1068 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Krojacka nikolaidis cirkular 2006 god 6 kw so predrezac

Krojacka nikolaidis 2006 god proizvedena,so dva motori edniot e predr...


1.800 €
или предлог цена
Денес 02:30Kantirka "SINGER"

Se prodava kantirka "SINGER" so konec 40/3 i 60/3 So nea moze da se ...


190 €
или предлог цена
Денес 01:50CNC Fiber Laser Masini

MADE IN SERBIA AMTools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC pro...


1 €
или предлог цена
Денес 01:07CNC Обработувачки Центри

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
Денес 01:07CNC Струг

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
Денес 01:07FASADNI LAJSNI STOLBOVI I ELEMENTI OD STIROPOR

IZRABOTUVAME: -fasadni lajsni koi se nameneti za ukrasni okviri okol...


3 €
или предлог цена
Денес 00:42Castolin Eutectic ROTOTEC 80 Ured za metalizacija

Castolin Eutectic ROTOTEC 80 Ured za metalizacija https://youtu.be/ho...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:26Pumpa pumpi hidrofor za voda

Se prodavaat pumpi za voda monofazni Sever : 1 kw 2800 obrta 1.45 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:19ALUMINSKI KOVANI I ROLETNA OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI OGRADI KAPII TENDI NASTRESNICI...


30 €
или предлог цена
Вчера 18:13Inoks mijalnik sadoper lavabo Мијалник садоper инокс лавабо

На продажба професионален индустриски мијалник, дебел инокс - прва кл...


200 €
или предлог цена
Вчера 14:01Masina za sienje Bagat Багат машина за шиење shienje šienje

Багат машина за шиење.


600 МКД
или предлог цена
Вчера 14:01СЕ ПРОДАВААТ МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ КОЖА

Се продаваат машини за шиење кожа кантирки, рамни, цик цак и машина з...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:19Се продаваат рамки за СИТО ШТАМПА

Се продаваат рамки за сито штампа 12 на број со разни димензии. Цена...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:53ПОДАРОК - СТОМАТОЛОШКИ СТОЛ

Се подарува половен стоматолошки стол. Работи. Погоден и за салони за...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:53  НОВ ОГЛАС

Kantarica ABS i PVC Traka donesena od Svajcarija

Mnogu malku koristena i mnogu socuvana.Ova cena e samo za kes.


2.000 €
или предлог цена
Вчера 10:42ELEKTRO MOTOR 15KW

ELEKTRO MOTOR 15KW VO ODLICNA SOSTOJBA MADE IN FRANCE !!


450 €
или предлог цена
Вчера 09:17GRADEZEN KOMPRESOR BroomWade CA1 - S ENGLAND

GRADEZEN KOMPRESOR VO ODLICNA SOSTOJBA KUPEN OD POLJOPRIVEDNA ZADRUGA...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 09:17GRADEZEN KOMPRESOR BroomWade CA1 - S ENGLAND

GRADEZEN KOMPRESOR VO ODLICNA SOSTOJBA KUPEN OD POLJOPRIVEDNA ZADRUGA...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 09:17BANSEK CENTAURO CO - 700 ITALY

BANSEK CENTAURO PROFI MASINA !!!NE MNOGO RABOTEN SOCUVAN VO PERFEKTN...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 09:17KANTERICA KANTERKA BRANDT KS 20 / 2 GERMANY

SACUVANA MALKU RABOTENA VO FIRMA EDN COVEK CH CH !!! TOP SOSTOJBA !...


3.200 €
или предлог цена
Вчера 09:17KETENFRES FRAMAR ITALY

KETENFRES FRAMAR ITALY VO ODLICNA SOSTOJBA


990 €
или предлог цена
Вчера 09:16CIRKULAR FREZA

CIRKULAR FREZA NEUPOTREBUVANA ODLICNA SOSTOJBA !!!!


750 €
или предлог цена
Вчера 09:16SE PRODAVA RAKIJA OD MODRA SLIVA

Se prodava rakija od modra sliva STENLEJ prirodna domasna bez nikakv...


10 €
или предлог цена
Вчера 08:50MASINA ZA SECKANJE NA SUVOMESNATO I KASKAVAL

PROFESIONALNA MASINA ZA SECKANJE NA SUVOMESNATO I KASKAVAL


200 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Вчера 03:02NOVA Fontana za limunada i borovnica 2x20l

Cisto nova, Fontana za limunada i borovnica kupena pred edna godina n...


400 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Вчера 03:02Penomat 250L za samousluzna peralna

Prodavam penomati 250l pogoden za samousluzna peralna moze komplet s...


1 €
или предлог цена
Вчера 01:49Penomat 100L za peralna

Prodavam turski penomat 100L poloven komplet so crevo i pistol


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 01:49KABEL METAL DETEKTOR LOKATOR TRAGAC KABLI KABAL proveri

NE VRSAM NABAVKA OVIE SE OD MOJA KOLEKCIJA >>>MASTECH, NOV, NEKOR...


1.300 МКД
или предлог цена
03 дек 18:56BOSCH AEG FEIN BORMASINA UBODNA PILA busilica alat proveri

NE VRSAM NABAVKA NA ALAT SITE SE OD MOJA KOLEKCIJA >>> AEG step...


60 €
или предлог цена
03 дек 18:44Elektromotor motor 1.5 kw

Se prodava elektromotor Sever 1.5 kw 2800obrta/min monofazen 2.2 kw ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

03 дек 14:46Prodavam Jacmen rekolta 2022 godina

Prodavam Jacmen rekolta 2022 godina


По Договор
или предлог цена
03 дек 10:16Cirkular einhel

Novi cirkulari na Einhell doneseni od germanija 2 kw. Motor ..250 pi...


12.800 МКД
или предлог цена
03 дек 09:59Bormasina Dewalt so poticiometar

Nova donesena od Shvajcarija


3.900 МКД
или предлог цена
03 дек 09:46KOMBINIRKA SU 260 SCHWEIZ

KOMBINIRKA SO 4 OPERACIJI ABRIHTERT DIHT FREZA CIRKULAR SIRINA NA ABR...


1.500 €
или предлог цена
02 дек 16:31Elektricna pecka furna za pica/ OUTLET

OUTLET понуда за последно парче 72х72cm внатрешни димензии Капацитет...


По Договор
или предлог цена
02 дек 14:46Termo blok elementi plin gas/ OUTLET

OUTLET понуда за последни парчиња Блок работна маса со ормар x3 ...


По Договор
или предлог цена
02 дек 14:46Se odstapuva avtoperalna

Se odstapuva razrabotena avtoperalna so oprema i firma.


По Договор
или предлог цена
02 дек 13:51DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBATOR

- DIGITALEN HIDROSTAT ZA DIGITALNO REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBAT...


1.200 МКД
или предлог цена
02 дек 09:21Masini za sienje na koza

Se prodavaat 12 industriski masini za sienje na koza .Site masini se ...


6.500 МКД
или предлог цена
01 дек 23:50KUTER ZA MESO ALPINA SCHWEIZ

SILNA PROFI MASINA ZEMENA OD 2 COVEKA MESARNICA VO CH !!!!! SO KOMAND...


1.800 €
или предлог цена
01 дек 22:32Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам