Подкатегорија:
                   
41 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Digalka

Se prodava digalka hidraulicna 2-3t Tel 075 408 405


08 авг 20:28Digalka na lanec

Digalka na lanec nosivost 5 t 3 kom. Tel. 070 68 32 52


08 авг 20:28Kompresor

Se prodava kompresor Tel 070 68 32 52


1 €
или предлог цена
08 авг 20:28CATERPILLAR - MOZE ZAMENA

MOZE ZAMENA SO KOLA TEL:070656902


По Договор
или предлог цена
02 авг 11:00POPRAVKA NA ELEKTRICNI VILJUSKARI

Popravka na elektricni viluskari Brzo i povolno 070-997171 070-9...


31 јул 22:472 spiralni podignuvachi i spushtachi novi !

Prodavam 2 spiralni podignuvachi i spushtachi za pragovi-rampi. Novi,...


28 јул 18:37BULDOZER TG 220 B

PRODAVAM BULDOZER TG 220 B cena 14000 evra. SO VGRADEN MOTOR MAN 280k...


12.000 €
или предлог цена
21 јул 09:26UTOVARIVAC 5m3

UTOVARIVAC STAVOSTROJ 25 toni , korpa 5m3, so novi zabi, MOTOR MAN 36...


12.000 €
или предлог цена
21 јул 09:26Utovarivac STAVOSROJ KNA-250

UTOVARIVAC STAVOSTROJ 25 toni , korpa 5m3, so novi zabi, MOTOR MAN 36...


12.000 €
или предлог цена
21 јул 09:25BULDOZER TG 220 B

PRODAVAM BULDOZER TG 220 B cena 14000 evra. SO VGRADEN MOTOR MAN 280k...


12.000 €
или предлог цена
21 јул 09:25ROLNI-VALCI-KOTRLJACI

Novi rolni-valjci za TG 220 i Caterpilar D7. Cetiri nosecki-dolni ro...


200 €
или предлог цена
21 јул 09:25prodavam 4 gumi Good Year 315/70R22,5

gumite se pravi zdravi gi davam komplet, 200 evra site 4 gumi


50 €
или предлог цена
18 јул 12:49ODRZUVANJE I SERVIS ZA VILUSKARI

ODRZUVANJE I SERVIS NA ELEKTRICNI VILJUSKARI BRZO, POVOLNO I EVTIN...


17 јул 15:06Hidraulichna pumpa

Prodavam hidraulicna pumpa


100 €
или предлог цена
11 јул 23:11Lift za mebel KRAN nosivost 400 kg

Поедноставување е важно. Со лифтот за мебел гломазниот и тешкиот инве...


02 јул 13:00Prodavam poluprikolka-platforma KOGEL

Prodavam poluprikolka KOGEL - platforma 2006 god


1.600 €
или предлог цена
23 дек 13:00Viluskar TOYOTA 1.5t pali vozi

Se prodava elektricen viluskar toyota so komanda levo desno,potpopno ...


14 дек 20:05Сервис и поправка на анласери(алансери)

Авто електричарски услуги за тешки товарни возила,камиони,рударски ма...


07 дек 12:21Se prodava hidraulika za viljuskar

Se prodava hidraulika za viljuskar ispravna tel 070 996 746


26 ное 19:44Elektricen viluskar Jungheinrich germany

Se prodavaat 2 elektricni germanski viluskari. Moze da se zeme samo ...


11 окт 19:40VOLVO Vetrobrani FH 4 / Euro 6

Se Prodavaat Vetrobrani za Staklo na Vozacka i sovozacka strana za V...


50 €
или предлог цена
01 јул 08:53ISKOP TAMPONIRANJE HUMUS

ISKOP,TAMPONIRANJE,HUMUS 1.VRSIME - RAZNI MASINSKI ISKOPI NA PODRUMI...


По Договор
или предлог цена
22 јан 10:33CATERPILAR - MOZE ZAMENA

MOZE ZAMENA SO KOLA TEL:070777243


По Договор
или предлог цена
09 окт 23:22Се продава автодигалка ХИАБ

Дигалка со носивост 12,5 т ,стрела 27 м со безжично далечинско управ...


23.000 €
или предлог цена
20 јул 12:29SE PRODAVA AVTODIGALKA

Se prodava avtodigalka TATRA AD 28 nosivost 28 t. strela 24 + 5 m...


26.000 €
или предлог цена
20 јул 12:14Vijushkar/Viljushkar/Виљушкар

kreva do 1,5 t elektricen


25 јун 12:56Vijushkar/Viljushkar/Виљушкар-Paletar

Paletar, diga 6 metri, original baterii so polnac, avtomatski pol...


25 јун 12:52Filtri za vozduh i maslo Man i Frat

filtrite se manovi i nesto Frat


По Договор
или предлог цена
31 мај 18:22Elektricen Viljushkar JUNGHEINRICH

Elektricen Viljushkar JUNGHEINRICH


По Договор
или предлог цена
03 апр 23:09usluga so viljuskar

Se prodava viljuskar nisan 1.5t visina 3m benzin plin super sostojba


31 мар 09:28Prodavam Krstach za kardan

Krstac za kardan


По Договор
или предлог цена
28 јан 21:55Prodavam Hidraulicni creva

Prodavam Hidraulicni creva


По Договор
или предлог цена
28 јан 21:55pumpa za silosi i cisterni

pumpa elektro motor za cisterni ili silosi za ispumpavanje roba. izva...


1.500 €
или предлог цена
19 окт 11:56Prodavam svono za kardan

Prodavam


По Договор
или предлог цена
22 авг 21:35BEISSBARTH Сет Опрема За Промена На Гуми

BEISSBARTH професионална сет опрема за промена на пневматици/гуми на ...


2.500 €
или предлог цена
05 авг 13:26нифти дигалка 9,5метри

дигалка на батерија до висина од 9,5 мет.со сопсвена приколка и со м...


11 мај 13:00Заби и навлаки за сите Машини

BYG Futura забите и навлаките се најквалитетните на светски пазар. На...


1 €
или предлог цена
02 апр 13:00usluga so viljuskar

usluga so viljuskar niz skopje do 1.5 t


05 мар 08:14екстра поволен електричен виљушкар

Продавам електричен виљушкар со полнач, марка М. ИНДОС 1.5 . тони нос...


05 фев 21:28Gasenici , delovi za gradezni masini

Novi GASENICI, ROLNI , Vodecki trkala, zabi za korpa, nozevi kako i m...


1 €
или предлог цена
06 јан 19:40Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам