743 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам плац од 900м2 со семејна куќа од 120м2

Плацот се наоѓа во топанско поле во близина на Сервисот за форд МИДА....


100.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:45Продавам куќа во Бутел

-Продавам куќа во Бутел-1, -Одлична комуникациска локација, нов буле...


160.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:02Prodavam kukja

Prodavam kukja vo Butel 2 na ul. Aleksandar Turundzev vo blizina na p...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:40SE IZDAVA OBJEKT 90M² BULEVAR SLOVENIJA - VIZBEGOVO

Iznajmuvam objekt 90m² so visina 4metra. - Pogoden proizvodstvo ili ...


300 €
или предлог цена
Вчера 18:58IZDAVAM OBJEKT 90M² BULEVAR SLOVENIJA - VIZBEGOVO

Iznajmuvam objekt 90m² so visina 4metra. - Pogoden proizvodstvo ili ...


300 €
или предлог цена
Вчера 18:58Неповторлива понуда

Се продава 4 собна барака во Радишани - III влез, 30 квадрати (подрум...


120.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:48NIVI VO GORNO KONJARI SKOPSKO EKSTRA CENA HITNO HITNO HITNO

Se prodavaat 3 nivi vo gorno konjari skopsko so komplet cista dokumen...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:42Kuka vo Butel na ul.Ho Si Min sproti Soloprom

34504-BUTEL-na ul. Ho Si Min sproti Soloprom, 326 m2 plac, kukja ...


270.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:19kuka so plac na ljubotenski pat

karabina na ljubotenski pat 690


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:17Се продава Барака во Бутел 1 (кај Пазарчето) Baraka vo Butel

Бараката е лепенка, опфаќа површина од 56м2, и располага со дворно ме...


90.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 13:00Se prodava plac,793m2,nad posledna 8ca,ljuboten.pat

Se prodava plac 793m2 nad posledna 8ca avtobuskata,pomegju ljubotensk...


50.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:54Се продава стан во нас.Скопје Север

Се продава стан во нас.Скопје Север, 74 м2 ( 5м2 подрум)на петти...


54.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 12:45Радишани убав реновиран трособен стан 79м2

15099...Партенон Недвижности во Радишани на првиот влез продава убав ...


69.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 12:34Stan vo radisani

Stan duplex vo radisani 120 m2 Moze i zamena za pomal Stan ili plac ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 11:09Se prodava dukjan vo kisela voda

Se prodava dukjan so sopstveno WC 077991868 Vo naselba kisela voda ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дуќани

Вчера 11:05Prodavam kukja vo Butel 1

Prodavam kukja vo Butel 1. Za povekje informacii javete se na 075 287...


180.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:36Iznajmuvam plac vo butel1 pokraj pat

Se iznajmuva plac vo butel 1 cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:35TROSOBEN STAN SK.SEVER ZAMENA ZA KUKA/BARAKA

Trosoben stan vo Skopje Sever ul,,Boro Menkov 1/3-1. Baram zamena isk...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 10:302 ГРАДЕЖНИ ПЛАЦА ВО БУТЕЛ

Се продаваат 2 градежни плаца со имотен лист во градежен реон Плац...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 09:52Vikendica-Vila so bazen za vashata proslava

Vikend kukja so BAZEN vo naselbata Radishani (kaj posledna 57ca). S...


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Бутел / Скопје

Викенд куќи

Вчера 09:49PLAC NIVA VIZBEGOVO

Prodavam plac/niva vizbegovska jurija pozadi fabrika swislion vo prv...


60 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 09:45СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ГРАДБА-87М2 БУТЕЛ

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ГРАДБА ВО ОПШТИНА БУТЕЛ ,СО КВАДРАТУРА ОД 87М2...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 09:37kukja Butel 2

Se prodava kukja vo Butel 2 na mnogu dobra i mirna lokacija. Lepenka ...


240.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:17Se prodava cetvorosoben stan 138m2 vo Radisani

: Se prodava komplet renoviran stan so povrsina od 138 m2, na 1 sp...


97.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 08:34Se izdavat stanovi vo Butel 1

Stanovite se namesteni komplet so garnitura i kujna od 75-85 m2 za po...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

02 окт 14:09Se izdava deloven prostor vo Butel 1

Se izdava deloven prostor vo butel 1 100m2 adresa.— Natainil Kucevis...


800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дуќани

02 окт 14:09se prodava trospratna kukja vo Vizbegovo

dva vleza od glavna ulica,vo sklop na kukjata deloven objekt so magac...


250.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

02 окт 12:39Plac vo radisani

Se prodava plac vo radisani ( burinarec)so povrsina od 2000 vo blizin...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

02 окт 10:33Деловен простор во Ченто под наем

Iznajmuvam lux deloven prostor vo Cento na glavna ulica : 128m2 okean...


5 €
или предлог цена
02 окт 09:53kuka vo Butel 2

Se prodava trospratna kuka vo Butel2, vo vtoriot red na bulevarot, na...


230.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

02 окт 09:31Se iznajmuva hala magacin kancelarii vo Vizbegovo 2000+m2

Se iznajmuva hala-magacin kancelarii vo Vizbegovo so povrsina od nad ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Останато

01 окт 21:08Dve kukji vo Butel ,две куќи во Бутел 1

Se prodavaat dve kukji vo butel 1 vo ist dvor na glaven pat do reka...


90.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

01 окт 20:30Plac vo radisani

Se prodava plac vo radisani so kvadratura od 2260 m2. Poveke informac...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

01 окт 20:24Plac vo Radisani/Плац во радишани

Се продаваат 2 плаца во радишани од по 1000 м. Плацевите се со уредна...


30 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

01 окт 15:36Magacinski prostor/ Магацински простор/ Deloven prostor

Se iznajmuva magacinski prostor so povrsina od 200 m2 na super lokaci...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

01 окт 14:00Kuka so bazen vo Vizbegovo nova 2022

kukata se naoga pozadi panter mis i energijaa Nova kuka 2022 kukat...


199.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

01 окт 13:00plac vo radisani 2319m2

plac vo radisani na posledna 57 ,tel.076 426 800 30evra. moze zamena


303.030.530 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

01 окт 08:44Продавам нива во Радишани

Продавам нива во Радишани, месност Боринарец, на брдото над последна ...


15 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

30 сеп 22:52SE IZDAVA DELOVEN OBJET VO VIZBEGOVO, SKOPJE

Се издава деловен објект во Визбегово, Скопје. Можноста за издавање ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Останато

30 сеп 19:10Shes shtepi ne Butel 1

Shitet shtepi ne Butel 1-rruga Marko Krale. Shtepia eshte struktur...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 сеп 18:00Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам