Подкатегорија:
                   
404 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KLIMA 3.5KW DELONGHI PROFESSIONAL

Se prodava klima 3.5kw vo ispravna sostojba koristena mnogu malce. La...


100 €
или предлог цена
Вчера 15:03Продавам Дрва за Греење

Екстра цена Да си ги земете сами, БАГРЕМ , Дрво со одлични пе...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Се Продава Алфа Плам Комо 21

Се продава Алфа Плам Комо21 , користена две сезони , целосно исправна...


70.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:56  НОВ ОГЛАС

Beko klima

Se prodava klima beko split sistem vo odlicna sostojba ladi i gree od...


120 €
или предлог цена
Вчера 12:24Elektricen sporet 1500 denari

Elektricen sporet site ringli toki rabotat samo greacite na rernata t...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 11:32Комбиниран котел на Дрва и Пелети

“Центрометал-Хрватска” Во одлична состојба со него следува и правосму...


65.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:54Termo pecka 6kw

prodavam termoakomulaciona pecka 6ka vo ispravna sostojba 3000den ko...


3.000 МКД
или предлог цена
26 јун 22:29ТА печка 6kw

Се продава ТА печка во одлична состојба


4.500 МКД
или предлог цена
26 јун 19:15ТА печка 6kw

Се продава ТА печка во одлична состојба


4.500 €
или предлог цена
26 јун 19:13Kvarcna pecka

Se prodava kvarcna grealka EKO PLAM so 3 greaci Snaga- 3x 1000w


2.300 МКД
или предлог цена
26 јун 16:30Pecka na gazija

Zacuvana gaziena pecka, redok primerok.inf. Na 075 247 965


30 €
или предлог цена
26 јун 14:42SE PRODAVA KOMPLET PARNO GREENJE

SE PRODAVA KOMPLET PARNO GREENJE -EL.KOTEL -EKSPANZIONEN KOTEL -P...


12.000 МКД
или предлог цена
26 јун 13:55Alfa Commo 21

Котел на пелети 21kw Alfa Commo користен 3 сезони, во одлична состојб...


1.050 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.090 €
26 јун 13:15Итно! Се продаваат 2 печки од 5 кв и 6 кв

Се продаваат 2 зачувани, одржувани и исправни печки. Белата, 5 кв, п...


1.500 МКД
или предлог цена
26 јун 11:32Kotel na peleti

Kotel na peleti 15kw koristen dve sezoni Poveke informacii na telef...


750 €
или предлог цена
24 јун 20:10Pecka 6 kw

Se prodava 6kw pecka vo istravna sostojba 078 357 507


4.300 МКД
или предлог цена
24 јун 19:24ovlasten serviser za ALFAPLAM

Овластен сервисер со лиценца на печки на пелети од брендот ALFAPLAM с...


1 МКД
или предлог цена
24 јун 11:42Grunfos pumpa za parno Пумпа парно Magna 3

Grundfos pumpa za parno magna3 skroz nova, germansko proizvodstvo don...


380 €
или предлог цена
24 јун 05:49Итно! Печка 6кв. Топ цена!

Продавам поволно термо печка 5kw од Цер.Печката е добро зачувана и гр...


2.500 МКД
или предлог цена
24 јун 00:38ALFA PLAM COMMO 15

ALFA PLAM COMMO 15 najkvaliteten kotel na peleti koristen 4 zimi, red...


60.000 МКД
или предлог цена
23 јун 16:08Se prodava pecka 3.5 kw kako nova

Se prodava pecka mislam deka e 3.5 kw 90% sum siguren ama sepak mozi...


1.500 МКД
или предлог цена
23 јун 16:04Se prodava elektricna pecka CER

Eletricna pecka CER so mermerna ploca


6.000 МКД
или предлог цена
23 јун 15:07ITNO se prodava kamin

Itno se prodava kamin. Cena 6000den BROJ ZA KONTAKT 075286231 BROJ ZA...


6.000 МКД
или предлог цена
22 јун 12:57KVARCNA PECKA

Motorceto pali samo ima problem so karburatorot Dokumenti ima prevod ...


200 €
или предлог цена
21 јун 17:47Kotel za parno Megal Котел за парно Мегал

Prodavam kvaliteten kotel za parno Megal . Koristen e za greenje na ...


650 €
или предлог цена
21 јун 16:17SE PRODAVA KOTEL NA PELETI CENTROMERAL

Kotel CENTROMETAL CP 45-50 KW SKORO NOV TEL.078268167 TEL.078268167


1.600 €
или предлог цена
20 јун 10:35Radijatori guseni Радијатори гусени EFTINO

Radijatori guseni ODLICNI . Cena 3e. rebro. Ima mnogu na broj. Zdr...


3 €
или предлог цена
18 јун 15:52Бории за печка на пелети

Се продаваат бории за печка на пелети и колтуци, димензии на бориите ...


2.000 МКД
или предлог цена
16 јун 15:05Prodavam termoakumulaciona pecka 6 KW Magnohrom Kraljevo

Prodavam termoakumulaciona pecka Magnohrom Kraljevo 6 KW, zaedno so ...


2.900 МКД
или предлог цена
16 јун 08:57Kotel na paleti i drva

Kotelot se kombinira na peleti ili drva KONTAKT SAMO NA 074-235-0...


60.000 МКД
или предлог цена
15 јун 21:48Pecka 6kw Hitno

Se prodava pecka 6 kw vo ispravna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
13 јун 20:09Register za parno

Se prodava nov ne koristen register 50*135 garancija 5 god.


4.500 МКД
или предлог цена
13 јун 17:34Продавам клима

Детални информации на телефон 075952030 Сашо


100 €
или предлог цена
11 јун 22:08Се продава печка 4.5kw

--- СЕ ПРОДАВА--- Печка 4.5kw , редовно сервисирана. -Про...


1.500 МКД
или предлог цена
11 јун 12:17SPORE NA DRVA

SE PRODAVAT DVE SPORINJA NA DRVA,3500den edno


1 МКД
или предлог цена
11 јун 02:27Aluminumski Radiatori

Vo ekstra sostojba 100% ispravni , 9x 15 rebra, eden 20 rebra, eden ...


1 €
или предлог цена
10 јун 19:07Kotel za parno RADIJATOR 33KW

Se prodava kotel radijator 33kw od kraljevo vo neispravna sostojba du...


100 €
или предлог цена
10 јун 10:00Kotel na peleti Termoflux 25kw

Kotel na peleti Termoflux 25kw proizveden 2021 godina koristen samo E...


110.000 МКД
или предлог цена
10 јун 10:00Kamin na drva so parno

Se prodava kamin na drva za parno i nov kotel kako rezerva.Kaminot e...


11.000 МКД
или предлог цена
10 јун 09:55Hitno prodavam Paneli za greenje-Thermor

Hitno prodavam paneli za greenje. Thermor-2,5 KW-3000 denari Thermo...


3.000 МКД
или предлог цена
09 јун 21:13Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам