104 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Detsko biro

Detsko biro so podesuvanje od mediapan


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

10 авг 22:29Ergonomski kancelariski stolici za dolgo sedenje

Се продаваат 8 ергономски канцелариски столици, поединечно или сите з...


1.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.199 €
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

10 авг 11:44IT Fotelji za rabota

Се продаваат 8 ергономски канцелариски столици, поединечно или сите з...


1.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.199 €
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

10 авг 11:449 ергономски канцелариски столици

Се продаваат 8 ергономски канцелариски столици, поединечно или сите з...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

10 авг 11:43Се продава опрема за техничко цртање

Се продава опрема за техничко цртање која вклучува: - 3 шестари Оrig...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Пишување, цртање, сликање

10 авг 09:10Steelcase Gesture with Headrest

Продавам Steelcase Gesture with Headrest столица во гарантен рок.


900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

10 авг 00:55Diplomat Modern Office & Home Chair - Novi

Diplomat Modern Office & Home Chair Nowy Styl Black Modern lightwe...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

04 авг 11:05Fotokopir printer HP LaserJet m1120

Се продава мултифункциски уред од брендот на ХП со економични тонери ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.700 МКД
04 авг 09:31Printer HP Laserjet 1018 1020 1010 1015

Мал , функционален и економичен принтер од брендот на HP . Погоден за...


2.500 МКД
или предлог цена
04 авг 09:31Prodavam stolici

Prodavam poveke stolici malku koristeni, cena povolna. Samo na ovo...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

01 авг 14:51SPARTANA HARTIJA

Prodavam 3 topa spartana hartija. Cena po dogovor


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Хартија ,Пликови, Календари

01 авг 14:16Eftini novi skolski ranci

Prodavam novi skolski ranci i tasni.Rancite se od stransko proizvodst...


1 €
или предлог цена
31 јул 14:06Prodavam heftalici golemi i dispenzer

Prodavam novi golemi heftalici i dispenzer za selotejp koj se koristi...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски материјали

31 јул 14:06Mashina za pishuvanje

So garancija ???


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 јул 21:19Printer HP LaserJet 1102

Printerite se reparirani i se vo odlicna sostojba. So printerite odi...


3.500 МКД
или предлог цена
29 јул 08:56KANCELARISKI MEBEL BUJOTO MEDIJAPAN SO FOLIJA

Канцелариски мебел Биро за две лица со два фиокара на тркалца, изр...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

28 јул 15:04Printer HP LaserJet 1020/1018 (GARANCIJA)

Мал , функционален и економичен принтер од брендот на HP . Погоден за...


2.800 МКД
или предлог цена
24 јул 10:22Iznajmuvanje na printeri/fotokopiri - Изнајмување на принтер

Изнајмување на уреди со почетна цена од 999 денари !!! Сите трошоци ...


999 €
или предлог цена
19 јул 12:30TORO HB Executive Modern Mesh Chair Large Red - Novi

Квалитетен ергономски стол за удобна долготрајна употреба во канцелар...


9.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

15 јул 10:31Office & Home Mesh Chair Monti Large HB Leather Black - Novi

Квалитетен ергономски стол за удобна долготрајна употреба во канцелар...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

14 јул 11:58Printer Canon LBP 6780x

Половни принтери со мал број на копии (Од 4500 до 60.000 копии) Спец...


9.999 МКД
или предлог цена
12 јул 12:08Printer Canon LBP 6680x/6650dn Printeri / Pecatari

Рефабриш принтери со гаранција 6 месеци ! Економични за одржавање , ...


5.500 МКД
или предлог цена
12 јул 12:08Канцелариски маси

Канцелариски ХИДРАУЛИЧНИ маси, со димензии 160x80см, носивост 70кг


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

08 јул 13:00NOV NEKORISTEN ROTRING rapitografi college set

Se prodava nov, nekoristen Rotring (germanski) rapitografi college se...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Пишување, цртање, сликање

07 јул 16:46LINEA Executive Modern Chair Nowy Styl Manager Steel-Novi

LINEA Executive Modern Chair Nowy Styl Manager Steel Chrome & Black P...


18.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

06 јул 18:08Executive Modern Chair Nowy Styl Manager - Novi Stolici

Executive Modern Chair Nowy Styl Manager Steel SP-A Chrome & Black Pu...


12.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

06 јул 18:03TORO HB Executive Modern Mesh Chair Large - Novi stolici

Квалитетен ергономски стол за удобна долготрајна употреба во канцелар...


9.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

06 јул 17:58Office & Home Eco Leather Chair Cargo - Novi Stolici

• квалитетен стол со еко-кожа облога удобен за секојдневна употреба в...


4.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

06 јул 17:36Boss ECO-30 Executive Modern Chair Nowy Styl - Novi Stolici

Boss ECO-30 Executive Modern Chair Nowy Styl Black Eco Leather Mod...


10.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

06 јул 17:32Office & Home Mesh Chair TECHNO HB - Novi Stolici

Office & Home Mesh Chair TECHNO HB Tall Back Black • квалитетен ст...


11.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

06 јул 17:29Standing Desk, Ергономско електрично биро

Се продаваат нови не користени IKEA - BEKANT standing desk - се прод...


23.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

28 јун 07:04Aluminiumski ramki za sliki i oglasni tabli

Prodavam aluminiumski zglobni ramki pogodni za sliki, oglasni tabli, ...


550 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Предмети за промоција

24 јун 10:43Office Chair Fixed Black ISO - Novi

Канцелариски стол • метална конструкција • црна боја Manufacture...


1.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

16 јун 14:46Master GTR Free Lock Modern Office & Home Chair - Novi

Master GTR Free Lock Modern Office & Home Chair Nowy Styl Black Mo...


8.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

16 јун 14:43Nadir Executive Modern Chair Nowy Styl Black - Novi

Nadir Executive Modern Chair Nowy Styl Black Eco Leather Modern ro...


14.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

16 јун 14:40Booster Modern Chair Nowy Styl Eco Leather - Novi

Booster Modern Chair Nowy Styl Black Eco Leather Modern versatile ...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

16 јун 14:31Fly Black & Orange Modern Office & Home Chair -Novi

Fly Black & Orange Modern Office & Home Chair Nowy Styl Modern lig...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

16 јун 14:25Fly Astro Selfie White Modern Kids & Home Chair-Novi

Fly Astro Selfie White Modern Kids & Home Chair Nowy Styl Modern l...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

16 јун 13:59Faraon Executive Modern Chair Nowy Styl - Novi

Faraon Executive Modern Chair Nowy Styl Black Eco Leather Modern r...


10.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

16 јун 13:55Prodavam kufer Samsonite

Продавам одлино сочуван куфер/актовка Samsonite.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 јун 09:55Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам