757 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tuner TECHNICS

Се продава тјунер TECHNICS во одлична состојба


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 21:57Canon 650D

Fotoaparatot e cuvan kako vo pamuk.


350 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
370 €
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 20:29JBL 5.1 surround soundbar

JBL 5.1 surround soundbar.


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

Денес 16:03  НОВ ОГЛАС

Samsung Q80R

Samsung Q80R 55inch 4K HDR 10 144hz


800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 15:56Prodavam 4K Dron Aden e59s

Prodavam 4k Dron Aden e59s, komplet set so 3 baterii, rezervni perki,...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

Денес 13:46Marshall Major III

Продавам некористени слушалки Marshall Major III. Купени се во player...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 13:00Prodavam JBL Tune 510BT bluetooth slusalki

Slusalkite se kako novi, rozeva boja, mnogu malku koristeni. Se po...


25 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
30 €
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 10:38prodavam canon eos 500d so battery grip super sostojba

prodavam canon eos 500d so battery grip super sostojba so dva objekti...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 08:37PS5 НА ЗАЛИХА!!! Playstation 5

PS5 ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА!!! Playstation 5 - Digital Edition Playsta...


650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Денес 07:58  НОВ ОГЛАС

Orginal dalecinski Sony, Kenwood, Aiwa.....

Orginal dalecinski 1. Sony RM-U06B sigurmo e za modelite ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Денес 06:56  НОВ ОГЛАС

Pojacalo I tuner JVC

Prodavam ispravno pojacalo JVC A-GX2 Tunerot e prodaden Powe...


2.200 МКД
или предлог цена
- 37 % Попуст
3.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 06:42JBL woofer bas

JBL woofer 12ka


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 19:57Prodavam PS3 Super Slim 500GB Cipuvano

Se prodava ps3 superslim 500gb cipuvano vo odlicna sostojba so 2 orig...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:35Infinity Alpha 50

Prekrasni, dobro socuvani i visokokvalitetni danski podni zvucni kuti...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 19:04SONY Cyber-shot DSC-WX5

Се продава малце користен дигитален фотоапарат SONY Cyber-shot DSC-WX...


3.700 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 18:26Komplet ozvucuvanje za vo kola,mozna zamena za bandazi

Se prodava komplet i mozna zamena za aluminiumski bandazi 16 ili 17 z...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 17:05Sony PSP

Se prodava mnogu zacuvano, cipuvano PSP zaedno so originalen polnac, ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:39Playstation 1 - PS1

Se prodava mnogu zacuvan, cipuvan PS1 vo komplet so originalen dzojst...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:39Xbox Classic

Se prodava mnogu zacuvan, cipuvan Xbox Classic zaedno so originalen d...


3.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Вчера 16:39Nintendo DSi Limited edition

Se prodava mnogu zacuvano, cipuvano Nintendo DSi limited edition, vo ...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Вчера 16:39Xbox 360 dzojstici i dodatoci

Prodavam Xbox 360 wireless dzojstik - 1200 i nagore, zavisno od mo...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Вчера 16:39Sony PS Vita - Playstation Vita OLED

Se prodava perfektno zacuvana, cipuvana PS Vita vo komplet so origina...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Останато

Вчера 16:39Quadro sateliti

Quadro sateliti 4 komada ispravni


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 16:17radio za kola

raboti se ima i bt


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 15:20Obd 2

Se prodava OBD2 bluetooth skener za avtodijagnostika. 1) Super Min...


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Bluetooth уреди

Вчера 13:59Aiwa P22, C22

Malo no mokjno, preubavo predpojacalo i pojacalo na japonskata Aiwa, ...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 10:26Kodak EasyShare Z650

Kodak EasyShare Z650 Aparatot e vo besprekorna vizuelna i rabotna so...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 10:16Technics SU-V450

Odlicen Technics zasiluvac so dupla AA klasa so VC-4 amplifier sistem...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 10:14Playstation 3 - PS3 - 20 igri

Se prodava mnogu zacuvan, cipuvan PS3 vo komplet so originalen dzojst...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:55Sistem Sony CMT EH26 - USB, MP3, AUX

Se prodava perfektno zacuvan mini sistem Sony. Sistemot ima USB, AUX,...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 09:54ANDROID BOX 4/32 AND 12 so iptv televizija

Android 12 Allwiner H618 Wifi 2.4 i 5g. Blutut Programite se so prev...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:55radio za kola

raboti se


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 07:22radio za kola

raboti se


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 07:22radio za kola

raboti samo radio cd ne


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 07:21radio za kola

raboti


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 07:21radio za kola

raboti


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 07:21radio za kola

raboti se


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 07:21Nintendo Gameboy Advance

Na prodazba mnogu zacuvano Nintendo Gameboy Advance vo komplet so 3 o...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Останато

Вчера 07:07Playstation 4 - PS4 originalni igri

Originalni igri vo odlicna sostojba. Ceni od 400 denari pa nagore. ...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 07:06Playstation Move Set - PS3 kamera [kinect]

Se prodava mnogu zacuvan komplet koj se sostoi od Move controler, PS3...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:06Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам