Подкатегорија:
                   
49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Батерија за Apple MacBook Pro 17 A1297

Продавам НОВА оригинална батерија А1309 за Apple MacBook Pro 17 A1297...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

15 авг 12:06Prodavam NOV ( neotpakuvan ) SSD 120Gb

Prodavam nov, neotpakuvan hard disk ( vo originalna opakovka ), kapac...


1.200 МКД
или предлог цена
14 авг 22:12NOV ORIGINALEN LENOVO ADAPTER 20V 4.5A

Продавам нов оригинален адаптер 20V 4.5A 90W за Lenovo лаптоп.


1.500 МКД
или предлог цена
12 авг 21:57ORIGINALEN Adapter za Sony laptop 19.5V 3.3A

Продавам оригинален адаптер 19.5V 3.3A за Sony лаптоп.Тестиран во 10...


1.200 МКД
или предлог цена
12 авг 21:57NOVI ZAMENSKI ADAPTERI/POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

Продавам нови заменски адаптери/полначи за сите видови лаптопи Тести...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
12 авг 21:57Делови за лаптоп

Se prodavaat delovi za laptop izvadeni od Asus F5R i odgovaraat na po...


1.800 МКД
или предлог цена
10 авг 16:01Toshiba Asus

Prodavam dva polovicni laptopi eden toshiba c660 i eden Asus... Bez r...


4.000 МКД
или предлог цена
10 авг 10:50Dell laptop USB Type C dock, docking station WD15

Dell laptop Dock, Docking Station WD15. The Dell Docking Station WD1...


2.000 МКД
или предлог цена
08 авг 19:05Kupuvam ram ddr3 za laptop

Kupuvam ram ddr3 4GB x2 parcinja. Da odhovara za Dell Inspiron 1564....


По Договор
или предлог цена
04 авг 18:34Kuler (кулер) za Laptoop 9-17"

Nov, nekoristen kuler za laptop COOLER MASTER so usb 4 x hub ...


600 МКД
или предлог цена
31 јул 16:27Western Digital Blue 2.5 inch HDD 1TB za lap top.

Hard diskot e vo ispravna sostojba bez losi sektori. Proverka pred ku...


1.500 МКД
или предлог цена
29 јул 19:39DDR2 1gb x2 od MacBook

Dvete plocki se po 1gb na 667Mhz Edna za 250 Dvete 400


400 МКД
или предлог цена
21 јул 18:12Лаптопи за делови

Комплет лаптопи за делови


1 €
или предлог цена
20 јул 12:37Baterii za Laptop Apple, Dell, Fujitsu, Lenovo

1. нова Батерија за лаптоп Apple MacBook Pro A1322, Apple Macbook Pro...


990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

19 јул 15:07Prodavam Lenovo IdeaPad 110-15ISK na delovi

Prodavam Lenovo IdeaPad 110-15ISK na delovi -Maticna ploca PRODADE...


1 МКД
или предлог цена
16 јул 16:44Polnac adapter HP 19.5V 11.8A 230W

Odlicno socuvan ispraven adapter orginal hp Model series HSTNN-LA12 ...


4.000 МКД
или предлог цена
10 јун 16:15Купувам Екран за Постар Thinkpad 15.4"

Купувам екран, 30 pin, 15.4 ", LTN154P2-L05 (како на сликата) Може и...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

08 јун 11:41Torba laptop Dell crna

Се продава оригинална Dell торба црна боја, за лаптоп 13 - 14 инча. ...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи

28 мај 09:33Продавам универзален полнач со повеќе приклучоци

Продавам универзален полнач за лаптоп, одговара на сите типови на лап...


20 €
или предлог цена
15 мај 10:35Orginalni polnaci za ACER i HP

Se prodavaat Novi originalni polnaci za ACER i HP laptopi 90W i 65W !...


1.200 МКД
или предлог цена
02 мај 23:44Torba za laptop

Nova , nikogas neupotrebena lap top torba , mnogu kvalitetna, so dve ...


1.000 МКД
или предлог цена
22 апр 23:07adapter - polnac za LENOVO

prodavam adapter polnac za LENOVO model ADLX45NDC3A DC-20V/2.25A K...


600 МКД
или предлог цена
21 апр 07:212 x 8GB SO-DIMM DDR4 3200MHz

Koristeni se eden mesec i kupeni vo sklop na laptop


4.000 МКД
или предлог цена
12 апр 21:01Ekran 14.1 lcd 20pin / LT141X7-122

Compatibility:LT141X7-122 Part Type:LCD Screen Size:14.1" Screen ...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

04 апр 02:24Tastatura Dell 1545 1410 1520 1525 1540 1546

orginal ispravna od dell 1545 moze i moja montaza stefan dracev...


800 МКД
или предлог цена
19 мар 00:05Acer 5350 na delovi maticna ploca ispravna

ACER 5350 5750 5755 Gateway NV57H P5WE0 LA-6901 intel ddr3 = 2000de...


2.000 МКД
или предлог цена
18 мар 23:37RAM DDR2 PC2-6400S-666-12

Prodavam hynix - corea 2 X 1 GB ram memorija DDR2 za laptop. Ispravni...


200 МКД
или предлог цена
11 мар 08:36Ddr3 2gb x2

Se prodavaat dve plocki dd3 ram za lap top 2gb pc3 10600 x2


1.000 МКД
или предлог цена
04 мар 08:10Polnac HP 19.5V 2.31A 45W

Orginalen polnac od HP 255 G3 - 19.5V 2.31A 45W Hp part no : 740015...


1.200 МКД
или предлог цена
04 фев 08:50Polnac adapter za laptop / povolni orginalni

Delta electr. 19v 3.42a model:ADP-65HB BB / 600denari Toshiba 19v 3...


По Договор
или предлог цена
04 фев 08:49Нов ранец за лаптоп

Се продава нов бизнис ранец за лаптоп црна боја. Одличен, лесен, еле...


1.299 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи

08 јан 11:32Батерии за сите модели лаптопи !!!

💥💥 Батерии за сите модели на лаптопи.💥💥 👉 Гаранција 6 месеци! ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

23 дек 22:32PRODAVAM MATICNA PLOCA ZA SAMSUNG R519 R520 R522 R510

Продавам 100% исправна матична плоча за лаптоп SAMSUNG R519 R520 R52...


1.500 МКД
или предлог цена
06 дек 20:21Продавам хард диск за лаптоп 500GB 2.5''

Се продава хард диск за лаптоп 500GB користен околу 2 години


800 МКД
или предлог цена
24 сеп 16:04Kupuvam stari i rasipani bateriii za Laptop

Kupuvam stari i rasipani baterii za laptop. Cena po dogovor vo zavisn...


1.234.567 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

31 авг 18:58Ekran so nadvoresno kukjiste i Baterija za laptop Dell 3521

Ekranot i baterijata se vo ispravna sostojba,izvadeni se od lap top n...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

02 авг 03:00HP G62 , na delovi maticna ploca izgorena

hp g62-a85em delovi , plastiki flet kabli , tastatura itn maticnata...


По Договор
или предлог цена
13 јул 02:43Adapter za ACER laptop ili nekoj drug

Ispraven ocuvan adapter


600 МКД
или предлог цена
08 јун 19:16Western Digital 250GB M.2 2280 3D NAND

Се продава НОВА Western DIgital m.2 SSD 256GB, димензија 2280, технол...


2.000 МКД
или предлог цена
28 мај 22:44i5 PROCESORI i5 4220/3210/2520/520

i5 4220M 4[GEN]2.60 GHz/3.20 GHz "2200den" i5 3210 3.10 GHz 3{GEN} "...


1.500 МКД
или предлог цена
18 мај 04:22Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам