Струга
                           
134 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга!

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро. ✅Станот се наоѓа на ул....


40 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 15:44Промовирано

Nov Stan na sam bulevar pogled

Stanot se naoga na samiot bulevar ,,Boris Trajkoski,, vo Kisela Voda....


1.350 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 јун 21:13Промовирано

Se prodava Stan vo centar 75m2 renoviran!

Se prodava renoviran i namesten stan vo centar 75 m2 + mesto 22 m2, s...


63.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
64.000 €
Струга

Станови

Денес 13:00Се издава стан за туристи во текот на летниот период.

Се издава трособен стан за туристи во Струга. Има сопствен паркинг. ...


1.600 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 06:58Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 22:27Se iznajmuva skroz renoviran stan 250 eur

Stanot se naoga karsi versus i akvarius plaza vo prva zgrada na 3 spr...


250 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 18:14  НОВ ОГЛАС

Стан во Центар

Се продава стан во центар, до црквата св. Петка (кај градската болни...


35.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 11:02Се издава луксузен АПАРТМАН

Со прекрасен поглед кон езерото, а лоциран на помалку од 50 м од езер...


60 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
65 €
Струга

Станови

Вчера 10:32Se izdava Stan

Se izdava trosoben Stan vo Struga nasprotiv gradinka "Sonce".


220 €
или предлог цена
Струга

Станови

14 авг 17:02Apartment za izdavanje

Se izdava za turisti. Stanot se naoga nasproti h.Drim na prva linija ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

14 авг 12:16Se prodavaat stanovi vo Struga na prizemje. Shiten banesa

Se prodavaat 3 stanovi vo Struga na 300 metri odalecnost od centarot ...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 авг 21:08STAN VO NOVA GRADBA STRUGA

Se prodava stan vo Struga pokraj srednoto uciliste Niko Nestor. Video...


9.999 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 авг 19:49Shitet banes afer liqenit / se prodava stan blizu do ezero

Shitet banes 113m2 afer liqenit tek lagjia trim&lum ne katin perdhes...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 авг 13:41Продавам стан

Продавам стан на одлична локација во центарот на Струга,одма до пазар...


68.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 авг 13:12KUPUVAM STAN

Kupuvam stan do 50.000 evra


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 19:35Се издава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга!

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро. ✅Станот се наоѓа на ул....


40 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 15:44Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 15:14Stanovi vo izgradba Mislesevski pat - ZDRAVESKI

Се продаваат станови во изградба Локација: Мислешевски пат Со секој...


800 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 15:14Stanovi vo izgradba vo Struga73M2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 15:14Apartmani-super luksuzen so pogled na ezero

Se izdavaat super luksuzni apartmani (edniot 35 metri kvadratni, a d...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 13:55NOV DUPLEKS STAN 141M2

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 авг 16:48Ce prodava Stan vo struga

Se prodava dvocoben renoviran Stan vo struga do opsta bolnica struga...


43.990 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 авг 14:31Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


10 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 авг 22:54Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 авг 20:06ОДЛИЧЕН АПАРТМАН ЗА СЕМЕЈНО ЛЕТУВАЊЕ НА САМА ПЛАЖА НА ОХ.ЕЗЕ

Се изнајмува апартман (студио)во апартмански комплекс ЕУРОТЕЛ, на сам...


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
40 €
Струга

Станови

09 авг 13:00Se prodava stan od 67m2 vo Struga - Ezerski Lozja

Se prodava stan od 67m2 vo Struga - Ezerski Lozja na 350 metri oddale...


62.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

09 авг 10:22Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


110.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

09 авг 09:26Stan od 73m2 vo Struga

Se prodava stan od 73m2 vo Struga. Lociran e na ul.Veljko Vlahovič, ...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

08 авг 16:59STAN-STRUGA 61m2 RENOVIRAN

Se prodava stan vo Struga na ul.Zufer Musiķ br.1 , 4 kat, bez lift, k...


51.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

05 авг 09:48Се продава стан во Струга,целосно наместен

Се продава стан во строгиот центар во Струга на новото шеталиште насп...


600 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 авг 10:20APARTMAN PRVA LINIJA NA PLAZA

Se izdava kompetno renoviran namesten stan so ekskluzivna lokacija na...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 авг 09:31NOV DUPLEKS STAN SO POGLED NA 100M OD EZERO

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

26 јул 11:37ПРОДАВАM СТАН СТАНОВИ ВО СТРУГА 87 m2 BANES BANESA

ПРОДАВАМ СТАН во Трим & Лум покрај езеро, 87 m2 , 3ти спарат, изглед...


1.380 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 јул 12:35Se izdava stan za turisti

Se izdava stan za turisti


30 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 јул 18:19Se izdava Nov stan

Se izdava kompletno opremen stan vo nova zgrada,lociran vo Struga-kom...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 јул 20:02Ctan

Pokraj ezero


600 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 јул 08:42SE PRODAVA PRVIOT SPRAT OD KUKAVA

Kvadratura na stanot 97m² Dvorno mesto i garazha 74m² Orientacia - ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

09 јул 10:14Garsonjera od 41m2 na 150 metri od ezeroto vo Struga

Se prodava garsonjera vo Struga. Garsonjerata e na vtora linija od...


41.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

07 јул 08:51NOVO - STRUGA JUZNI

Se prodavaat stanovi na edna minuta do plaza gotovi i stanovi vo grad...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

26 јун 09:27Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

26 јун 09:27Se iznajmuva stan za turisti do ezero vo Struga

Se iznajmuva namesten stan do ezero (na prva linija) vo Struga Sta...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

23 јун 23:29Se iznajmuva dvosoben stan 071305193

Dvosoben stan so parking mesto, moze da se smestat 4,5 lica, smart TV...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 јун 22:34Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам