Гевгелија
                           
455 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktivna lokacija

Lokacijata se naoga na patot sprema Negorski banji pomegu hotel Nar i...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 15:11atraktiven plac

Placot se naoga na patot kon Negorci pomegu hotel Nar i restorant Ja...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 15:11Kuka vo centarot na Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava kuka vo centarot na Gevgelija pozda...


120.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 14:10Se izdava namesten stan

Se izdava celosno namesten stan. Stanot se naoga vo nova zgrada do n...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 13:59Se izdava celosno namesten stan

Se izdava celosno namesten stan Dogovor na minimum 1 godina !


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 13:00Se prodava zemjiste

Se prodava zemjiste od 7.700 kvadrati, pogoden za izgradba na zgradi ...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 11:21Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 10:56Se prodava stamben objekt

Se prodava stamben objekt 150m2 + 30m2 graza,Dvorno mesto 420m2, so m...


62.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 22:03Se iznajmuva

Apartman 80m2


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 19:41  НОВ ОГЛАС

Se izdava polunamesten stan

Stanot e so celosno opremena kujna,opremeno kupatilo i klima vo funkc...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 16:56Продавам куќа на 2 спрата со деловен простор

Се продава куќа на 2 спрата со поединечни влезови со површина од 400 ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 12:15Belozimska odrina- Gjavoto, Bogdanci

Vasko(077979703)...Se prodavat cetiri nivi vo selo Gjavato i okolina...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 11:45SE IZDAVA KUKA / HOUSE FOR RENT

Se izdava kuka prizemna kompletno opremena so sopstveno greenje na st...


11 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 10:57SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

Se izdava sprat od kuka kompletno namesten na vlezot na gradot kaj be...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 02:07НИВА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива на АТРАКТИВНА локација, спроти фабрика Випро-Прдејци,...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 окт 23:17SE PRODAVA KUKA NA KARAORMAN

SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA NA KARAORMAN SO PREKRASEN POGLED KO...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

04 окт 22:59SE PRODAVA NIVA POKRAJ AVTOPAT BOGORODICA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povrsina od 5330 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 окт 22:46Se prodava kuka vo s. Miravci Gevgelija

Se prodava kuka vo s. Miravci Gevgelija Cena po dogovor Info na te...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

04 окт 20:43Prodavam plac vo Gevgelija ekstra cena

Prodavam dva placa vo Gevgelija so sredena dokumentacija so imoten li...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 окт 16:08PRODAVAM EXTRA MESTO VO S.SERMENIN KOZUV GEVGELIJA

PRODAVAM MESTO 2.704 M2 VO S.SERMENIN - KOZUV GEVGELIJA ,VEDNASH POZA...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 окт 16:07Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac vo Xiropotamos Halkidiki Blizina do more 150 m Name...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

03 окт 19:37Se prodava plac

Se prodava plac pomegu avtopat i sporden pat Lokacija Smokvica pred ...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 окт 19:37Се издава еднособен стан

Се издава еднособен стан, спроти хотел Аполонија, строги центар во Ге...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 окт 19:29Prodavam luksuzna kuka vo Gevgelija

Продавам луксузна куќа на Караорман во Гевгелија, 520 м2, четири ниво...


199.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 окт 18:58Се продава објект на булевар Гевгелија

Се продава објект-куќа со деловен простор на булевар Гевгелија, на пр...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 окт 13:09Урбанизирано градежно земјиште со 4 маркици

Се продава плац од 1233 м2 со 4 маркици за грабда на индивидуални ста...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 окт 13:09Se izdava Karaorman Gevgelija

Voda struja se izdava za sekakva namena dvesta deset m2 objekt po...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

03 окт 10:11Се продава Плац на Моински пат

Се продава плац од 2700м2 на Моински пат со маркица за градба. К...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 окт 06:50деловен простор 50м2+70м2+40м2

-Се издава Деловен простор на ул. Моински пат б.б во близина на би...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

03 окт 00:07Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 окт 00:07Се издава Апартман 50м2/Apartments for rent Gevgelija 50м2

Се издава Апартман- ул.Ilindenska 1/9-Гевгелиja. со површина од 50м2...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Гевгелија

Станови

03 окт 00:06Нива Ново Конско Горничет

Се продаваат две ниви прв ред од 2834м2 и 2980м2) на самиот асвалт по...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 окт 15:04VEDNAS DO BENZINSKATA LUK OIL MRZENCI

Na avtopatot Skopje Gevgelija vo s.Mrzenci pred benzinskata na Luk Oi...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 окт 12:10СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .

Се продава нива со површина од 5330 м2, парцела 2238/14,15,16,која се...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 окт 11:47Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na o...


160.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

01 окт 22:32Kancelarii i magacin vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kancelari...


125.000 €
или предлог цена
01 окт 22:26Prodavam Plac vo Grcija

Se prodava plac so povrsina od 5290 m2 koj se naoga na pocetokot na p...


200.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

01 окт 16:00СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА-ПРИЗЕМЈЕ /HOUSE FOR RENT

Се издава спрат од куќа-приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (10...


12.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

01 окт 10:17Се издава деловен простор 120 m2

Се издава деловен простор во Гевгелија на улица Петар Мусев од 120m2....


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

01 окт 10:04Plac od 4000m2 vo Gevgelija

Se prodava plac pozadi fabrikata ABC.Ima markica za 9 placa


40 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 окт 10:04Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам