1185 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Honda Civic 2.2 140ks

Voziloto e vo odlicna sistojba bez nikakvi vlozuvanja. Redovno servis...


4.699 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.999 €
05 фев 10:54Промовирано

** KIA PICANTO 1.0i ** KLIMA**,REGISTRIRANA **

Kia picanto ex 1.0i 2004 godina 138.000km solidno zacuvana za godinit...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 06:12Промовирано

Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


11 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI

Reg do 8 mesec proverka kaj sakte 235.000km manuel so 6brzini so...


3.850 €
или предлог цена
Денес 21:38Alfa Romeo 147 1.9jtdm 120ks 2007

Ekstra cena za kes a moze i zamena 1.9jtdm 120ks 2007god najubavio...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Денес 21:30Daihatsu Terios 1.3 2006 Atest Plin 4x4 Reg 12.2023 Odlic

Daihatsu Terios 1.3 2006 bez gram sminka, uvezen 2019 godina Atest P...


6.400 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
7.000 €
Денес 21:23Se prodava Opel Antara

Voziloto e vo odlichna sostojba. Cena po dogovor !!!!! Site informaci...


11 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 €
Денес 21:01Ford Kuga 2.0 2015 AWD 4x4

Na Mk tabli registrirana do 02.23 so zelen karton,4 novi gumi,garazir...


14.900 €
или предлог цена
Денес 20:18Se prodava Audi A4

Se prodava Audi A4 b7 2.0d 140ks kolata e staklo registrirana i servi...


5.550 €
или предлог цена
Денес 20:06BMW E90 Staklo

Se prodava Bmw e90 2006God 320d Stage2 kolata e staklo Registrira...


5.650 €
или предлог цена
Денес 20:06AUDI Q7 3.0

Audi q7 3.0 240 hp 2009 S line Fabrcki kompleten servis e napraven...


13.600 €
или предлог цена
Денес 19:43ALFA 147 1.9 JTDm 140 ks 6 brzini top sostojba 2004 god

IMAM MNOGU STO DA PISAM AMA TOJ STO E ZA ZEMANJE NEKA POVELI NEMA...


1.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
1.780 €
Денес 19:33Mercedes Benz C 220 Avantgarde 170HP W204

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE 125kw 170KS 2007god. *Maksimalno soc...


8.300 €
или предлог цена
Денес 18:08CITROEN C3 OPREMA ODLICNA SOSTOJBA

Citroen c3 1.4benzin /metan Kolata e vo odlicna sosotojba realna ki...


3.100 €
или предлог цена
Денес 18:08Mercedes-benz c200cdi Blueeffienci euro5 moze zamena

Voziloto e komplet ispravno,servisirano Registrirano so zelen...


9.500 €
или предлог цена
Денес 18:06Prodavam seat altea xl neuvezuvana.

Поради заминување во странство Се продава Сеат Алтеа 1.6TDI 105ph 201...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.850 €
Денес 17:41AUDI A6 2.5TDI QUATTRO(180PS) 2000/01GOD AUTOMATIC/TIPTRONIC

AUDI A6 2.5TDI QUATTRO(180PS) 2000/01GOD AUTOMATIC/TIPTRONIC MOZE ZAM...


1.999 €
или предлог цена
Денес 17:04Renault Megane 1.9dCi 2006g facelift vo perfektna soatojba

Renault Megane / 1.9dci / 130ks 6 Stepen racen menuvac MOZE ZAM...


1.999 €
или предлог цена
Денес 17:04Golf 6Plus

Golf 6plus 2009g 1.6TDI vo odl sostojba full opr so plateni site dava...


7 €
или предлог цена
Денес 17:00  НОВ ОГЛАС

MERCEDES A200 CDI AVANTGARDE 2009 FACELIFT

🔥MERCEDES A200CDI FACELIFT-REDIZAJN 140KS 6-BRZINI,185370KM,DVA FABR...


4.199 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.400 €
Денес 17:00Opel Antara 2.0 4x4

Se prodava Opel Antara 2.0... 4x4 ..2008 godina, ne uvezuvana,so real...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:46Hyundai Trajet 2.0

Se prodava Hyundai Trajet 2.0 crdi..... 2002 godina Top sostojba .......


2.700 €
или предлог цена
Денес 16:46Hyundai Getz 1.5 crdi

Prodavam Hyundai Getz 1.5 CRDI 90ks ...2008 godina ..Top kolice odlic...


2.650 €
или предлог цена
Денес 16:46Zastava 101

Se prodava z 101 pali vozi mn zacuvan..prva boja registriran do 6 mea...


900 €
или предлог цена
Денес 16:41Reno 5

Se prodava reno 5 kampus Kolata e maksimalno socuvana registrirana ...


1 €
или предлог цена
Денес 16:41Golf 5+

Se prodava wv golf 5 + odlicno socuvan registriran do maj 2023.. Gol...


5 €
или предлог цена
Денес 16:41Opel Astra 1.7dtl 99g. Klima reg. do12-23

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana cela god. 1.7td 99g. So kli...


2.150 €
или предлог цена
Денес 16:29Ford Galaxy 2.0.tdci 2007g GHiA 7 sedista reg do 2-2024

Kolata e vo top sostojba registrirana cela god. Servisirana Ghia opre...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 16:29FORD FIESTA 1.4 TDCI -03

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 FORD FIESTA 1.4 TDCI OD 2003 G...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:16  НОВ ОГЛАС

CHEVROLET CAPTIVA 2.0VCDI 4x4 NEUVEZUVAN

‼️CHEVROLET CAPTIVA‼️ 💶Cena 7200 Evra 📞076-289-477 Moze zamena ...


7.200 €
или предлог цена
Денес 15:53CITROEN C5

2.0 hdi 6 brzini, tempomat,parking senzori,mala potrosuvacka 5.5 so 4...


6.600 €
или предлог цена
Денес 15:06Peugeot 407 1.6HDI 2005

Povekje info na telefon. Moze zamena za pomalo vozilo Megane 2, A...


3.500 €
или предлог цена
Денес 15:04BMW 320D MAX ZACUVANO

BMW E90 320D 2 0 163KS 2005GOD VO SOBRAKAJNA REGISTRIRANO DO JUNI SER...


5.400 €
или предлог цена
Денес 15:02VW POLO 1.2 2009GODINA

VW POLO 1.2 BENZIN 55KW 75KS 2009GODINA FULL OPREMA NOVI GUM...


5.200 €
или предлог цена
Денес 14:37MERCEDES C220CDI 170KS 2007GODINA

MERCEDES C220 CDI 125KW 170KS 2007GODINA AVANGARD FULL OPRENA KOZA 2...


8.000 €
или предлог цена
Денес 14:37BMW 320d 163KS 2006GODINA

BMW 320 D E 90 120KW 2006GODINA FULL OPREMA PERFEKTNA SOSTOJBA PLATE...


5.850 €
или предлог цена
Денес 14:37AUDI A4 2.0TDI 143KS 2008GODINA

AUDI A4 2.0TDI 105KS 2008GODINA PERFEKTNA SOSTOJBA NOVI GUMI 2 KLUCA ...


8.500 €
или предлог цена
Денес 14:37CITROEN C3 1.4HDI 2010GODINA EKSLUZIV

CITROEN C3 1.4HDI 51KW 2010GODINA EKSLUZIV MODEL FULL OPREMA HROM PA...


5.800 €
или предлог цена
Денес 14:37RENAULT CLIO 1.5DCI 2013Godina

RENAULT CLIO 1.5DCI 55KW 2013GODINA FULL OPREMA NOVI GUMI 2 KARTICI S...


7.300 €
или предлог цена
Денес 14:37AUDI A3 2.0TDI FACELIFT 2008godina

AUDI A3 2.0 TDI 103KW 140KS 2008 GODINA SPORTBACK FACE LIFT FULL OPR...


7.500 €
или предлог цена
Денес 14:37CITROEN C3 1.4 2008GODINA

CITROEN C3 1.4 BENZIN METAN 2008GODINA EXSLUZIV MODEL 2KLUCA NOVI GUM...


3.400 €
или предлог цена
Денес 14:36GOLF 7 1.6tdi 2014

Se prodava golf 7 1.6TDI 2014god. kompletno servisiran,registriran do...


9.990 €
или предлог цена
Денес 14:33Golf V 1.9 TDI 2005 God

Golfot e vo odlicna sostojba za godinite redovno servisiran napraven ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:51  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам