvano

Opelceto e ekonomicno deneska registrirano solidno za godinite prekra...


1.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:08  НОВ ОГЛАС

Audi a4 1.9 tdi

Se prodava audi a4 1.9 131ks Kolata e redovno servisirana napraven ...


3.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:18Toyota Rav 4 2.2 Diesel

Toyota Rav 4 2.2 Diesel od Svajcarija donesen. 138.500 KM god. 2011 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
16.000 €
Кичево

Автомобили

Денес 13:00A4 2.0 quatro

Se prodava audi A4 2.0 quatro so full oprema proverka po vasa zelba c...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Citroen C5 Tourer 2.0 HDI

Kolata e vo odlicna sostojba napravem golem servis na 180000 mal serv...


5.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:56Audi A3 2.0 TDI 2003

Se prodava ili menuva Audi A3, za kola so 4 vrati so moja ili vasa do...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:51Golf III 1.9TDI 1+1

Se prodava Golf III 1/9 tdi 99 godina vo odlicna sostojba + rezervni ...


1.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:06Opel Astra 1.8 Benzin/Plin

Opel Astra 1.8 Benzin/Plin registrirana do 28.12.2023 , 4 novi zimski...


1.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:06Se prodava Seat cordoba 1.9 tdi 90ks

✅️Seat cordoba 1.9 tdi 90ks 2001 godina ✅️Napraven servis rebrast ka...


1.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 €
Кичево

Автомобили

Денес 10:41VW POLO 1.4 TDI vo odlicna sostojba reg. So zelen karton

Polo 1.4 Tdi vo odlicna sostojba se vozi sekoja den . Vo sopstvenost ...


3.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:38Mercedes a 170

▶️Mercedes a170cdi full oprema ▶️Servisiran komplet registriran pali...


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:02BMW 320d xdrive M paket

BMW e92 xdrive M paket napraven celosen servis registriran cela godin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:42AUDI A3 1.9 TDI 110ks

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI 110 KS AUDITO e vo odlicna sostojba bez do...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:48Honda accord 2.4 type s

Se prodava honda accord 2.4 type s So motor K24A3 Chip ECU Vtec ...


5.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:06Hyundai trajet dizel 2.0 crdi

Polovni delovi za hyundai trajet dizel


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:58Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi

Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:57Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin

Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin dizel 1.9 tdi 116


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:57Delovi za mercedes

Orginal novi delovi za mercedes w115 w116 w123 w126 w124 w190 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:57Delovi za lexus is 200 opel zafira 1.8 audi a3 1.8

Polovni delovi touareg 2.5 dizel audi a4 mazda 323 audi a3 1.8 ope...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:56Mercedes C 220 cdi

Prodavam Mercedes C 220 CDI Avangard oprema: Dvozonski klimatronik ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:57Mercedes ML 300 CDI 2011 god - uvezen od CH top sostojba

Prodavam Mercedes ML 300 cdi (noviot motor) 4 matic blue efficiency ...


14.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:25Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:08Се продава MERCEDES C200 CDI BLUEEFICIENCY

Се продава Мерцедес Бенз C200 CDI BLUEEFICIENCY произведена 2010 годи...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:43MERCEDES C 220

Mercedes C 220 servisiran komplet novi gumi prva farba


78 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:27Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:20Mercedea 124 250d

Se prodava mercedes 124 250d Redovno servisiran Motor odlicen Pali v...


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:17Honda Civic 2.2 I-CTDI

Honda Civic 2.2 I-CTDI 2006 motor so lance pominati 230.000km registr...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:17SEAT LEON 1.6 TDI STYLE-14

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE, 105KS, 2014 GOD., NOV UVOZ OD GERMANIJA, PLA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 14:30CHEVROLET SPARK 1.2 LS+

CHEVROLET SPARK 1.2 LS+, 82 KS, 2011 GOD., NOV UVOZ OD SVAJCARIJA, PL...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.650 €
Кичево

Автомобили

Вчера 14:30VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION-14

VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEOMTION, 110 KS, 6 BRZINI, 2014 GOD, NOV UVOZ OD...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.700 €
Кичево

Автомобили

Вчера 14:30Vw golf 5 plus 2.0tdi 2007/6god

Vonperfektna sostojba Novi gumi i servisiran pred 2000km 203000km...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:12Vw touareg 2.5tdi r5 2005/4god

Regg cela godina Sostojba perfektna motor menjac podvozje so garanc...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:12Mercedes s klasa 320cdi 2006/5god

Sostojba perfektna Moze i zamena. Inf. 070318110


12 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:12Opel astra 1.4benzin ecotec 2007god

Astra 1.4 benzin. 2007 godina Registrirana do 7 mesec 2023god Sos...


2.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:12Vw golf 7 1.6tdi 77kw 2014/13god

Sega uvezen pred 1 mesec od germania kupen od prv gazda Sostojba per...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:12Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам