1188 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


23.000 €
или предлог цена
Денес 15:13НОВ ОГЛАС
Промовирано

BMW E90 335d

🟢BMW 335D FACELIFT E90 210 KW 286 HP 2009 GOD 🟢REGISTRIRAN DO 05....


13.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 €
22 јан 18:56Промовирано

** KIA PICANTO 1.0i ** KLIMA**,REGISTRIRANA **

Kia picanto ex 1.0i 2004 godina 138.000km solidno zacuvana za godinit...


2.600 €
или предлог цена
Денес 10:37Промовирано

Renault Megane 1.5 dci 110 ks

🔧Napraven golem servis, smenet rebrast kais, vodna pumpa, zategaci,...


5 €
или предлог цена
Денес 17:42Vw Passat

Vw passat 1.9 tdi Godina 2006 Kilometri 220 000 Registriran do 25.07....


5.700 €
или предлог цена
Денес 17:15  НОВ ОГЛАС

Audi A3 2.0tdi 8VDpf 2008

Audi A3 2.0 tdi Dpf motor 2008 8 Wentili 140 ks Registriran do 0...


5.800 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
7.000 €
Денес 16:57Peugeot 206 SW

Се продава Peugeot 206 Station wagon ,2005 година, 1.6 HDI ,80 Kw,пом...


3.600 €
или предлог цена
Денес 16:53  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT B7 2013 1.6TDI BLUE MOTION COMFORTLINE!!!

Се продава VW PASSAT B7 26.12.2012 година 1.6 TDI. Возилото е увезено...


9.800 €
или предлог цена
Денес 16:42FIAT PUNTO 1.3MJET DIzel 2011 godina

Se prodava Fiat PUNTO 1.3 MJET DIzel 2011 godina. Kolata ima full op...


3.500 €
или предлог цена
Денес 16:42FIAT PUNTO 1.9 JTD 59KW REG DO 07.2023 klima servo elektrika

.


1.550 €
или предлог цена
Денес 16:33  НОВ ОГЛАС

Audi A3 2.0 TDI

Се продава Ауди а3 2.0 tdi 16v bkd, со ц ознака. Колата е во одличн...


5.100 €
или предлог цена
Денес 16:30RENAULT MEGANE-1.9dci-Dynamique Plus

Se prodava RENAULT MEGANE 12.2008god proizveden 96kw,131ks so pominat...


5.800 €
или предлог цена
Денес 16:30HYUNDAI i30 2009g 1.6 CRDi

Se prodava Hyundai i30 1.6 crdi, 04.2009 god, 66kw,90ks so pominati 1...


4.990 €
или предлог цена
Денес 16:30*SEAT IBIZA 1.2i FACELIFT—MOZE ZAMENA*

MAX SOCUVANA PERFEKTNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA M...


3.000 €
или предлог цена
Денес 16:30VW LUPO 1.4TDI *KLIMA* REGISTRIRANO

VW LUPO 1.4TDI 55 KW 2001 MAX SOCUVANO FULL OPREMA NOVI GUMI ...


2.200 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 €
Денес 16:30BMW 530X-DRIVE FACELIFT 2008 COBRA

BMW 530XDRIVE 235HP 2008 FACELIFT PERFEKTNA SOSTOJBA FULL OPREMA G...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.950 €
Денес 16:30FIAT 500 1.3JTD 2008-MOZE ZAMENA

DOBRO SOCUVANO REGISTRIRANO SERVISIRANO MOZE ZAMENA SO VASA DOPL...


5.000 €
или предлог цена
Денес 16:29KIA SORENTO 2.5CRDI 4x4 2004-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANA ODLICNA SOSTOJBA FULL OPREMA NOVI GUMI ISPRAVNI RE...


4.999 €
или предлог цена
Денес 16:29KIA SORENTO 2.5CRDI 4X4 2006-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVAN REG 06.2023 KOMPLETNO ISPRAVEN NOVI GUMI MOZE ZAMENA...


4.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.000 €
Денес 16:27PEUGEOT 407 2.0HDI AUTOMATIC 2007-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANA ODLICNA SOSTOJBA NOVI GUMI REGISTRACIJA CELA GODINA ...


3.300 €
или предлог цена
Денес 16:27TOYOTA AVENSIS 2.2D4D 2007-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANA PERFEKTNA SOSTOJBA FULL OPREMA 4x KLUCA NAPRAVEN GOL...


4.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Денес 16:27Polo 1.6 Benzin Plin

Se prodava Polo 1.6 Benzin/Plin Registrirano do 12.05.2023 Cena:100...


1.000 €
или предлог цена
Денес 16:21Alfa Romeo 147 1.9jtdm 120ks 2007

Ekstra cena za kes a moze i zamena 1.9jtdm 120ks 2007god najubavio...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Денес 16:20BMW 316d F30

Registrirana do 10ti mesec so zelen karton 4 novi zimski gumi Sava ...


16.000 €
или предлог цена
Денес 16:04  НОВ ОГЛАС

Golf 4 1.9TDI 110ks

Golf 4 1.9TDI 110ks reg Cela god full opr


2.700 €
или предлог цена
Денес 15:37Se prodava Audi A4

Se prodava Audi A4 b7 2.0d 140ks kolata e staklo registrirana i servi...


5.550 €
или предлог цена
Денес 15:28BMW E90 Staklo

Se prodava Bmw e90 2006God 320d Stage2 kolata e staklo Registrira...


5.650 €
или предлог цена
Денес 15:28BMW E46 328i

Kolata e vo dobra sostojba Registrirana do 5 mesec Atest plin Dob...


2.800 €
или предлог цена
Денес 15:18  НОВ ОГЛАС

Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


23.000 €
или предлог цена
Денес 15:13  НОВ ОГЛАС

Passat

Pasatot vo dobra sostojba skapano nema Motor menjac podvozje se ok ...


1.000 €
или предлог цена
Денес 14:20Golf 1.9 TDI 77 KW 105 KS 2005 God

Golfot e vo odlicna sostojba za godinite redovno servisiran napraven ...


4.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.050 €
Денес 14:12RENAULT MASTER TERMOKING 2.5 DCI -09 A.C. AVTO ALEX

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:09FIAT DOBLO - 1.6 mJET-2011 - EURO 5 - A.C. AVTO ALEX -

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


7.790 €
или предлог цена
Денес 13:09OPEL CORSA 1,2 LPG 2012 - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Opel Corsa 1,2 LPG 2012 - 179.800 km - realni - serv...


5.390 €
или предлог цена
Денес 13:09Toyota Auris Sport 2.2 D4D A.C Avto Alex

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


5.400 €
или предлог цена
Денес 13:08Alfa Romeo

Kolata e vo odlična sostojba so full oprema 1.9 jtdm se funkcionira n...


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 €
Денес 13:07Se prodava Opel Antara 2.0 2009 God.

Voziloto e uvezeno od Italija. zacuvano, redovno servisirano. Naprave...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES E200 2015 GOD

Mercedes Benz E 200 2015/16 god Bluetec. Kolata e vo perfekna sastoj...


19.500 €
или предлог цена
Денес 13:00FORD FOCUS 1999 2000 GOD

Фордот е во исправна состојба,фордот поседува фул опрема.Направен гол...


2.200 €
или предлог цена
Денес 13:00SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.900 €
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Mercedes c 200

Se prodava mercedes c 200 vo top sostojba vredi da se vidi zemen ot p...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

SEAT ALTEA 1.9 TDI 77 KW -105 KS 2007g.REG.09.2023g.FUL OPR

SEAT ALTEA 1.9 TDI , 77 KW / 105 KS NAJDOBRIOT * ( BKC MOTOR BEZ DP...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:46AUDI Q7 3.0

Audi q7 3.0 240 hp 2009 S line Fabrcki kompleten servis e napraven...


13.600 €
или предлог цена
Денес 12:12Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам