Гевгелија
                   
326 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra GTC 1.9 120ks

Опел Астра ГТЦ 1.9 - 120кс. Редовно сервисирана (на секој 10.000 км)...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:47Промовирано

MITSUBIHI PAJERO SPORT 2.5 TD

Pajeroto e vo besprekorna sostorba registrirano do 7 mi mesec naprave...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Opel Signum 3.0 cdti

Opel Signum 3.0 cdti ✅Automatic menjac odlicen ✅Parking senzori nap...


1.600 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:27BMW X5 M

BMW X5 X-drive M paket full -PANORAMA krov -Kozen enterier -Hea...


36.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:30AUDI Q7

AUDI Q7 3.0 TDI +CIP 4 ZONSKA KLIMA ORGINAL 2 KLUCA SO DALINSKO GR...


11.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:29PEUGEOT 207CC 1.6 HDI CABRIO

Se prodava peugeot 207cc 1.6 HDI Mnogu ekonomicen avtomobil So real...


5.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:29NISAN NAVARA

Djipot e vo odlicna sostojba. Javuvanje na sledniot broj 075/457...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:59OPEL CORSA 1.3 CDTI 6 BRZINI ODLICNA

Voziloto e vo perfektna sostojba. Kompletno servisirano i smeneto se ...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:11SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 EKSTRA

Se prodava opel corsa 1.3 disel ecoflex 75ks odlicen motor registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 16:22Opel Omega 2.5 tdi

Se prodava opel omega kolata ima solidni gumi prednite se novi,ulje s...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00VW GOLF

VW GOLF VI 2.0 TDI--81KW--110KS--EURO 5 -- 2009 GODINA ORIGINALNI 220...


8.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.600 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00BMW 116D 2.0

Se prodava BMW 116D 2.0, pominati realni 212.560 km


6.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00MITSUBIHI PAJERO SPORT 2.5 TD

Pajeroto e vo besprekorna sostorba registrirano do 7 mi mesec naprave...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Opel Astra GTC 1.9 120ks

Опел Астра ГТЦ 1.9 - 120кс. Редовно сервисирана (на секој 10.000 км)...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:47VW Passat 2.0 Avtomatik

Se prodava Passat Avtomatik 2.0 170hp 2006g. Passatot go poseduvam...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:02OPEL VECTRA 1.7 TD isuzu ''95 - registrirana

Opel Vectra 1.7 td isuzu motor 82ks 1995 god registrirana do 10/2023....


999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 08:22FORD C-MAX 1.6 TDCI 110KS. 2009GOD.

FORD C-MAX 1.6 TDCI 12TI.2009GOD. VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA PLATE...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 06:26GOLF 5 1.6 FSI 116KS 6 BRZINI 175000

GOLF 5 1.6 FSI 116KS. 6 BRZINI 2004/5 GOD. FUUL OPREMA KLIMATRONIK ...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 06:26FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-JET

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-JET 2008 GOD. VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA N...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 06:26Opel tigra

Info: 077528507


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
Гевгелија

Автомобили

04 фев 20:50Opel Vectra 2.0dti 74kw NEMA DOK pali vozi

Se prodava Opel Vectra 2.0dti 74kw 2000godina NEMA DOKUMENTI pali v...


750 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 фев 16:13Opel Vectra 1.6benz plin ats FABRIKA

Se prodava Opel Vectra A 55kw 75ps 1994godina Registracija do 20...


1.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 фев 14:30Passat

Pasat 1.9 tdi vo dobra sostojba.Mozna zamena.Kontakt tel:078-666-020 ...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 фев 10:35Audi A4

Audi a4 maksimalno zacuvano so 2 kluca.Moze i zamena kontakt tel:078-...


9.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 фев 10:28VW TOUAREG 3.0 TDI - 2012

SE PRODAVA VW TOUAREG -MOTOR 3.0 TDI -GODINA NA PROIZVODSTVO 2012 ...


10.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 €
Гевгелија

Автомобили

04 фев 09:38MERCEDES BENZ W140 S300 TD

Mercedesot e vo odlicna sostojba bez mani, nema rga i nema gnilo. Sit...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 фев 09:38Audi A6 99g automatic

Audi a6, 2.5tdi 99g,110kw automatic, servisirana, registrirana cela g...


2.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 фев 08:21Prodavam ili menuvam Opel Vectra c 2000 dti 74 kw

Vektra c 2000 dti 74 kw registrirana uste 11 meseci maksimalno zacuva...


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 фев 04:19RENO MEGAN

Reno megan kabriolet kolickata e vo ekstra sostojba so dva para banda...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 фев 22:25RENO LAGUNA

Reno laguna ll 1.9 dci 2002 godina vo odlicna sostojba. Napraven gole...


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 фев 22:25VW GOLF SW VARJANT 1.6TDI 77KW 7DSG

VW GOLF SW 1.6TDI 77KW DSG 7BR VOZILOTO E OD DIREKTEN UVOZ CH NA NEGO...


7.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 €
Гевгелија

Автомобили

03 фев 19:04FORD C-MAX 1.6CDTI 85kw 6be Servisna

ford c-max 1.6cdti voziloto e od direkten uvoz CH.prva farba 100% ser...


7.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 фев 19:04FORD B-MAX 1.0 benz 74kw 130000k servisna

FORE B-MAX 1.0 benz 74kw 23.10.2012 130000k servisna istorija vozilo...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 фев 19:04VW CADDY 1.2tsi 2012g

ve caddy 1.2tsi 17.08.2011 voziloto e vo pesprekorna sostojba 100% pr...


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 фев 19:04Mitsubishi asx 1.8 crdi 110kw 4x4 2014g

Mitsubishi asx 1.8 crdi 15.11.2013 voziloto e vo besprekorna sostojba...


12.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 фев 19:04VW GOLF 7 1.6TDI 2015G 116KS SERVISNA

VW GOLF 7 1.6TDI 116KS 6BR VOZILOTO E UVEZENO OD CH.VOZILOTO E VO BES...


12.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 €
Гевгелија

Автомобили

03 фев 19:04HYUNDAI i30 1.6crdi 84kw uvoz ch

HYNDAI i30 1.6 crdi 84kw 14.02.2009g 218000k voziloto e uvezeno od c...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 фев 18:15Opel astra f

Kolata e so 1.7 ohc motor sasijski i motor odlicni servisirana so nov...


1.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 фев 15:45Skoda oktavija

Kolata e so 1.9 tdi motor vo odlicna sojtojba pali vozi bez dopolnite...


4.150 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
4.800 €
Гевгелија

Автомобили

03 фев 15:44Fokus

Ford fokus 1.6 benzin registriran do 6/23 (moze i zamena).Kontakt tel...


1.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 фев 14:03Kia pikanto

Kia pikanto 1.0 benzin-plin atestiran.Kolata e 2010 godina registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 фев 10:18Preden , zaden branik i maska za golf6

Poveke info na telefon.


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 фев 10:05Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам