1187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Откуп на нови и половни телефони ИСПЛАТА ВЕДНАШ!!!

Откуп на нови и половни телефони од брендовите Apple, Samsung, и Xiao...


08 авг 18:08Промовирано

SAMSUNG.IPHONE.HUAWEEI XIAOMI ODKUP.MOBISTRK

ODKUP NA NOVI I POLOVNI TELEFONI PO PAZARNI CENI ISPLATA VEDNAS STA...


30 мар 07:46Промовирано

Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN tele...


1.250 €
или предлог цена
Денес 09:41Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN tele...


1.250 €
или предлог цена
Денес 09:41iPhone 12 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 12 Red, black, white, yellow, green,purple NOVI NEAKTIVIRANI s...


38.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
39.990 МКД
Денес 09:40Samsung E2550 so lizgac

Prodavam Samsung E2550 lizgac, maksimalno zacuvan so nova baterija i ...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Денес 09:32iPhone 13 PRO 128 GB NOV

Se prodava och evropski iPhone 13 pro Nov neupotrebuvan Garancija d...


1.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 €
Денес 09:21VIVO Y72 5G 8/128

SE PRODAVA VIVO Y72 5G ODLICEN NOV MOBILEN! MNOGU MALCE KORISTEN BATE...


12.990 МКД
или предлог цена
Денес 08:24Samsung Z FOLD2 5G

Комплетен со кутија и сите додатоци, 3 години гаранција до 9.12.2023...


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
Вчера 21:41SAMSUNG WATCH4 CLASSIC 46mm

Најдобрата верзија со LTE, ECG, BPM функција. Може да се инсталира F...


16.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.000 МКД
Вчера 21:41Prodavam Nokia 105 i meanIT senior 10

Nokia 105 - PRODADENO Prodavam meanIT senior 10 - 1000 denari Mno...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:26Iphone 12 pro Apple case Magsafe Original (futroli)

Se.prodavaat novi neodpakovani original Apple Magsafe futroli za.Iph...


1.690 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.990 МКД
Вчера 21:15Iphone 7 kako nov - mobicom

Iphone 8 32gb crna boja vo super sostojba. Prakame po Kargo Ekspres...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:05  НОВ ОГЛАС

Samsung galaxy s22 nov

neotpakuvan Samsung galaxy doneseen od Shvvedska so dokumenti raboti ...


705 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
725 €
Вчера 18:57Samsung note 4

Telefonot e postar model ama e ispraven i si funkcionira normalno


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 18:53  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Redmi note 9

Prodavam maximalno socuvan Xiaomi Redmi note 9 raboti odlicno so 2 si...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 16:29  НОВ ОГЛАС

Iphone 11 kako nov bez tochka NEVERLOCK 83% battery079273965

Iphone 11 64gb NEVERLOCK telefonot e zachuvan kako nov Bes grebka, ...


23.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:08  НОВ ОГЛАС

Samsung S8+ (64GB)

Se prodava malce koristen Samsung S8+ (64GB) Raboti na site karticki


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:44A33.5g.ram.6/128g.novi 24m.gar mobistrk

A33.5g.ram 6/128g.novi 24m.gar. 12990d.mobistrk 075303777


12.990 €
или предлог цена
Вчера 14:28  НОВ ОГЛАС

Samsung a53 5g NOV mozi zamena

Telefonot e kupen od tmobile. Ne e ni otvorena kutijata so garancija ...


19.900 МКД
или предлог цена
Вчера 12:15  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM SAMSUNG FOLD Z 3 zelena boja

mobilniot e koristen 10 meseci i e bez znaci na koristenje od prviot ...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 12:01Се продава Huawei Y7 - 2019

Се продава Huawei Y7-2019, добро сочуван без ниедна гребнатинка. Моде...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:49Smart band m6 NOVI - MOBICOM

Smart band m6 vo crna boja NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija. Bez zamen...


990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:26iPhone 13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...


50.990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:26iPhone 13 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


64.990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:26Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


19.990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:25Samsung Watch 4 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung galaxy watch 4 44mm. NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 2 god za ...


11.990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:25Iphone 11 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 11 64gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina za...


31.990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:25iPhone 13 Pro Max EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 pro MAX 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


70.990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:25Samsung S22 Ultra EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 Ultra 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija...


61.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
64.990 МКД
Вчера 11:25Samsung A51 kako nov - mobicom

Samsung A51 4/128gb kako nov. Pod garancija Prakame po Kargo Ekspres...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:25Samsung S21+ kako nov - mobicom

Samsung S21+ 7/128gb kako nov. Komplet kutija so site accesories. Pod...


33.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
34.000 МКД
Вчера 11:25Iphone 11 pro max kako nov - mobicom

Iphone 11 pro max 64gb. Bela boja kako nov. Komplet so site accesorie...


32.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:25Samsung S22 ultra 12/256 kako nov - mobicom

Samsung galaxy S22 ultra 12/256 gb kako nov 10 DENA KORISTEN. Komplet...


56.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
58.000 МКД
Вчера 11:25Iphone 12 pro kako nov - mobicom

Iphone 12 pro 128gb. Plava boja kako nov. Komplet kutija so site acce...


37.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
38.000 МКД
Вчера 11:25Iphone xs max kako nov - mobicom

Iphone XS max 64gb zlatna boja kako nov. Prakame po Kargo Ekspres n...


21.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:24Samsung S21 ultra kako nov - mobicom

Samsung S21 ultra 12/128gb ako nov. Komplet kutija so site accesories...


42.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:24Redmi note 9

Maska za redmi note 9


Вчера 10:21Samsung A20e во одлична состојба

Здраво! Се продава целосно исправен Samsung A20e користен околу 2 ...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:22Samsung A6 2018 odlicno socuvan

Prv sosptvenik Sostojba ednakvo na nov. Kupen od Neptun Bez znaci ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:56Odlicno socuvan Samsung S8 kako nov

Bez nikakva grebnatinka, od prv den koristen so zastitna maska i zast...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:56Samsung A30s premnogu socuvan

Bez nikakva grebnatinka, so gratis orginal Samsung zastitna maska i z...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:56Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам