13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Барака во Бутел 1 (кај Пазарчето) Baraka vo Butel

Бараката е лепенка, опфаќа површина од 56м2, и располага со дворно ме...


90.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 13:00Барака 55 м2 со дворно место 370 м2 во Бутел 1

Се продава Барака 60 м2 со дворно место од 353 квадрати во населба Бу...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

11 окт 20:25Барака 55 м2 со дворно место 370 м2 во Бутел 1

Се продава Барака 60 м2 со дворно место од 353 квадрати во населба Бу...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

11 окт 20:24Se prodava baraka vo Butel 1

Se prodavat 2 baraki na parcela od 500 m2 pozadi benzinskata pumpa na...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

18 јул 18:13Hitno Prodavam baraka vo Butel 1

Se prodava baraka vo naselba Butel 1 so vkupna povrsina na parcela 48...


89.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

21 јан 21:30Prodavam baraka

Se prodava baraka vo nas. Lisice pozadi skoloto ul.Ernest Telman br.1...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

20 ное 00:23Prodavam baraka

Se prodava baraka vo n.Lisice pozadi skoloto so dvor 199m2 i stambena...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

18 ное 22:34ТРОСОБНА БАРАКА ВО РАДИШАНИ

Бараката се наоѓа на ул. Петко Јанчевски и е со чист имотен лист. Ст...


45.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

23 јун 13:02Kam prikolka

Prodavam kamp prikolka na ezero treska na prv red na najubavoto mesto...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

11 јун 08:18Se prodava trafika

078202055


400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

18 јан 17:50ПРОДАВАМ

Барака 57 м2 и дворно место 360м2, со гаража, подрум и паркинг место


80.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

21 окт 17:29Elementi od baraka zidovi

Poradi gradenje na nova kuka, itno podaruvam elementi od baraka, zido...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

29 авг 14:57Продажба baraka

Se prodava baraka od 77 m2 dvorno mesto od 492 m2.na ul. Butelska .so...


120.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

05 авг 15:14Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам