Чаир
                           
385 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat dva stana vo Cair

Se prodavaat 2 stana od 88 i 91m2 vo Cair kaj postata. Cena 800evra/...


800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 16:32  НОВ ОГЛАС

Stan vo Cair

Se prodava 78m2 stan so 2 spalni trpezarija i kujna


78.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 16:09Baram investitor/prodavam stan vo chair

Prodavam stan vo chair so mnogu dobra moznost za dogradba. za povekje...


777 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 14:16Prodavam stan so ogromna moznost za dogradba vo Chair

Prodavam stan vo Chair so super moznost za dogradba od 1 do 2 kata pl...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 14:16Prodavam stan vo Chair so odlicna moznost na nadgradba

Prodavam stan vo Chair so odlicna moznost za dogradba i nadgradba od ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 14:16Prodavam stan vo Chair so mnogu dobra moznost za dogradba

Prodavam stan vo Chair so mnogu dobra moznost za dogradba na stanot, ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 14:16Prodvam Stan vo Chair so ogromna moznost za dogradba

Prodavam stan vo Chair so ogromna moznost za dogradba, koj kje go zem...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 14:16Se prodava stan vo gradba 59m2 na 4ti kat

❗️Се продава стан во градба во Чаир (во близина на бензинска пумпа Ма...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 69М2

Se prodava nov ne vselen stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 12:27СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 72М2

Se prodava stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacij...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 12:26СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 64М2

Se prodava stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacij...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 12:26СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 71М2

Se prodava nov stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lok...


67.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 12:26Се продава убав нов стан во Чаир 65м2

Се продава убав нов стан во новоградба 65 м2 во Чаир карши Цветан Дим...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 10:12Преубав стан реновиран во н.Чаир 66 м2 - 56 000 евра

Преубав стан реновиран во н.Чаир многу убав распоред со 3 спални со...


56.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 10:12НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација

НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација со два тоалета, 3 спални со...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 10:12Stan od 77m2 vo Skopje - Cair

Se prodava stan od 77m2 vo Skopje – Čair. Stanot raspolaga so: - ...


64.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 10:01Prodavam stan

Prodavam trosoben stan vo Topansko Pole 89 m² na 5 sprat nova gradba...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 09:11PRODAVAM STAN CAIR KARSI TETEKS KAJ PARKOT

STAN CAIR se prodava stan u cair kaj teteks BLIZKU PARKOT CAIR ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 мар 14:23Iznajmuvam stan topansko pole

Idealen za ziveenje i za kancelarija


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 мар 20:51NovDvosoben.53m²Stan so Imoten List

So IMOTEN LIST Topansko Polje Do Ballkan University Nov Stan 53m² n...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 мар 11:19Izdavam stan Topansko

Izdavam 3 soben renoviran stan vo Topansko pole ba prvi kat.Stanot e ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 мар 08:51Namesten stan vo cair 45m2

Namesten stan vo cair 45m2 , so parking


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 мар 14:46Se izdava 2 sobi i salon 70 m2 bit pazar

Se izdava komplet sprat na prizemje 80 m2 ima 2 sobi plus salon names...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 мар 13:10Stan vo cair

Prodavam Stan vo cair do Avtolider javete se na VIBER ili WATsAPp ...


2 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 мар 16:49STAN VO SKOPJE SEVER

Se prodava stan vo Skopje Sever od 75 m2 na 9 /12 sprat. Stanot ima 1...


72.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 мар 19:12PRODAVAM STAN U CAIR KAJ PARKOT

Se prodava stan u cair PRIZEMJE 135 kfadrati ima 2 podrumi dukj...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 мар 18:05Jepet me qira Izdavam stan

Banes me qira në Xhon Kenedi 85 m² Dhomë e ndejtjes dhe dy dhoma gju...


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 мар 17:44Stan, trosoben 85 kvadrati

Se prodava trosoben stan, 85 kvadrati, Kupatilo , WC, obezbeden parki...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 мар 21:44Se prodava stan vo Cair do stadionot

Se prodava stan na ulica Krsto Asenov do stadionot od 43m2 so dogradb...


56.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 мар 18:07Stan vo Cair xhon kenedi

Se prodava stan novagradba vo cair xhon kenedi 60m2 tel: 075269045


53.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 мар 16:31Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

Stanot e nov i ima cist imoten list izvaden na moe ime.Zgradata e vo ...


2 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 мар 08:42Se izdava stan

Se izdava pod Kiria, dvosoben namesten stan vo Xhon Kenedi. Prvi Spra...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 мар 15:35Се изнајмува нов стан во Чаир, во Premium Rezidence

Се изнајмува нов трособен стан во Чаир, во Premium Rezidence Површ...


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 мар 13:10Se prodava stan vo Cair

Se prodava stan vo Cair 81m² na II sprat. Stanot se naogja sproti shk...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 мар 13:10Се продава одличен двособен стан од 67м2 во Чаирчанка.

Агенција Чанак ви нуди одличен двособен стан во Чаир (Чаирчанка). Ст...


52.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 мар 12:14Се продава стан во Чаир

Се продава комплетно реновиран стан на ул.Џон Кенеди, спроти Телеком,...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 мар 14:51Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 мар 13:21LUKSUZEN STAN VO CAIR NAMESTEN EXTRA 106M2

SE PRODAVA LUKSUZEN STAN VO CAIR SO PRODAVA SAMO KOMPLET NAMESTEN 1...


11 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 мар 13:05Stanovi

-Se prodavat stanovi: 1.KAT -1 stan 102 m2 2.Prizemje stan 85 m2 Z...


920 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 мар 11:57Stan vo Topansko Pole

Stanot e vo solidna sostojba, dosta socuvan Se naoga vednas pozadi n...


64.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 фев 10:13Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам