180 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OZVUCUVAJNE

Se prodava Komplet razglas mikseta jamaxa satellite rcf art315 basovi...


1.550 €
или предлог цена
Вчера 20:04  НОВ ОГЛАС

Se prodava WELTMEISTER

WELTMEISTER S4 Dvo kabinska vo ekstra sostojba


5 €
или предлог цена
Вчера 19:34Пијано Чаика Pijano

Се продава пијано Чаика во одлична состојба


750 €
или предлог цена
Вчера 15:27WELTMEISTER 11 REG 96 BASA

Potpolno ispravna cetvoroglasna harmonika so kufer


15.500 МКД
или предлог цена
Вчера 06:52Синтисајзер за почетници

Се продава синтисајзер CASIO, одличен за почетници заедно со постоље ...


8.500 МКД
или предлог цена
15 авг 16:39Gitara pojacala

Za informacii i okolu cenata... Mozi i zamena za dobra akusticna el...


По Договор
или предлог цена
15 авг 14:51Nov FM predavatel Stereo RDS za radiostanici

Nova ITALIJANSKA oprema za FM radiostanici po ekskluzivni ceni. Najn...


2.890 €
или предлог цена
15 авг 08:25WELTMEISTER 5 REG 80 BASA

Potpolno ispravna harmonika vo odlicna sostojba bez kufer


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
15 авг 06:54MELODIJA 9 REG 96 BASA

Troglasna harmonika potpolno ispravna 3 oktavi so kufer


13.000 МКД
или предлог цена
14 авг 06:42Yamaha fsx800c

Гитарата е преуба. Користена скоро една година, многу малку по свирки...


24.000 МКД
или предлог цена
13 авг 15:02Stampana plocka za pojacalo od 1000W

Stampana plocka za pojacalo od 1000W.So nea sleduva i elektricna sema...


13 авг 00:43EI POJACALO WS 350

Pojacaloto e kompletno ispravno,ima prekrasen ton.Zameneti se potenci...


13 авг 00:42MOS FET AUDIO POJACALO 200W

200W MOSFET засилувач напојуван врз основа на четири парчиња IRFP26...


3.000 МКД
или предлог цена
13 авг 00:42TOROIDEN TRANSFORMATOR ZA POJACALO 1500VA

Toroiden transformator za pojacalo so snaga od 1500VA vlez 220v sekun...


13 авг 00:41servis na zvucni kutii,skretnici,zvucnici,pojacala

vrsam servis na site vidovi zvucni kutii ,pojacala Dinakord,mikseti D...


1 МКД
или предлог цена
13 авг 00:41CRUCIANELLI 7 REG 120 BASA

Potpolno ispravna harmonika odlicno dihtuva. Troglasna italijanska ha...


250 €
или предлог цена
12 авг 07:42Se Iznajmuva ozvucuvajne

Се изнајмува комплет озвучување: Сателити; Миксета Микрофони; Сталки ...


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

11 авг 13:23M8krofon8

Se prodavat novi mikrofoni PGA58 5000den BETA57A 4000den


5.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

10 авг 19:59TRIPOD STALKI

Tripod stalki za zvučnici so težina do 36kg. visina 1.80m. edna = 150...


1.500 МКД
или предлог цена
10 авг 14:30Jamaha akusticna ozvucena

Kontakt na 079\323-749. Jamaha akusticna ozvucena gitara, model CPX50...


09 авг 14:11BARCAROLE 3 REG 32 BASA

Potpolno ispravna harmonika bez kufer


3.200 МКД
или предлог цена
09 авг 06:56Weltmеister Cantus 4

Се продава


850 €
или предлог цена
07 авг 15:55WELTMEISTER 3 REG 48 BASA

Harmonikata e vo ispravna sostojba bez kufer


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
07 авг 06:33iznajmuvame profesionalno ozvucuvajne do 10.000W

Profesionalno ozvucuvajne za site vidovi proslavi rodendeni i koncert...


2.100 МКД
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

05 авг 04:45Stalka za klavijatura

Nova


1.500 МКД
или предлог цена
03 авг 13:25KAISI ZA HARMONIKA

Se prodavaat kaisi za harmonika za mala harmonika 1000 den za profes...


1.000 МКД
или предлог цена
01 авг 17:48HSR

Pojacalo so radio HSR ei НИШ


01 авг 07:17КЛАВИРШТИМЕР - Техничар

Клавирштимер - техничар нуди услуги во вашите домови со одличен квали...


1 €
или предлог цена
31 јул 18:48STALAK ZA MIKROFON

Stalak za mikrofon potpolno nov pakovan bez držač cena 20€. + držači ...


20 €
или предлог цена
30 јул 14:34Ibanez GIO GRG270B

Се продава Ibanez GIO Модел: GRG270B не многу користена, сервисирана...


30 јул 01:05Se prodava

Profesionalna americka mikseta sound tech 2 x 500 vati


500 €
или предлог цена
28 јул 11:07Gitari i pojacala

Se prodava Mashall MG50dfx(mnogu koristeno na svirki ic ne cepkano 95...


27 јул 14:43OTKUPUVAM HARMONIKI

Otkupuvam harmoniki ispravni i neispravni


1 €
или предлог цена
27 јул 05:58Tjuner tuner stimer za gitara bas violina штимер

Штимер тјунер, со LED дисплеј, за гитара (електрична, акустична, бас)...


490 МКД
или предлог цена
25 јул 14:59Yamaha PSR 540

Se prodava sintisajzer Yamaha 540 floppy disk aranzer komplet so adap...


269 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
279 €
24 јул 22:29Vintage gitars

Framus Riviera 5/59 od 1964 godina, ozvučena so Shaller magnet. Vis...


22 јул 16:53Boss me 70

Gitarski procesor Boss Me 70 so negov afapter vo izvonredna sostojba....


12.000 МКД
или предлог цена
22 јул 16:53KORG PA 4X FABRICKI PAKOVAN SO SITE DODATOCI

Sajzerot e vo fabricka sostojba sleduva so site fabricki dodatoci kom...


1 €
или предлог цена
17 јул 15:42KORG KRONOS NOV 4 GB RAM

SAJZEROT E NOV SO 4GB RAM EKSTA SET VO NEGO SO NAJDOBRI SEMPLOVI ...


По Договор
или предлог цена
17 јул 15:32ELEKTROLITSKI KONDENZATORI ZA POJACALO

Elektrolitski kondenzatori 8 parcina po 10000uf/80/92v.komplet isprav...


2.000 МКД
или предлог цена
16 јул 23:44Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам