Аеродром
Подкатегорија:
                   
427 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Гарнитура ТДФ Simpo Make Up

Продавам гарнитура тросед, двосед и фотелја Simpo Make Up, добро сочу...


22.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:26LEZAJ/TROSED

SE PRODAVA LEZAJ/TROSED CENA 5500DEN.


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 15:35Dve fotelji proizvodstvo na Jugoeksport

Foteljite se kratko koristeni i mnogu ocuvani. Imaat atraktiven izg...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 13:15PERNICI ZA SEDENJE OD PRIRODNA KOZA

5 PARCINJA VISOKO KVALITETNI PERNICI - SEDALA , MOZE I NASLONJACI ...


600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 12:56Се продава тросед со механизам

Се продава тросед со механизам на пуштање, димензии 210×90, купен од ...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 11:53Продавам два исти ТРОСЕДИ -софи

Продавам два троседи - софи, метална конструкција, мебел штоф, намене...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 10:59  НОВ ОГЛАС

GARNITURA ZA SEDENJE.

PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO.PRODAVAME PREUBAVA GARNITURA ZA SEDEN...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:59Masa od USA

Original heritage od USA, so 10 stolici. Mnogu retka serija


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 09:04Komoda/Комода

Се продава комода,користена е нешто помалку од една година и е во одл...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 07:36Se prodava Fotelja Fotela Фотеља

Се продава Фотеља купена од Мебел Ви во 2017 год.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 05:01Prodavam komoda klub masicka i masa so 6 stolici

Komoda-medijapan/iverica-250 evra Klub masa-100 evra Masa i 6 stoli...


850 €
или предлог цена
Вчера 18:14Trosedi

Se prodavaat dva isti trosedi na spustanje, kombinirano so materijal ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:26Dva lezai (kauc, trosed)

Dva isti lezai (kauci) standarda golemina 190x75 so dusek i latofleks...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 16:42Prodavam fotelja odlicna

Odlicna fotelja malku koristena. Samo na ovoj broj 078 526 876 Sa...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 15:26Agolna garnitura na otvaranje so fotelja

Se prodava trosed i dvosed so agolen element i fotelja. Trosed dimenz...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:57FOTELJA FEYDOM, SE PRODAVA POVOLNO!!!

Se prodava dosta povolno Feydom modularna fotelja, eden od najpopular...


8.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
8.900 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 09:40PRODAVAM DEKORATIVNI PANELI ZA NA ZID NOVI

Prodavam dekorativni paneli za na zid, dimenzii 263 visina x 96 sir...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 08:39Trosed i dvosed

Se prodavaat trosed i dvosed i dvata na spustanje,kupeni se pred 6 me...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:16Комода месинг

1.Продавам комода месинг со црни тркалца, малку користена со три темн...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

02 окт 23:45Prodavam trosed i sofa 1 god koristeni po odlicnacena

Prodavam trosed 2mx80sm vo odlicna sostojba i materijal lesen za od...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

02 окт 18:52Komoda

Komoda za tv 1.9mx1.7m 9000den


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

02 окт 12:38TV KOMODA

maksimalno socuvana


3.000 МКД
или предлог цена
02 окт 12:35Fotelji

Prodavam 4 fotelji tie sto se na slikite


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

02 окт 12:12Продавам аголна гарнитура

Продавам аголна гарнитура со димензии 220х300. Цена 28.000 ден. Конта...


28.000 МКД
или предлог цена
02 окт 10:55Италијанска Кожна гарнитура Italijanska Kozna Garnitura

Продавам кожна аголна гарнтура. Гарнитурата е од италијанско производ...


650 €
или предлог цена
02 окт 10:37КОМОДА со стакло

ITNO !!! Se prodava koristena komoda so staklo, 120x70x70, vo odlična...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

02 окт 10:18AGOLNA GARNITURA SLOVENSKA SO FOTELJA I TABURETKA

PRODAVAM AGOLNA GARNITURA SLOVENSKA SO FOTELJA I TABURETKA KAKO NOVA ...


По Договор
или предлог цена
02 окт 10:02REGAL KAKO NOV

PRODAVAM REGAL KAKO NOV EKSTRA SOCUVAN. visina2.40cm. dolzina3.87cm....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

02 окт 10:01Двосед од Симпо

Се продава двосед од Симпо, стар 3 години, во многу добра состојба. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

01 окт 19:39Trosed so mehanizam

Se prodava trosed, so mehanizam za spustanje, kupen pred 1godina za ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

01 окт 17:13Dvosed

Se prodava kozen dvosed 220x100cm kupen od Punkt mebel vo dobra sosto...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

01 окт 16:14Дневна соба

Комода Должина 270 см Белиот дел (две фиоки) 180см Црниот дел 140см ...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 15:50KOMODA

Komodata e nova voopsto ne koristena. Dimenzii s 210 v 32 d 40


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 окт 12:32KOMODA

Komodata e nova vooopsto nekoristena Dim s 140 v 45 d 40


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 окт 12:32KAUC

KAUC NA SPUSTANJE ZA SAMO 3500 DEN.WIBER


3.500 МКД
или предлог цена
01 окт 10:44KLUB MASICKA

PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO SE PRODAVA PREUBAVA MASICKA SO MASIVN...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

01 окт 10:44Продавам тросед, двосед, фотеља и клуб маса

Продавам малку користени тросед, двосед, фотеља и клуб маса. Цена пов...


1 €
или предлог цена
30 сеп 22:01Prodavam trosed dvosed i fotelja

Prodavam trosed dvosed i fotelja trosedot i dvosedot imaat mehanizam ...


5.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:43Novi IKEA klub masi 55x55 crni beli hrast

Crni beli hrast Crni i beli ceca 650den Hrast 850den


650 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

30 сеп 18:57Trosed

Trosedot e vo solidna sostojba I kompletna funkcionalen


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 сеп 14:25Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам