Охрид
                           
393 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA KUCA VO STARIOT DEL NA OHRID

Se prodava kuca vo stariot del na Ohrid na atraktivna lokacija na 5 m...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 12:20SE PRODAVA KUKJA POD SAMOILOVA TVRDINA

EKSKLIUZIVNA PONUDA... "Prima Nedviznosti" od Ohrid nudi na prodazba ...


330.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 мар 08:57ПРОДАВАМ КУЌА СО ПЛАЦ ВО НАСЕЛБА “ГОРИЦА ИСТОК“ ВО ОХРИД

Куќата е нова градба, 117м2, П+1 Плацот е 816м2, со имотен лист 9093...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 мар 19:17OHRID NOVA KUKA NA BRDO pred KOSEL 250m2

Agencijata nudi za prodazba nova nevselena kuka na dobra pozicija na ...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 мар 14:14Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko jadro, na...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 мар 12:34Kukja

Se prodava kukja vo s.Orovnik 157m2 BROJ ZA kontakt 070-297-107 BR...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 мар 08:07ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Продажба на куќа

Се продава куќа со површина 270м2 и катност П+1+Пк Површина на двор...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 мар 22:55Apartmani Lile Pestani i Bungalowi

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 мар 08:47ИМПЕРИЈА – Продажба на куќа

Шифра Д 56/29 Се продава куќа со површина 220м² со катност П+1 П...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 21:07Kuka Mesto Plac

Se prodava mesto kuka plac So imoten list Voda Struja 1250 kv...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 16:24Luksuzna kukja od 480m2 Ul. Radojca Novicik - ZDRAVESKI

Se prodava luksuzna kukja na Ul. Radojca Novicik. Kukjata e na tri ...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 15:54Kukja so bazen vo S. Ljubanista - Ohrid - ZDRAVESKI

Kukja vo Ljubanista Ohrid od 130m2 Se prodava namestena kukja vo Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 15:52Kukja od 300m2 vo Centar

Se prodava kukja od 300m2 na Ul. Goce Delcev prisposobena za iznajmuv...


250.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 15:52Kukja na ulica Vasil Glavinov od 200m2 - ZDRAVESKI

Се прoдава куќа на ул. Васил Главинов Се продава реновирана куќа на ...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 15:52Ekstra luksuzna kukja vo Elesec - ZDRAVESKI

Se prodava ekstra luksuzna kukja vo Elesec Kukjata e 363m2, korisna ...


2.050 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 15:52Kukja od 135m2 so pogled na gradot i ezeroto - ZDRAVESKI

Kukja vo Baraki od 135m2 so pogled kon Ohridskoto ezero I gradot. Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 15:52Kukja od 280m2 na 100 metri od ezeroto- ZDRAVESKI

Se prodava kukja od 280m2 korisna vnatresna povrsina. Kukjata se nao...


460.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 15:51Se prodava ODLICNA vila***

Vilata se naogja vo naselba Istok (Konjsko), na 500m od glavniot pat ...


295.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 13:45******Капитал - Куќа со двор и поглед на езеро во Чекоштина*

Куќа со дворно место на прекрасна местоположба во населба Чекоштина. ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 13:19SE PRODAVA PREUBAVA KUCA VO CENTAR

Se prodava preubava kuca vo centar namestena komplet novo mnogu dobra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 12:58ЧОЈС-Kuka i niva so ovosen nasad-Crnogorci

Se prodava plac so vk kvadratura od okolu 7000 m2 so ovosen nasad (ja...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 10:28Hotel De Lago

Хотел DE LAGO Се изнајмуваат Апартмани лоцирани на најдобрата локаци...


50 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 мар 19:21ИМПЕРИЈА – Нова куќа

Шифра Д 92/19 Се продава невселувана нова куќа со површинa 401м² (...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 мар 21:34Куќа на 5мин од центарот - kuka - kukja

Prodavam kukja na samo 5 min oddalechenost od Ohridskata charshija.Ku...


52.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 мар 17:53Plac so Kuka Magistrala Ohrid-Bitola

Se prodava Kuka 60m2 osnova dvospratna plus pomosna prostorija 15m2 s...


27.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 мар 15:25***Kapital***Ekskluzivno Kuka vo Centar

Шифра 20 073 Ексклузивна понуда: Куќа во центарот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 мар 15:13KUKJA VO VELGOSTI

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 мар 12:41АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ул.МАРКО ЦЕПЕНКОВ

Плацот има 450м2 од кои 78м2 е основа на куќата.


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

13 мар 10:18Куќа во Охрид од 271м2 во урбана заедница на Питу Гули !!!

Се продава Куќа во Охрид, во урбана заедница Горна Влашкамала на ули...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

12 мар 09:51Kuka-Vila star grad Sv Sofija Ohrid…

Nova Kuka - Vila tri sprata tri garsonjeri studija po 36m2 so zasebni...


255.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 мар 17:35Gorno lakocerej 070733086

Kukjata se naoga vo selo gorno lakocerej so dvorno mesto od 1000 kvad...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

11 мар 14:10Kukja

se prodava kukja na ulica Ohridska brigada br 3 Ohird kvadratura na p...


98.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

10 мар 19:25***** Капитал ***** Куќа со дворно место Косел

Куќа со дворно место на границата помеѓу Лескоец и Косел, наспроти фа...


78.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

10 мар 11:41*** Капитал *** Луксузна Вила со поглед на езеро во Мегдани

Ексклузивна понуда: Луксузна вила во Охрид, во елитната населба "Ме...


330.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

10 мар 11:41Se izdava

Se izdava mozno e i za podolg period cena po viduvanje i zavisno od v...


3 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

10 мар 07:48Вила Ивица Ќоше - на самиот кеј

Се издава вила на самиот кеј на Охридското Езеро Вилата е нова градба...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

09 мар 21:30ИМПЕРИЈА – Куќа 200м²

Шифра Д 95/7 Се продава куќа со површина 200м² со катност П+1 и повр...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

09 мар 20:36Stara kukja vo stogo centralno gradsko podracje na Ohrid

Se prodava stara individualna kukja vo Ohrid so visina od Prizemje i ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

09 мар 09:52PLAC,vo naselba RAMNE,---OHRID

Plac vo OHRID naselba Ramne,so dozvola za gradba 72kvadrati Osnova,dv...


18.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

07 мар 13:55ИМПЕРИЈА – Куќа во Лескоец

Шифра Д 95/18 Се продава куќа со површина 180м² со катност П+1.Површ...


67.600 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

06 мар 21:01Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам