Кавадарци
                   
245 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 07:21Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 07:21Urbaniziran gradezen plac

Se prodava urbaniziran gradezen plac so geodetski elaborat 1055 kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 18:54Се продава нива од 7 декари

Се продава нива од 7 декари под вода во близина на винарија Мовино па...


6.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:18Се продава лозје сорта вранец

Се продава лозје сорта вранец до самиот пункт над село паликура со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:18Urbanizirani gradezni placevi vo Kavadarci

Se prodavaat urbanizirani gradezni placevi na odlicna lokacija nad st...


40 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 10:08SE PRODAVA PLAC........

SE PRODAVA PLAC OD 6.149 m2 SPROTI NOVATA BOLNICA (DOMOVICA).


105 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 07:06SE PRODAVA PLAC $$$

SE PRODAVA PLAC NAD VATASKOTO IGRALISTE " GABER " 4065 m2 *115 evra z...


115 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 07:06Plac vo Vatasha do crkvata

Se prodava plac vo Vatasha do crkvata 268m2 kontakt: 075803755


55 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 01:07Земјиште погодно за фотоволтаици

Се продава половина нива 5.5 декари од целава парцела на сликата (11 ...


8 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 мар 20:16zemja za fotovoltaicni paneli

Се продава/издава атрактивно земјиште од 7 декари (7000м2) за поставу...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 мар 18:57SE PRODAVA !!!

Se prodava niva pod noviot objekt na Sloga Telefon za kontakt 078380...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 мар 12:55Се издава плац на Западен Булевар во Кавадарци!

Се издава плац со објект и остава, на Западен булевар во Кавадарци. ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 мар 12:48Се издава плац на Северен Булевар во Кавадарци!

Се издава плац на Северен Булевар во Кавадарци со површина од 3500 м2...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 мар 12:48Se prodava plac od 2700m2 do Mebel-Vi Kavadarci

Na zemjisteto od 2700m2 Ima i zatvoren prostor hala, koja e so povrsi...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

20 мар 09:11Земјиште на Копачот

Се продава земјиште (старо лозје) во место викано Копачот (парцела бр...


4 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 мар 20:05Градежен плац на Дисанска

Се продава урбанизиран градежен плац,со чист имотен лист и со Геодетѕ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 мар 14:35Niva vo industriska zona

Se prodava niva vo industriska zona,nad terminalot na angro promet. ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 мар 12:30SE IZDAVA PLAC OD 500M2

Se Izdava PLAC od 500m2 na ulica Krste Misirkov nasproti fabrikata Ta...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 мар 21:20Се продава градежна парцела за семејно домување

Се продаваат КП бр.6769/10 и КП бр.6769/11 за КО Кавадарци со вкупна...


25.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 мар 18:35Se prodava ili izdava lozje

Se prodava ili izdava lozje kartosija (vranec) 12god staro vo blizina...


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 мар 16:31Plac vo Kavadarci

Prodavam atraktiven plac (2 parceli edna do druga) od 5500m2 mesto v...


25 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 мар 10:30Kavadarci (Glisic)

Se prodava 479m2 gradezno zemjiste vo Kavadarci (Glisic).Zemjisteto s...


25.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 мар 10:30Се продава плац

Se prodava 400m2 plac, sproti benzinskata stanica Gala vo pravec na G...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 мар 10:03Se prodava Plac

Se prodava Urbaniziran Plac so Markica so Asfaltirana ulica, Voda, Ka...


32 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
34 €
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 мар 10:00SE PRODAVA NIVA VO S. MANASTIREC OPŠTINA ROSOMAN

SE PRODAVA NIVA OD 5.8 DEKARI VO KATASTARSKA KLASA:PRVA. VODA DONESEN...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

17 мар 19:46Gradezeni Placevi vo mesnosta Dumovica

Se prodavat dva gradezni placevi so markici za gradba na lokacija nad...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

17 мар 18:05SE PRODAVA PLAC NA PAT ZA BRANA MOKLISTE KAVADARCI

Se prodava plac na pat za brana na mokliste vo kavadarci. Struja, vod...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

17 мар 11:39Парцели 519 и 520 с.Крњево Кавадарци

Се продават парцели со вкупна површина од 1000м2


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

17 мар 10:40плац

Се продава земјиште на атрактивна локација во близина на споменикот 1...


25 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мар 19:30Plac 720m2 na atraktivna lokacija

Se prodava plac nad bolnicata 25 maj od 720m2 na samata ulica


36 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мар 16:28Se prodava plac

Se prodava/izdava plac 11.000m2 na samiot pat na izlezot od marena na...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мар 11:27Se prodava plac za kukja

Се продава плац од 470м2 над новата болница улица 25 мај,урбанизирано...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мар 11:27Plac vo Kavadarci 380 kvadrati

Plac vo oblasta Konjski Dupki - Glufcovec 076368990


40 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мар 21:20Lozje/Plac

Za poveke info: ☎️ 075537015 / ILIJA


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мар 20:54Lozje stanusina

Se prodava lozje stanusina 4 dekari. Pomegju Vozarci i Drenovo, me...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мар 18:28Се продава урбанизирана нива / градежни плацеви

Се продава урбанизирана нива / градежни плацеви,со геодетски елаборат...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мар 13:00Se prodava lozje (лозје)

Se prodava lozje vo s.Dabniste so povrsina od 8dekari. 4dekara smede...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мар 10:33Prodazba na Placovi vo Mokliste

Se prodavat Plac vo Mokliste na 50 metra od Restoran Mokliste, pokraj...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 мар 14:53Gradezno zemjiste

Se prodava plac vo nas.Glisic na ul.27mi mart so povrsina od 1600 m2


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 мар 14:34Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам