Крива Паланка
                           
129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Niva do samiot pat pred benzinska Krater

Se Prodava niva 3600. m2 do patot kaj T'lminci na pravoto posle golem...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.500 €
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 08:17Се Продава Куќа

Se prodava kukja celosno namestena dva sprata opremena so site elemen...


60.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 13:00SOBI KALIN KAMEN СОБИ КАЛИН КАМЕН

** Вила Света Вода се наоѓа на локалитет Калин Камен во атарот на се...


800 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

Вчера 10:12Se izdava magacin

Se izdava magacin 200kv na pristapna lokacija do glaven pat pogoden Z...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Магацини

26 мај 22:45Plac vo Baglak

Se prodava plac od 860m 2 vo Baglak ima prikluceno struja,voda,i p...


13 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 мај 11:25Издавање спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа, опремен со намештај, греење парно може на...


150 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

26 мај 09:06Куќа со двор и бавча

Легален објект со 124m^2 станбен простор - самостојно и 29m^2 помошни...


35.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

25 мај 19:58Niva ,Imot ,Varoviste

Se prodava niva so povrsina okolu 3000 m2 na idealno pogodno mesto ,...


33.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

23 мај 17:43Недвижен имот во село Луке - Крива Паланка

Продавам имот со површина од околу 30.000 метри квадратни и се состои...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

20 мај 21:52Се продава одлична куќа во Крива Паланка

Куќата е во одлична состојба, директно вселива, клуч на рака. Има дв...


75.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

19 мај 23:04Plac vo Kriva Palanka

Се продават плацови за градба на куќа или пак целосно може од 1500м2...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мај 19:33Se PRODAVA PLAC VO SELO KONOPNICA 968 Mk

Se prodava plac vo s.konopnica do magistralniot pat so gradski vodovo...


9 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мај 13:57GRADEZNI PARCELI do pat za s.Konopnica

Prodavam dve gradezni parceli po okolu 900m2 so markici za individual...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мај 12:30KRIVA PALANKA GRADEZNO ZEMJISTE PARCELI

Kriva Palanka. Prodavam gradezni parceli urbanizirani vo nas. Gramagj...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мај 12:30Kuka so bazen

Se prodava kukja so bazen na mirno mesto na 1.3 km od centarot na gra...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

18 мај 16:52Се издава стан во Крива Паланка - Se izvada stan vo Kriva P.

Се издава стан во центар на Крива Паланка. Површина од 150 м2, со мо...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

17 мај 13:00VIKEND KUKA VO SELO PODRZI KONJ-LUKE

071267941 Vikendicata e so ureden imoten list.Relativno nova gradb...


15.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

17 мај 09:58KUĆA-karabina, se prodava ul.Boris Trajkovski-2

se prodava kuća karabina vo ulica Boris Trajkovski br.2 (odma pozadi ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Новоградба

12 мај 17:53Se prodava niva vo kr.palanka/krklja

Se prodava parcela/niva so 3100m2 so katastarsak parcela broj 4682,vo...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 апр 13:44Se prodava vikendica vo s Luke

Se prodava vikendica vo s Luke kr.palanka.inf.na tel.078203622


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

21 апр 07:55Se prodava kuka

Se prodava stara kuka vo centar karsi parkot kade zavod za vrabotuvan...


50 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

10 апр 20:28Се продава плац во зона ll Кр. Паланка

Плацот е со 150м2, со помошен објект 25м2, со можност за доофо...


99 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 апр 20:27SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA

SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA - NOVO GRADBA SO DELOVEN ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

09 апр 16:21Dukan

Se izdava dukan na ulica Joakim Osogovski vednas do Barni kafe. Mob ...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

07 апр 12:46Kupuvam plac

Kupuvam plac od Oblace do Motel , po moznos na glaven pat od 2000 m2 ...


1.111 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

06 апр 22:18Стамбен и деловен простор

Се продава станбен и деловен простор во строгиот центар на Крива Пала...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

05 апр 10:44Prodavam kuka

Se prodava kuka od 3 sprata so garaza od koj prizemjeto e Deloven pro...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

29 мар 21:16Se izdava deloven prostor

Delovniot prostor se naogja na glavna ulica vo blizina na Gradska Bol...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Останато

20 мар 16:54Se izdava dukjan / deloven prostor

Dukjanot se naogja na glavna ulica vo blizina na Gradska Bolnica Nov...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

20 мар 16:54Kuka so deloven prostor i dvorno mesto

Се продава куќа со деловен простор и дворно место на поволна локација...


28.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

17 мар 13:19КУПУВАМ Куќа/Стан К. Паланка

Понудете куќа или стан во Крива Паланка, градско подрачје, за контакт...


30.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

14 мар 20:46KEN BARAKA 3 TONA RENOVIRANA KOMPLET

SE PRODAVA KEN BARAKA RENOVIRANA KOMPLETNO DOLEN DEL SO DVA SLOJA NA ...


2.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Бараки, киосци, трафики

14 мар 11:30Se prodvaat tri parceli

Se prodvaat tri parceli site se edna do druga. Parcela br. 1486/1, p...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 мар 21:27se prodava

Nivata ima pristapen pat i moznost za priklucok na elektricna energij...


2.300 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 мар 20:46se prodava niva vo selo Psaca

Se prodava niva vo selo Psaca, nivata se naodja150 m desno od asvaltn...


3.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 мар 20:34Se izdava garsonjera

Se izdava. Garsonjera vo centar na gradot Kaj opstinara


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

03 мар 15:58Atraktiven plac na avtopat . begovi bavci

Prodavam atraktivna lokacija pogodna za izgradba na deloven ili stanb...


11.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

28 фев 22:42КУЌА/KUKA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje, pozadi policiska stani...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

27 фев 16:54Plac za vikendica, Bela Voda, Drenak, Kriva Palanka

Se prodava plac, zemjodelsko zemjishte od 2100 m2 , idealen del od pa...


10 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 фев 10:47Пордавам стан 54m2

Продавам стан 54m2 Во населба Бавчалк Станот е комплет реновиран с...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

19 фев 15:13Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам