Битола
                           
2938 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 01:55Промовирано

Se prodava kukja vo blizina na bolnicata Bitola

Se prodava kuka vo Nova Bitola vo blizina na bolnicata,vo mirna nasel...


103.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
106.000 €
Битола

Куќи / Вили

07 окт 17:45Промовирано

HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za u...


1 €
или предлог цена
09 авг 06:52Промовирано

Plac vo Rastani

Placot se naoga vo rastani so kvadratura od 1001 m² moze da se vidi v...


1 €
или предлог цена
Денес 09:40Deloven prostor na pogodna lokacija

Се издава повеќенаменски деловен простор на улица 8ми септември Горно...


1 €
или предлог цена
Денес 09:39СТАРОГРАДСКА КУЌА ЦЕНТАР

Агенција Plan B - Битола продава куќа во строгиот центар на градот, в...


135.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:21Се продава деловен простор 43м2 во старата чаршија во Битола

Продавам деловен простор - канцеларија, лоциран во објектот Авра (La ...


40.000 €
или предлог цена
Денес 09:19Парцели за градба

Продавам парцели за градба од 626 м2, 652 и 782 м2 со маркици за инди...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:04Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


13.500 €
или предлог цена
Денес 08:59Strog Centar 30m2

Kontakt telefon 070 207 555 Se izdava deloven prostor 30m2, vo strog...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:53Се издава стан во Пелагонка 2 - многу поволно

Се издава комплетно реновиран стан во Пелагонка 2 на прв спрат со пов...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:47Се издава стан како деловен простор во Пелагонка 2

Се издава стан на прв спрат во Пелагонка 2. Комплетно реновирање, но...


200 €
или предлог цена
Денес 08:46Се издава дуќан 48 м2 поволно

Се издава деловен простор во деловниот комплекс веднаш наспроти ОУ "С...


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:46Се издава деловен простор 100м2 - поволно

Се издава деловен простор од 100м2 веднаш наспроти ОУ " Св. Климент О...


200 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:46Се издава дуќан од 137 м2

Се издава / или продава дуќан од 137 м2 на ул. Солунска бр 99 Дуќано...


399 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:26Se izdava ekskluziven nov stan strog centar/New exclusive

Viber (00 389 75 234 388) SLOBODEN OD 20-Avgust-2022 ////////////...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:09Se izdava:110 110 10 m2

1. Prizemje 110 m2 dujkan10 m2 so 2 wc 2. 1 kat 110 m2 so 1 wc...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:09Se izdava

Objektot se naojga vo strog centar Na ul. Stevo Patako Prizemje 110m2...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:08Se izdava magacin 60 m2 vo pazarot

Se izdava magacin vo pazarot 60 m2, vo samiot dvor ima mesto za parki...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 07:42Se izdava dukjan 35 m2

Se izdava dukjan 35 m2 kompletno renoviran vo DTC Seherezada. Postoi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 07:42SE IZDAVA STAN

Izdavam stan na ul Partizanska br.5. Del od edna dinamicna ulica n...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 06:53Нов стан 1кат 58+10 визба

Продавам нов јужен стан на 1кат 58м2 *850 еур+ визба10м2 или вкупно 5...


850 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 04:16Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


По Договор
или предлог цена
Денес 03:57Mesto na atraktivna lokacija vo Nize pole-Nizo pole

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Streze...


30 €
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 03:12Mesto na atraktivna lokacija- Nizepole

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Streze...


30 €
или предлог цена
Денес 03:12Atraktivno mesto vo Nizopole

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Streze...


30 €
или предлог цена
Денес 03:12Nov Stan 62 m2 vo Izgradba, Bitola

Odlicna lokacija- Ucilishte ,Park Sopstven Parking Vizba od 7 m2, T...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 02:32Se prodava plac so objekt vo Bitola

Se naoga na Bulevar 1vi Maj bb pod stocen pazar poranesen DOO PROMONT...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 02:32Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 01:55Se iznajmuva

Se iznajmuva stan vo centarot na Bitola (Pelagonka 2 ---- Stara bo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:15Продавам куќа со одлична локација

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација, со дворно место и...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:09PLANSKA KUKA NA NEGOTINO 7A

Planska kuka zdrava gradba so dvorno mesto pozadi. INFO NA: 078 5...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:05Se izdava namesten stan!

Se izdava stan od 45m2 na Prilepska, celosno renoviran i namesten. Ko...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 23:31  НОВ ОГЛАС

ТОП Апартман

Апартманот е слободен од 01.09.2022 год. Се издава комплет опремен...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 23:30Se izdava deloven prostor vo karpos / карпош

Se izdava deloven prostor vo naselba karpos 70m2 so 2 vleza i parking


1 €
или предлог цена
Вчера 22:55SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA VO STROG CENTAR

Se prodava luksuzna kukja vo strogiot centar na Bitola kaj staroto sr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:48SE IZDAVA PROSTOR ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli v...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:48SE IZDAVAAT LUKSUZNI APARTMANI ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli vo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:47Gradezno Zemjiste Bitola (patot za Dihovo do Linea fabrika)

Се продава ГРАДЕЖНО земјиште во Битола, во близина на Гранд Премиер н...


12 €
или предлог цена
Вчера 22:16  НОВ ОГЛАС

Cena po dogovor

Pogodna i za dve familii.Kontakt telefon 071 966 472


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:49KUKA SO DVORNO MESTO VO STOGIOT CENTAR NA GRADOT ,,HITNO,,

Prodavam kuka so dvorno mesto vo strogiot centar na grado na ulica Mi...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:34Prodavam kamenja za gradba

Prodavam kamenja za gradba


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 20:29  НОВ ОГЛАС

Prodavam platz za vikendica na extra mesto vo nize pole

650 kvadrati e platzot i se naoga vo mesto vikano CAKAL do dr.kostur...


50 €
или предлог цена
Вчера 20:13Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам