Кавадарци
                           
661 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа

Куќата е со приземје, спрат и подрум. Исто така има двор и гаража. Ку...


96.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

15 мар 20:55Промовирано

Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 07:21Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 07:21SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR!

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO OPSTINA ROSOMAN, DUKANOT E NOVA GRADBA, VO...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Денес 07:08Se izdava dukan

Se izdava dukan na ulica 7mi Septemvri sproti penzionerski dom. Kon...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 22:00Se izdava prostor od 90m2

Se izdava prostor od 90m2 kaj katnata garaza nad policijata. Prostoro...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:00Се издава деловен простор во строгиот центар на Кавадарци.

Се издава/продава деловен простор од 56 м2 во строгиот центар на Кава...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 20:18Купувам куќа

Купувам куќа во кавадарци. да има услови за живењее... Тел: 078 237 ...


60.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 19:39* СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН *

Се издава на подолг период двособен наместен стан на 1ви спрат во куќ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 19:03Urbaniziran gradezen plac

Se prodava urbaniziran gradezen plac so geodetski elaborat 1055 kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 18:54Дуќан Нов Центар Кавадарци

Се издава дуќан во новиот центар во Кавадарци. Погоден е за секаква ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 18:50Се издава дуќан

Се продава дуќан во градски парк до дистрикт кафе


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 17:59Се издава дуќан

Се продава дуќан од 68 m2 во градски парк до дистрикт кафе


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 17:59Se izdava deloven prostor

Се продава дуќан во новите згради кај градски парк до дистрикт кафе...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 17:59SE IZDAVA STAN 65M2 EKSTRA LOKACIJA

SE IZDAVA NAMESTEN STAN OD 65M2 NA EKSTRA LOKACIJA SPROTI OSNOVNOTO U...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 17:42VIKENDICA NA TIKVESKO EZERO(BRUSANI)

SE PRODAVA VIKENDICA OD 160M2 NA DVA SPRATA OD PO 80M2 OD KOJ PRVIOT...


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

Вчера 17:42Дуќан во Новиот центар 51 м2

Дуќанот е комплетно реновиран со должина на излог од 6 м. Погоден за...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 16:59Продавам викенд/куќа на Тиквешко Езеро

Идеална локација со поглед кон Тиквешко Езеро . Нова градба Цена по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 16:57Se izdava dukjan na Ul Resavska br 11

Dukjan od 90m2 se izdava Segasen dneven centar za decinja I privatn...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 16:57PLAC -ASFALT. 5000M2 VO INDUSTR. G1 ZONA DO ZELEZNICKA PRUGA

SE PRODAVA ASFALTIRAN PLAC 5300M2 SO MARKICA ZA GRADBA NA 4000 M2 ...


270.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

Вчера 16:34Se prodava stara kukja vo s.Vozarci

Stara kukja so voda, struja, kanalizacija,industriska voda


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 15:50СЕ ИЗДАВА ДУЌАН, СТРОГ ЦЕНТАР

Се издава дуќан 21 м2 во строгиот центар. Реновиран, со тоалет, зашти...


13.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 14:09Се издава нов стан/apartment for rent

Се издава ново изграден, луксузно и модерно опремен стан, со комплет ...


150 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
10.000 €
Кавадарци

Станови

Вчера 13:30ПРОДАВАМ КУЌА ВО КАВАДАРЦИ

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА: 071 703 009 РИСТО 075 201 731 АЛЕКСАНДРА МОЖ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 13:25Се продава нива од 7 декари

Се продава нива од 7 декари под вода во близина на винарија Мовино па...


6.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:18Се продава лозје сорта вранец

Се продава лозје сорта вранец до самиот пункт над село паликура со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:18Se prodava kuka

Prostor za ziveenje = 280 m2. Lokacija kaj zgradi Sileks - pozadi Ka...


155.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 13:00Се издава дуќан во центар

Се издава дуќан на ул.Мито Х.Василев слободен од 01.04.2023г. погоден...


170 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 13:00Се продава куќа

Се продава куќа на само 5 минути од центарот на Кавадарци. Куќата е н...


95.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se izdava nov, namesten stan

Se izdava nov namesten stan vo Gradskiot park sloboden od 01.06.2023


270 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 13:00Се продава куќа

Се продава куќа 330м2 двосемејна на два спрата, со стар и нов дел, ст...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

Нови Еко-Премиум Станови во завршна фаза

ECO-Premium Станови на топ локациjа. Се продаваат ECO-Premium стан...


890 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 11:22  НОВ ОГЛАС

Се продава куќа во С. СОПОТ

Се продава куќа во село сопот во горно мало на главна улица Куќата е...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
17.000 €
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 10:59Merter Apartments iznajmuva nov stan

💎MERTER SILVER PREMIUM💎 💎️️70m2 💎1 sprat 💎Nova gradba, prvo...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 10:16Urbanizirani gradezni placevi vo Kavadarci

Se prodavaat urbanizirani gradezni placevi na odlicna lokacija nad st...


40 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 10:08Se izdava sprat od kuka

Se izdava namesten sprat so dnevna kujna spalna detska soba kupatilo...


12.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 09:03Se prodava kuka so plac na atraktivna lokacia

Kukata e na 2sprata 10na10 renovirana i namestena,So centralno gree...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 07:30SE PRODAVA PLAC........

SE PRODAVA PLAC OD 6.149 m2 SPROTI NOVATA BOLNICA (DOMOVICA).


105 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 07:06SE PRODAVA PLAC $$$

SE PRODAVA PLAC NAD VATASKOTO IGRALISTE " GABER " 4065 m2 *115 evra z...


115 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 07:06Plac vo Vatasha do crkvata

Se prodava plac vo Vatasha do crkvata 268m2 kontakt: 075803755


55 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 01:07Куќа на екстра локација погодна за деловен простор

se prodava kuka na glavnata ulica ,,Goce Delcev" br.19, vo blizina n...


99.889 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

20 мар 23:07Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам