Подкатегорија:
                   
245 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za u...


1 €
или предлог цена
09 авг 06:52Промовирано

УПРАВНА ЗГРАДА ВО БИТОЛА

Деловен Простор - управна зграда (поранешно ЖИТО БИТОЛА АД БИТОЛА во ...


10.752.616 МКД
или предлог цена
Денес 13:45Се издава фабрика погодна за магацински и деловен простор

Фабриката Мокел располага со простор за изнајмување од 10.000 м2 сопс...


2 €
или предлог цена
Денес 13:00ИД,518, ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 100 М2

ИД 518, ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, 100 М2 со 4 ПРОСТОРИИ, КУ...


400 €
или предлог цена
Денес 12:00Се издава деловен простор на атрактивна локација

Се издава деловен простор на атрактивна локација, за било каква намен...


1 €
или предлог цена
Денес 10:38DELOVEN PROSTOR 25m2 50m2 75m2 100m2

SE IZDAVA deloven prostor, dukjani od 25m², 50m², 75m² do 100m² vo ko...


1 €
или предлог цена
Денес 10:18Deloven prostor na pogodna lokacija

Се издава повеќенаменски деловен простор на улица 8ми септември Горно...


1 €
или предлог цена
Денес 09:39Се продава деловен простор 43м2 во старата чаршија во Битола

Продавам деловен простор - канцеларија, лоциран во објектот Авра (La ...


40.000 €
или предлог цена
Денес 09:19Strog Centar 30m2

Kontakt telefon 070 207 555 Se izdava deloven prostor 30m2, vo strog...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:53Се издава стан како деловен простор во Пелагонка 2

Се издава стан на прв спрат во Пелагонка 2. Комплетно реновирање, но...


200 €
или предлог цена
Денес 08:46Se izdava deloven prostor vo karpos / карпош

Se izdava deloven prostor vo naselba karpos 70m2 so 2 vleza i parking


1 €
или предлог цена
Вчера 22:55СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:11СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:10Prodavam benziska pumpa/Продавам бензиска пумпа

Prodavam benziska pumpa koja se naogja na Magistralniot pat Bitola-Re...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:22BITOLA STROG CENTAR SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

BITOLA STROG CENTAR NASPROTI NOVOTO "WAIKIKI" SE IZNAJMUVA RENOVIRA...


5 €
или предлог цена
Вчера 12:27SE IZDAVA DELOVNI PROSTORI HALI VO BLIZINA NA BITOLA

NA 10 KM OD BITOLA VO BLIZINA NA "KROMBERG & SCHUBERTCHUBERTE" SE IZ...


2 €
или предлог цена
Вчера 12:25SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Вчера 11:17DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor na prizemje 400 m2, so kancelarii i magacin...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:00DELOVEN PROSTOR NA VLEZOT VO BITOLA

Se prodava deloven prostor na vlezot vo Bitola deloven objekt 200 m...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:00SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

Se prodava ili izdava deloven prostor 2100m2 ,so in ventar parking pr...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:55Se iznajmuva dukan 25 kvadrati vo carsijata

Се изнајмува дуќан во старата битолска чаршија, покрај реката Драгор ...


По Договор
или предлог цена
09 авг 19:26HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za u...


1 €
или предлог цена
09 авг 06:52HITNO IZDAVAM DUKAN-POVOLNO

HITNO IZDAVAM DUKAN KAJ KACUNKA KAFANATA. MOZE I PODELBA NA DVA DUKAN...


100 €
или предлог цена
08 авг 23:21Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Deloven prostor Издаваме совршен деловен простор локација зад бензис...


1 €
или предлог цена
08 авг 21:15Se iznajmuva deloven objekt vo kasarnata

Se iznajmuva nov deloven objekt vo individualna kuka od 55 metri kva...


280 €
или предлог цена
08 авг 16:47Магацински простор

Се издава Магацин во кругот на Фринко Ул. Бурса со големина од 1000м ...


499 €
или предлог цена
08 авг 09:24SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR 50m2

Se izdava ili prodava deloven prostor od 50m2 koj moze da se koristi ...


По Договор
или предлог цена
07 авг 13:06SE IZDAVA DELOVEN PROSOR 250m2

Se izdava deloven prostor od 250m2 vnatresna povrsina i dvorno mesto ...


По Договор
или предлог цена
07 авг 13:06Издавам магацин-плац,деловен простор

Se izdava magacinski i deloven prostor od 200 m2 na povrsina od 2000 ...


400 €
или предлог цена
04 авг 20:37Деловен простор од 140м² во строг центар

Се издава деловен простор во строг центар- на семафорите Стара Болниц...


800 €
или предлог цена
04 авг 19:58Se prodava razraboten servis

Se prodava razraboten servis od koj 600m2 e deloven, i dvorno mesto 8...


1 €
или предлог цена
03 авг 10:37EDNOSOBEN STAN ZA DELOVEN PROSTOR

SE IZDAVA POD KIRIJA EDNOSOBEN STAN NA PRIZEMJE SO VLEZ I OD ULICA I ...


1 €
или предлог цена
02 авг 15:48Se izdava hala 500 m2

Se izdava hala 500 m2 s


По Договор
или предлог цена
01 авг 12:20Издавам деловен простор од 47 м2 во Битола

Издавам деловен простор од 47 м2. во Нова Битола на ул. “Димче Лахчан...


150 €
или предлог цена
01 авг 12:06Izdavam magacinski i deloven prostor

Se izdava magacinski i deloven prostor od 200 m2 na povrsina od 2000 ...


400 €
или предлог цена
30 јул 23:33Pogon za hrana

Renoviran pogon vo s.Porodin.Industriska struja,vodovodna i tehnichka...


80.000 €
или предлог цена
30 јул 18:54Се продава објект Стар Прогрес

Се продава објект Стар прогрес. Можност за продажба по делови. Призем...


1 €
или предлог цена
29 јул 12:28Se iznajmuva ladilnik/komora

Se iznajmuva ladilnik/komora Mozi i kako magacinski prostor 600m2 moz...


1 €
или предлог цена
28 јул 17:46Restoran ZEZO - Bratindol

Se prodava restoran ZEZO-Bratindol 3.000m2 dvorno mesto i 1.600m2 ob...


По Договор
или предлог цена
28 јул 10:06Se prodava kuka

Se prodava/izdava kuka vo strong centar na gradot na ul.Elpida Karam...


420.000 €
или предлог цена
27 јул 15:35Деловен простор на одлична локација

Се издава деловен простор од 38 м2 на улица Ружа Делчева, во деловнио...


7.000 МКД
или предлог цена
26 јул 12:31Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам