Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
62 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DETSKA SOBA

detska soba vo top sostojba,mediapan kako nova informacii na broj 07...


5 МКД
или предлог цена
Вчера 04:49Krevet na kat(novi)

90*200. -cena na 2kreveta 240€ 90*200 -cena 140€ 140*200 -cena 180€...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

24 ное 08:53Detska soba, krevet

Se prodava masa rabotna, krevet na sprat i skafce koi moze da se kori...


10.000 МКД
или предлог цена
23 ное 22:16Prodavam detski tepih Ferrari

Prodavam volnen tepih za detska soba od Fatina mebel, so dezen Ferrar...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Останато

23 ное 15:21PRODAVAM BIRO

prodavam biro so dimenzii 135 x 70 vo odlicna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

22 ное 17:00DETSKI DUSHEK 115×68

SKORO NOV DUSHEK MALKU KORISTEN.DIMENZII 115 x 68 x 20


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Душеци

19 ное 23:46Stolna lamba

Se prodava detska stolna lamba skoro i neupotrebuvana. Vo odlicna sos...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Останато

18 ное 18:46Плакар

Ќошен плакар во одлична состојба со димензии 86*236*86


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Останато

11 ное 16:05Detska soba komplet

Prodavam komplet detska soba sostavena od: 1. Krevet so dimenzii D...


175 €
или предлог цена
05 ное 19:23Se prodavaat 2 detski biroa

Se prodavaat dve detski biroa vo solidna sostojba. Dvete biroa se ide...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

05 ное 11:45Detska soba 'Bujoto Dizajn'

Detska soba kupena od Bujoto,koristena e nekolku godini. Mnogu dobro...


18.000 МКД
или предлог цена
05 ное 11:28Zidna lamba

Prodavam zidna lamba zvezda od IKEA, odlicno socuvana


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Останато

04 ное 17:36Se prodava biro

Biroto e malku koristeno. Boja:belo so zeleni racki, dimenzii:110x52x...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

31 окт 22:03Se prodava skaena fotelja so naslonac

Dimenzii:42×40, visina na naslonac:72 070328693 078696003


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

31 окт 22:02PRODAVAM DETSKO, BEBESKO KREVETCE

Продавам бебешко креветче, бело, комплет со душек. Супер сочувано, к...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

17 окт 09:37Се продава комплет

Се продава комплет детски кревет. Има 4скали од кој 3скалила се фиок...


12.000 МКД
или предлог цена
14 окт 20:39Детски кревети

Се продаваат два детски кревети 190x80 комплет со душеци. Цена за два...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

10 окт 21:00Кревети и мали креветче за бебе

Се продаваат два кревети за возрасни и креветче бело за бебе по повол...


55 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

15 сеп 14:59Detska soba..komplet

Dva detski kreveti so novi duseci dva plakari biro za kompjuter malku...


400 €
или предлог цена
10 сеп 21:55Се продава половен ентериер од детска соба

ИТНО СЕ ПРОДАВА! 1. Кревет (поседува фиока која се извлекува во ко...


1 €
или предлог цена
29 авг 11:35Krevetcinja

Krevetcinja odlicno socuvani , malku koristeni, so dobri dusheci.


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

25 авг 15:25biro

Prodavam biro, malku koristeno. tel za kontakt. 070/535988, Laze


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

08 авг 22:05Detsko -bebesko krevetce

Novo neupotrebuvano detsko-bebesko krevetce ,bez dusek so dimenzii 7...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

06 авг 16:07dvospraten krevet

se prodava detski dvospraten krevet so fioka za 3lezaj , skali so fio...


14.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

28 јул 18:29Кревет за детска / младинска соба

Продавам одличен кревет за детска/тинејџерска соба, словенечко произв...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

19 јун 00:11ДРВЕНИ ДЕТСКИ СТОЛЧИЊА/Drveni stolcinja

Детски дрвени сточиња, рачна изработка. Detski drveni stolcinja Visin...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Останато

28 апр 07:41Prodavam krevet 90x200

Prodavam socuvan krevet 90x200 so dusek komplet


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

26 апр 21:13Detsko krevetce

Bebesko/detsko krevetce, dimenzii 120 x 80 cm....Kupeno vo Enci Menci...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

22 апр 23:07Se prodava detska soba

Detska komplet


1 €
или предлог цена
09 апр 17:45Дрвен кревет

Се продава единечен дрвен кревет


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

03 апр 19:28Decka soba odlicno socuvana

Deckata e kako nova ne e izgrebana i ostetena se prodava poradi renov...


12.000 МКД
или предлог цена
23 мар 08:21Stolce kozno bordo

Se prodava stolce Vrtete na ovoj broj ili na viber 075327552


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

21 мар 02:37Detsko krevetce 120x60 so dusek skoro novo!

Se prodava detsko krevetce so dimenzii 120x60, komplet so dusek. K...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

02 јан 16:30Biro za detska soba

Biro za dvajca izraboteno od medijapan vo kombinacija so iverica koe ...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

15 ное 18:29Детски кревет со плакар + душек

Детски кревет на спрат со плакар. Со него гратис душек - НОВ. Нов кре...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

12 окт 21:58KOMPLET DETSKA SOBA NA PODIUM

Prodavam detska soba so biro masa na podium komplet so krevet so tri ...


160 €
или предлог цена
09 окт 09:04Биро

Продавам Биро за детска соба Тел за контакт: 071321943


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

29 сеп 18:33Биро

Продавам Биро за детска соба


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

29 сеп 18:31Prodavam krevet vo odlicna sostojba - bez dusek

Prodavam edinecen krevet vo odlicna sostojba, tapaciran so sin materi...


2.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

07 сеп 10:44Продавам мебел за детска соба

Продавам единечен кревет со фиока (заедно со 2 душека) димензии 200x9...


170 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

13 јул 14:30Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам