Подкатегорија:
                   
407 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CER 6KW

Se prodava termo akomulaciona pecka CER so jacina od 6kw. Peckata odi...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:15Termo Pecka 6 kw

Se prodava termo pecka 6 kw CER ispravna


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:13  НОВ ОГЛАС

Pecka

Pecka 6 ka ispravna


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:07Radijatori guseni Радијатори гусени EFTINO

Radijatori guseni ODLICNI . Cena 3e. rebro. Ima mnogu na broj. Zdr...


2 €
или предлог цена
13 авг 21:08Kotel za parno Megal Котел за парно Мегал

Prodavam kvaliteten kotel na drva za parno Megal . Moknost 32kw.Kote...


650 €
или предлог цена
13 авг 21:08Eco spar 8kw

Prodavam pecka na paleti eco spar tukana model 8kw, ispravna bez nika...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
13 авг 16:55Дрва за греење - Битола

Се продаваат дрва за греење по поволна цена - БАГРЕМ Само треба да с...


3.125 €
или предлог цена
13 авг 15:45Продавам Дрва за Греење

Екстра цена Да си ги земете сами, Локац. БИТОЛА БАГРЕМ , Дрв...


3.120 МКД
или предлог цена
13 авг 15:45Radijatori pumpa kotel za parno na struja

Algreta - радијатори - 90 ребра - 400 евра 18kw Котел и пумпа - 200 ...


270 МКД
или предлог цена
13 авг 15:38Se prodava elektricna pecka CER

Eletricna pecka CER so mermerna ploca


6.000 МКД
или предлог цена
13 авг 13:47ALFA PLAM COMMO 15

ALFA PLAM COMMO 15 najkvaliteten kotel na peleti koristen 4 zimi, red...


60.000 МКД
или предлог цена
13 авг 11:52Комбиниран котел на Дрва и Пелети

“Центрометал-Хрватска” Користен 3 сезони исклучиво на пелети Во одлич...


65.000 МКД
или предлог цена
13 авг 10:56SE PRODAVA NOVA PECKA 3.5KW

Se prodava nova pecka 3.5 kw Peckata e nova Cena 3500 den


3.500 МКД
или предлог цена
13 авг 01:52Продавам 18 шамотни тули од термо печка

---Продавам 18 шамотни тули извадени од термо печка ( на сликите ), ц...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
12 авг 22:21Dva sporeti (шпорет) od metalec kako novi simbolicna cena

⛔070-543-062⛔ KONTAKT NA OVAJ BROJ - 070-543-062 Dva sporeti (шпор...


1 МКД
или предлог цена
12 авг 20:11Register za parno

Se prodava nov ne koristen register 50*135 garancija 5 god.


3.800 МКД
или предлог цена
12 авг 12:43Hitno prodavam Paneli za greenje-Thermor

Hitno prodavam paneli za greenje. Thermor-2,5 KW-3000 denari Thermo...


3.000 МКД
или предлог цена
11 авг 23:31Печка на пелети Alfa Plam 8KW

Се продава печка на пелети Alfa Plam 8KW, дувалка. Купена е 2019 ...


38.000 МКД
или предлог цена
11 авг 20:16Servis na klimi i montaza

Demontaza i montaza na klimi servis na klimi dopolnuvane na freon ce...


1.000 МКД
или предлог цена
11 авг 14:40TERMO PECKA 6kw MAGROHROM

Termoakomulaciona pecka 6kw magrohrom EXTRA sostojba malku koriste...


1 €
или предлог цена
11 авг 14:23Termo pecka 6kw

prodavam termoakomulaciona pecka 6ka vo ispravna sostojba 3000den ko...


3.000 МКД
или предлог цена
11 авг 10:04Alfa Plam rustik

Se prodava kamin alfa plam so kazance za parno kapacitet na greenje...


По Договор
или предлог цена
11 авг 07:59Dodatok za borija/radijator

600 denari


600 МКД
или предлог цена
10 авг 18:15CALEFFI Termozastiten Ventil

Sigurnosni termički ispusni ventil s osjetnikom i dvostrukom sigurnos...


50 €
или предлог цена
10 авг 15:30Termo Pecka - 5KW - Термо Печка

Се продава термо печка Слобода, со снага 5KW.


По Договор
или предлог цена
10 авг 15:30Se prodava pecka 3.5 kw kako nova

Se prodava pecka mislam deka e 3.5 kw 90% sum siguren ama sepak mozi...


1.500 МКД
или предлог цена
10 авг 13:57Kalorifer konvektor fenhojler

Se prodava konvektor fenhojler za parno greenje ispraven. Informacii ...


1 МКД
или предлог цена
09 авг 20:23Plamenik i kotel na maslo nafta

Plamenik i kotel na maslo Girsh 20kw germanski vo odlicna sostojba .r...


1.200 €
или предлог цена
09 авг 14:28Toplinski regulator

Se prodavaat sosema novi toplinski regulator


1 €
или предлог цена
09 авг 11:26Kotel na drva 40 kw nibe

Kotelot e zdrav raboten e na pelet i fali dolnata resetka se prodava...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
08 авг 14:54Се продава печка 4.5kw

--- СЕ ПРОДАВА--- Печка 4.5kw , редовно сервисирана. -Про...


1.500 МКД
или предлог цена
08 авг 09:24Termoakumulaciona pecka Sloboda 4.5 KW

se prodava termo pecka 4.5 KW zaedno so postolje na trkalca povolna


1 €
или предлог цена
06 авг 15:44Kotel na peleti

Kotel na peleti 15kw koristen dve sezoni Poveke informacii na telef...


750 €
или предлог цена
06 авг 08:48Кварцни печки

Две добро зачувани кварцни печки


1.000 МКД
или предлог цена
05 авг 12:13трајножаречка печка

СЕ ПРОДАВА И ПАНЕЛ МАЛКУ СТАР АМА ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА 2000 ДЕН baraj...


2.500 МКД
или предлог цена
04 авг 20:46Radijatori

Radijatorite se so 40 rebra I se vo odlicna sostojba.


10.000 МКД
или предлог цена
04 авг 11:43Se prodava kjumur

Se prodava 570kg kjumur star 8 godini Cena po dogovor Bojan 075 51...


1 €
или предлог цена
04 авг 10:31Pecka na peleti alfa plam komo 21

Se prodava pecka na peleti alfa plam komo 21 (za parno)..koristena e ...


70.000 МКД
или предлог цена
04 авг 06:23Pecka na pileti kotel 24 kw alfaplam

Edna sezona raboten alfaplam 24kw kotel za parno se prodava eftino ku...


900 €
или предлог цена
03 авг 20:29Далечински управувач за клима

Универзален далечински управувач за сите клими на GREE, NEO, TOSOT, C...


600 МКД
или предлог цена
03 авг 18:15Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам