121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masini za sienje na koza

Se prodavaat 12 industriski masini za sienje na koza .Site masini se ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:50Elektromotor motor monofazen

Se Prodava elektromotor monofazen 0.5kw 1400 obrtaja ispraven od mes...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:14Oprema za avtoperalna pistoli za penomat i vap masini cetki

Oprema za avtoperalna -pistoli za penomat i za vap , - masina za te...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:15konec poliester za koza

Konec poliester za koza I tapaciranje so golemina 10-ka, 20-ka,30-ka,...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 07:57PILA GER CIRKULAR ZA METAL PEDRAZZOLI ITALY

PILA GER CIRKULAR ZA METAL VO ODLICNA SOSTOJBA VODENO LADENJE PILA OD...


650 €
или предлог цена
30 ное 18:18DVOGLAV CIRKULAR GER BREVETTI ITALY

UPOTREBUVA PILA DO 350mm KOMANDA NA PNEUMATCKI NA NOZEN PEDAL PVC ALU...


1.400 €
или предлог цена
30 ное 18:17ДИЗЕЛ ПУМПА ЗА ВОДА НОВА! / DIESEL WATER PUMP NEW!!

DIESEL WATER PUMP Type: 3" Power: 3.0HP Max.capacity: 1000L/MIN Tota...


500 €
или предлог цена
30 ное 17:59Penomat 100L za peralna

Prodavam turski penomat 100L poloven komplet so crevo i pistol


7.000 МКД
или предлог цена
30 ное 12:31Elektro motori

Prodavam trofazni elek.motori so golemi kw i razlicni obrtai 30kw 14...


20 €
или предлог цена
29 ное 20:56KUTER ZA MESO ALPINA SCHWEIZ

SILNA PROFI MASINA ZEMENA OD 2 COVEKA MESARNICA VO CH !!!!! SO KO...


1.800 €
или предлог цена
29 ное 16:47KOMPRESOR TRUDBENIK DOBOJ 500L

Prodavam kompresor vo ispravna sostojba 500l motor trofazen 4kw,rabot...


1.300 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 €
29 ное 13:39СЕ ПРОДАВААТ МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ КОЖА

Се продаваат машини за шиење кожа кантирки, рамни, цик цак и машина з...


1 €
или предлог цена
28 ное 20:36HIDRAULIKA AGREGAT ZILINDAR KLIP

HIDRAULIKA AGREGAT ZILINDAR KLIP


470 €
или предлог цена
28 ное 07:33CNC Струг

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
27 ное 23:03CNC Обработувачки Центри

AM Tools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC proizvode namenjen...


1 €
или предлог цена
27 ное 23:03CNC Fiber Laser Masini

MADE IN SERBIA AMTools iz Nisa sa ponosom predstavlaja svoje CNC pro...


1 €
или предлог цена
27 ное 23:03ЧЕВЛАРСКА МАШИНА

Продавам чевларска машина за шиенје на ѓонови или меѓу-ѓонови (BLAKE ...


650 €
или предлог цена
24 ное 14:53Elektromotor 2.2kw monofazen

Se Prodava elektromotor 2 kw 2800 obrtai Sever monofazen 1.1 kw 28...


1 МКД
или предлог цена
23 ное 09:59Reduktori i elektromotori

Poveke vidovi na elektro motori i reduktori


1 €
или предлог цена
19 ное 13:17GRADEZEN KOMPRESOR BroomWade CA1 - S ENGLAND

GRADEZEN KOMPRESOR VO ODLICNA SOSTOJBA KUPEN OD POLJOPRIVEDNA ZADRUGA...


1.850 €
или предлог цена
19 ное 09:57Industriska mashina za sienje i overlok

Industriska step masina prav step,cik cak i dupcalka komplet so posto...


200 €
или предлог цена
18 ное 18:27Hidraulicni agregati

4 Hidraulicni agregati od 5,5kw, 3kw, 2kw, 1kw


1 €
или предлог цена
18 ное 16:46Viljuskar paleten

Viljuskarcinja vo odlicna sostojba cena povolna


1 €
или предлог цена
18 ное 16:46Elektromotori Reduktori

Elektromotori i reduktori Novi i polovni


1 €
или предлог цена
18 ное 16:46Presa

Presa


1 €
или предлог цена
18 ное 16:46Hidromoror

Hidro motor nov


1 €
или предлог цена
18 ное 15:49Hidraulicna pumpa

Hidraulicna pumpan


1 €
или предлог цена
18 ное 15:49HIDRAULICEN AGREGAT

Agregat hidraulicen


1 €
или предлог цена
18 ное 15:48Presa

Presa


1 €
или предлог цена
18 ное 15:48Wap visok pritisok 250 bar

Se prodava wap inter pump 250 bara mnogu mokjen servisiran spremen za...


800 €
или предлог цена
17 ное 10:43Се продаваат машини за сечење на мермер

Се продаваат машини за сечење на блокови за мермер и гранит. Машина г...


1 €
или предлог цена
16 ное 10:35delovi za kafemat

delovi od germanija vo odlicna sostojba


9.000 €
или предлог цена
16 ное 02:38Penomat 250L za samousluzna peralna

Prodavam penomati 250l pogoden za samousluzna peralna moze komplet s...


1 €
или предлог цена
13 ное 23:27Krojacka nikolaidis cirkular 2006 god 6 kw so predrezac

Krojacka nikolaidis 2006 god proizvedena,so dva motori edniot e predr...


1.800 €
или предлог цена
12 ное 19:08Brizgalka BOY 15

Prodava se brizgalka BOY 15 Bese vo ispravna sosojba se rasturi da ...


400 €
или предлог цена
08 ное 17:48Aparat za zavaruvanje

Industriski so elektrodi Kontakt 075 342 342


1 €
или предлог цена
07 ное 17:21Holzher uno1302

top sostojba krajno secenje,frezi,cirkli lepak na patroni info :07...


По Договор
или предлог цена
07 ное 14:05PUMPI ZA BENZINSKA

PUMPI ZA BENZINSKA, ZA PRIVATNI POTREBI KOJ IMA CISTERNA ITN...SKORO ...


200 €
или предлог цена
06 ное 13:13Prodavam trofazen motor 5.5kw

Prodavam trofazen motor sever 5.5kw 1400 obrtai br za kontakt 0709120...


250 €
или предлог цена
25 окт 20:45Se 𝗉𝗋𝗈𝖽𝖺𝗏𝖺 𝗆𝖺𝗌𝗂𝗇𝖺 𝗓𝖺 𝗌𝗂𝖾𝗇𝗃𝖾 𝗓𝗂𝗄 𝗓𝖺

𝖹𝗂𝗄 𝗓𝖺𝗄 𝗆𝖺𝗌𝗂𝗇𝖺 𝗇𝖾 𝗏𝗅𝖾𝖼𝖾 𝗆𝖺𝗍𝗋𝗂𝗃𝖺𝗅 𝗆𝗇𝗈𝗀�...


1.000 МКД
или предлог цена
22 окт 12:47Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам