Струга
                           
334 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга!

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро. ✅Станот се наоѓа на ул....


40 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 15:44Промовирано

Nov Stan na sam bulevar pogled

Stanot se naoga na samiot bulevar ,,Boris Trajkoski,, vo Kisela Voda....


1.350 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 јун 21:13Промовирано

PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO

EXKLUSIVNOO MESTO PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO PRVA LINIJA 2175 m2 E...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:40STAN VO NOVA GRADBA STRUGA

Se prodava stan vo Struga pokraj srednoto uciliste Niko Nestor. Stano...


990 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
9.999 €
Струга

Станови

Денес 18:30Luksuzen stan so pogled na ezero!

Stanot e celosno opremen so mebel i se naoga vo centralno podracje! ...


1.350 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 17:11  НОВ ОГЛАС

Se prodava Stan vo centar 75m2 renoviran!

Se prodava renoviran i namesten stan vo centar 75 m2 + mesto 22 m2, s...


63.900 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
63.990 €
Струга

Станови

Денес 13:00SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT VO 3 SPRATA VO STRUGA CENTAR

🆕🏬 SE IZDAVA ATRAKTIVEN DELOVEN OBJEKT VO 3 SPRATA VO CENTAR NA GRA...


1 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Денес 13:00Се издава дуќан во Струга

Се издава деловен простор во центарот на градот на прометна улица М...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Дуќани

Денес 11:36PRENTO Apartman vo strog centar

Lokacijata na apartmanot e vo strog centar na gradot Struga, vednas ...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Денес 10:06Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste


40 €
или предлог цена
Денес 09:01Се издава луксузен АПАРТМАН

Со прекрасен поглед кон езерото, а лоциран на помалку од 50 м од езер...


60 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
65 €
Струга

Станови

Денес 08:48SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR !

Se izdava deloven prostor vo centar na gradot,na ulica Marks Engels. ...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:19СОБИ И АПАРТМАНИ ВО СТРУГА

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

Вчера 23:17Apartmani Struga

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

Вчера 23:17Се издава стан за туристи во текот на летниот период.

Се издава трособен стан за туристи во Струга. Има сопствен паркинг. ...


1.600 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 22:22Shitet parcele ndertimore ne Struge

Shitet parcele nderitmore ne Struge, ne rrugen JNA- ne afersi te Çerd...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:02КУЌА ПОД КИРИЈА( за краток или подолг престој)

Куќата има 2 спрата. Може да се изнајми одделно по спратови или целос...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 18:31ITNO SE PRODAVA KUKJA

Се продава куќа на 3 ката со вкупна површина од 200 м2, на вкупен пл...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 18:30Куќа во Радожда Kuka vo Radozda

Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За информации: ...


400 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 17:56Shitet Shtepi - Prodavam kukja (vila)

Shtepi e re me obor te madh e rethekuar me beton dhe park jeshil Esh...


215 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 17:22Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


10 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 15:58Se IZDAVA pod naem fabrika ekstra lokacija

Se IZDAVA pod naem deloven prostor od 600m2- poraneshna fabrika za te...


3 €
или предлог цена
Вчера 08:45Se iznajmuva deloven prostor vo Struga

Se iznajmuva deloven prostor vo Struga na kat od 22m2 nad posta Strug...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 07:37Nova kuka, shtëpi e re

Куќата е изградена во 2017,три спрата по 150 квадрати на спрат,во сек...


700 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 07:25Се продава нива во Мислешево-Струга позади хотел Престиж

Се продава нива во Мислешево - Струга на 200метри од патот за Охрид, ...


35 €
или предлог цена
16 авг 18:36Стан во Центар

Се продава стан во центар, до црквата св. Петка (кај градската болни...


35.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 авг 17:38Se izdavaat sobi 100 m od plaza

Sobite se na 100 m od plaza. Ima wi-fi...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

16 авг 15:49Железни врати

Поради реновирање на Викендичка се продаваат две железни врати со дим...


300 €
или предлог цена
Струга

Гаражи

16 авг 14:19Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
16 авг 13:10Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 авг 22:27Деловен простор во Струга

Се изнајмува деловен простор кај градскиот пазар во Струга. Деловниот...


200 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

15 авг 21:23Se iznajmuva skroz renoviran stan 250 eur

Stanot se naoga karsi versus i akvarius plaza vo prva zgrada na 3 spr...


250 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 авг 18:14Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga Viber Whats up 0...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

15 авг 15:36Se izdava Stan

Se izdava trosoben Stan vo Struga nasprotiv gradinka "Sonce".


220 €
или предлог цена
Струга

Станови

14 авг 17:02Apartmani vo Radozda

Vila Srna apartmani so pogled na ezero kompletno opremeni ,kujna , tv...


1 €
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

14 авг 15:19СЕ ПРОДАВА НИВА/ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива/плац - КП 2219/2 со површина од 1.968 м2 до главниот ...


40 €
или предлог цена
14 авг 14:11Apartment za izdavanje

Se izdava za turisti. Stanot se naoga nasproti h.Drim na prva linija ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

14 авг 12:16plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

SE PRODAVA PLAC 2837/61 со 3581 м2 VO DETALNIOT PLAN POZADI NABI...


89.000 €
или предлог цена
14 авг 10:53Se prodava niva(plac) na samiot pat Struga-Ohrid

Se prodava plac na samiot pat Struga-Ohrid na 200 metra od ucilisteto...


1 €
или предлог цена
14 авг 10:27Delovenprostor

Delovenprostor se izdava pod kirija vo struga Kaj ulica izmeģu gradsk...


450 €
или предлог цена
13 авг 22:12Deloven prostor// Dyqan ne Struge 328m2

Se prodava deloven prostor vo Struga so povrsina od 328m2. Se naoga n...


800 €
или предлог цена
13 авг 21:08Se prodavaat stanovi vo Struga na prizemje. Shiten banesa

Se prodavaat 3 stanovi vo Struga na 300 metri odalecnost od centarot ...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 авг 21:08Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам