Гевгелија
                           
455 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

12000m2 vo Novo Konsko

Prodavam zemjiste vo Novo Konsko od 12 dekari.obezbedena voda,pat,i s...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 19:50Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 19:50Se izdava apartman

Izdavam apartman na podolg vremenski period.tel.077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Соби

Денес 19:50НИВА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива на АТРАКТИВНА локација, спроти фабрика Випро-Прдејци,...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 18:46STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 15:43Се продава објект на булевар Гевгелија

Се продава објект-куќа со деловен простор на булевар Гевгелија, на пр...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 13:35Урбанизирано градежно земјиште со 4 маркици

Се продава плац од 1233 м2 со 4 маркици за грабда на индивидуални ста...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 13:34Se izdava celosno namesten stan

Se izdava celosno namesten stan Dogovor na minimum 1 godina !


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 13:00Se izdava polunamesten stan

Stanot e so celosno opremena kujna,opremeno kupatilo i klima vo funkc...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 11:18Се издава еднособен стан

Се издава еднособен стан, спроти хотел Аполонија, строги центар во Ге...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 18:29Atraktivna lokacija

Lokacijata se naoga na patot sprema Negorski banji pomegu hotel Nar i...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 15:11atraktiven plac

Placot se naoga na patot kon Negorci pomegu hotel Nar i restorant Ja...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 15:11Kuka vo centarot na Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava kuka vo centarot na Gevgelija pozda...


120.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 14:10Se izdava namesten stan

Se izdava celosno namesten stan. Stanot se naoga vo nova zgrada do n...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 13:59Se prodava zemjiste

Se prodava zemjiste od 7.700 kvadrati, pogoden za izgradba na zgradi ...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 11:21Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 10:56Se prodava stamben objekt

Se prodava stamben objekt 150m2 + 30m2 graza,Dvorno mesto 420m2, so m...


62.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

05 окт 22:03Se iznajmuva

Apartman 80m2


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

05 окт 19:41Продавам куќа на 2 спрата со деловен простор

Се продава куќа на 2 спрата со поединечни влезови со површина од 400 ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

05 окт 12:15Belozimska odrina- Gjavoto, Bogdanci

Vasko(077979703)...Se prodavat cetiri nivi vo selo Gjavato i okolina...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 окт 11:45SE IZDAVA KUKA / HOUSE FOR RENT

Se izdava kuka prizemna kompletno opremena so sopstveno greenje na st...


11 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

05 окт 10:57SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

Se izdava sprat od kuka kompletno namesten na vlezot na gradot kaj be...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

05 окт 02:07SE PRODAVA KUKA NA KARAORMAN

SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA NA KARAORMAN SO PREKRASEN POGLED KO...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

04 окт 22:59SE PRODAVA NIVA POKRAJ AVTOPAT BOGORODICA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povrsina od 5330 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 окт 22:46Se prodava kuka vo s. Miravci Gevgelija

Se prodava kuka vo s. Miravci Gevgelija Cena po dogovor Info na te...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

04 окт 20:43Prodavam plac vo Gevgelija ekstra cena

Prodavam dva placa vo Gevgelija so sredena dokumentacija so imoten li...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 окт 16:08PRODAVAM EXTRA MESTO VO S.SERMENIN KOZUV GEVGELIJA

PRODAVAM MESTO 2.704 M2 VO S.SERMENIN - KOZUV GEVGELIJA ,VEDNASH POZA...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 окт 16:07Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac vo Xiropotamos Halkidiki Blizina do more 150 m Name...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

03 окт 19:37Se prodava plac

Se prodava plac pomegu avtopat i sporden pat Lokacija Smokvica pred ...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 окт 19:37Prodavam luksuzna kuka vo Gevgelija

Продавам луксузна куќа на Караорман во Гевгелија, 520 м2, четири ниво...


199.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 окт 18:58Se izdava Karaorman Gevgelija

Voda struja se izdava za sekakva namena dvesta deset m2 objekt po...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

03 окт 10:11Се продава Плац на Моински пат

Се продава плац од 2700м2 на Моински пат со маркица за градба. К...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 окт 06:50деловен простор 50м2+70м2+40м2

-Се издава Деловен простор на ул. Моински пат б.б во близина на би...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

03 окт 00:07Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 окт 00:07Се издава Апартман 50м2/Apartments for rent Gevgelija 50м2

Се издава Апартман- ул.Ilindenska 1/9-Гевгелиja. со површина од 50м2...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Гевгелија

Станови

03 окт 00:06Нива Ново Конско Горничет

Се продаваат две ниви прв ред од 2834м2 и 2980м2) на самиот асвалт по...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 окт 15:04VEDNAS DO BENZINSKATA LUK OIL MRZENCI

Na avtopatot Skopje Gevgelija vo s.Mrzenci pred benzinskata na Luk Oi...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 окт 12:10СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .

Се продава нива со површина од 5330 м2, парцела 2238/14,15,16,која се...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 окт 11:47Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na o...


160.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

01 окт 22:32Kancelarii i magacin vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kancelari...


125.000 €
или предлог цена
01 окт 22:26Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам