Штип
                           
25 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

изнајмување соба за уценици

Се изнајмува наместена соба (на приземје) за две ученички/студентки, ...


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

31 авг 06:37Se izdavat sobi stan za studenti

Sobite se vo centarot na gradot 078296297


2.500 €
или предлог цена
Штип

Соби

30 авг 21:53SE IZDAVAT SOBI, СЕ ИЗДАВАТ СОБИ

СЕ ИЗДАВАТ СОБИ БЛИЗУ ГРАДСКАТА ЦРКВА СВЕТИ НИКОЛА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕ...


4.000 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

22 авг 18:03Se izdavat sobi, се издаваат соби

Се издаваат соби близу градската црква Св. Никола. Повеќе информации ...


3.500 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

22 авг 18:02Se Izdava sprat za ucenici/studenti

Se izdava sprat so poseben vlez za ucenici ili studenti Ul Leninova ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Соби

14 авг 19:05Izdavame sobi za studenti_DANILOV

Izdavame novi luksuzno namesteni sobi za studenti i sredoskolci,vo ce...


2 €
или предлог цена
Штип

Соби

20 апр 15:58Se izdava apartman

Se izdava sobi za studenti ili rabotnici!


По Договор
или предлог цена
Штип

Соби

02 мар 17:47Izdavam soba na poseben sprat vo kuka vo centarot na Stip

Izdavam soba na poseben sprat so poseben vlez vo mirna ulica vo centa...


По Договор
или предлог цена
Штип

Соби

21 сеп 09:11izdavam apartman za studenti NOVO!!!

Izdavam nov apartman za studenti vo naselba prebeg. Greenje so invert...


По Договор
или предлог цена
Штип

Соби

28 авг 14:04Издавам соба за студенти..

Се издава соба за студенти со кујна, претсобје и купатило. Ново опрем...


По Договор
или предлог цена
Штип

Соби

17 јул 12:54Izdavam soba Sobi stan

Izdavam namesteni Sobi za Studenti ucenici ili rabotnici Sobite se n...


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

06 јул 20:21Se izdava stan za eden ili dvajca vo centar

Vo blizina na gradskata biblioteka. Povolna Cena Poveke informaci na...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

06 јун 20:04ИЗДАВАМ СОБИ ВО ЦЕНТАРОТ НА ШТИП

Се издаваат соби во центатот на Штип. На приземје во куќа позади гра...


4.000 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

13 јан 02:24ИЗДАВАМ ЕДНОКРЕВЕТНИ СОБИ ЗА СТУДЕНТКИ

-во центар (исаро) -кујна -купатило -посебен влез -приземје -без...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

19 окт 18:22соба

Се издаваат соби за студентки на посебен спрат во куќа, со посебен вл...


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

19 окт 11:26IZDAVAM SOBI VO CENTAROT NA GRADOT STIP

Se izdavaat sobi vo centarot na gradot Stip po odlicni uslovi i cena....


По Договор
или предлог цена
Штип

Соби

15 сеп 12:54Се издаваат соби за студенти

Се издаваат соби за студенти во спрат од куќа во строгиот центар на г...


2.500 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

13 авг 09:20Се издаваат соби за студентки во строг центар на Штип

Се издаваат соби за студенти во строгиот центар на градот Штип, ведна...


3.000 €
или предлог цена
Штип

Соби

04 авг 20:34се издава спарт од кука со посебен влез

Се издава спарт од кука со посебен влез, погоден за 1-2 студенти во б...


1 €
или предлог цена
Штип

Соби

29 јун 23:42SOBA ZA UČENICI

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTENA SOBA, SO POSEBNA KUJNA, KUPATILO, PERAL...


50 €
или предлог цена
Штип

Соби

15 мар 15:55Се изнајмува спрат од куќа за студентки во центар

Се изнајмуваа соба од спрат од куќа за студентки во строгиот центар н...


2.500 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

10 сеп 08:45Се издава спрат од куќа во близина на маркетот Туш

Се издава спрат од куќа со посебен влез во близина на маркетот Туш по...


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

03 сеп 01:16Se izdava sprat od kukja so poseben vlez

Se izdava sprat od kukja za studenti,rabotnici...Spratot e so poseben...


1 €
или предлог цена
Штип

Соби

17 мај 08:03izdavam soba sobi stan kuka vo centarot

sobata e za edno lice i e za studentka .lokacija vo centarot na grado...


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

19 дек 12:29PRODAVAM Detska Soba

Prodavam detska soba vo odlicna sostojba informacii na broj.077/854-5...


13.000 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

05 окт 07:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам