Подкатегорија:
                   
288 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cevli i Ski

Alpina Cevli 44-45 zacuvani


50 €
или предлог цена
Денес 06:29Nitro snowboard chizmi

Nitro snowboard chizmi golemina 42 i 2/3.


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:32Snowboard Head Matrix 156

Snowboard Head Matrix (156 cm). Vezovi Head Next (M). Kontakt 075 2...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:32Торби за чување/складирање на скии

Се продаваат торби за чување/складирање на скии. ЦЕНА по договор. М...


1 €
или предлог цена
27 сеп 23:43Snowboard &&& Cizmi od Svajcarija povolno!!!

Snowboard dimenzii od 110cm do 165cm i Cizmi od 36 do 48 ....Javete s...


1 МКД
или предлог цена
24 сеп 18:36Skii,cevli,daski,kacigi,naocari povolno!!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 МКД
или предлог цена
24 сеп 18:36Skii,cevli,daski, od Svajcarija povolno !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 МКД
или предлог цена
24 сеп 18:35Ekstra zacuvani Skii cevli od 43 do 48 broj !!!

Modeli od poslednite 3 godini!!! Flex od 80 do 130


1 МКД
или предлог цена
24 сеп 18:35Burton Selen 157 cm. so novi vezovi Burton!!!

Snowboard Burton Selen mnogu socuvan so gans novi vezovi Burton!!! Se...


350 €
или предлог цена
24 сеп 18:35Cevli za Turno skijanje Scarpa!!!

Ekstra klasa cevli za turno staveni bukvalno 2,3 pati kupeni od Itali...


100 €
или предлог цена
24 сеп 18:35Detski naocari Briko

Dobro socuvani


1.200 МКД
или предлог цена
24 сеп 15:55Jakna BRUGI

Jaknata e broj 176


2.800 МКД
или предлог цена
24 сеп 15:55Ski,130 sm

Ski vo super sostojba ,top visina 130 sm


75 €
или предлог цена
24 сеп 13:05Se prodavaat daski ski I cizmi

Se prodavaat i iznajmuvaat Cizmi od36 do 41 br Daski 130 do 15...


50 €
или предлог цена
24 сеп 12:59NAOCARI SO DELIVA MASKA - SKII SNOWBOARD MOTOR MOTOCROSS UV

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 11:09Prodavam skii 125 cm i 140 cm i druga oprema

Prodavam detski skii i cizmi Erbacher 125 cm (3000 denari) Blizzard...


1 €
или предлог цена
23 сеп 09:01Ски опрема

Се продаваат👇👇👇 Тел.076894307 Ски -Atomic Beta v7.24 (170)-40...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 22:43Novi skii FISHER 190sm

Potpolno novi nekoristeni skii za trchanje Fisher made in ukraina 190...


50 €
или предлог цена
22 сеп 15:59NAOCARI OCILA SO ZASTITNA MASKA SKII SNOWBOARD MOTOR BIKE

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:29se prodava daska 1.50 komplet so cevli

daskata e 1.50 i 39 br cevli


3.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:02Novi univerzalni krovni nosaci

Se prodavaat univerzalni krovni nosaci.


80 €
или предлог цена
20 сеп 21:14Jakna Justplay

Се продава нова, воопшто не користена јакна JUSTPLAY, број S (152/15...


2.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 17:57RAKAVICI SKII SKI NARAKVICI ZA SKIJANJE PLANINARENJE MOTOR

Специјални нараквици погодни за скијање, возење мотор, велосипед, пла...


800 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:31NAOCARI ZA SKII MOTOR VELOSIPED + RAKAVICI + STITNICI

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:30Burton novi vezovi S T I sistem L, Xl

Burton novi gans vezovi S T I sistem!!! L, Xl, 120€ nov model od Svaj...


100 €
или предлог цена
18 сеп 21:33Snowboard Wild Duck

💥Snowboard Wild Duck 150cm po povolna cena • Vezovi vo ispravna sost...


1 МКД
или предлог цена
18 сеп 13:02FISHER RC4 skii

⛷Fisher RC4 vo odicna sostojba •visina 140cm •bez nikakvi ostetuvanja...


6.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 13:02Kaciga

Kacigata e vo prilicno dobra sostojba •Cena 1200 den (prakjam i po ka...


1.200 МКД
или предлог цена
18 сеп 13:02Skii, cevli, steki

Se prodava kompletot od slikite. Skii Fischer 185cm, cevli Tecnica 27...


3.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 20:00Детски ски

Детски ски Висина 100cm Цена 60 евра Контакт тел.072-270-284 Нико...


60 €
или предлог цена
17 сеп 18:16Детски ски

Детски ски Висина 80 cm Цена 50 евра Контакт тел: 072-270-284 Ни...


50 €
или предлог цена
17 сеп 18:16SKIORSKI PANTOLONI

Се продаваат скиорски пантолони многу малку носени, да неречам нови. ...


1.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 13:31Pantoloni za skijanje

Се продаваат женски пантолони за скијање, воопшто не се користени 4F ...


1.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 11:10Ски пантолони / Ski pantoloni

Се продаваат нови пантолони за скијање “crivit”, големина 52.


1.200 МКД
или предлог цена
14 сеп 19:34Freeride skii Rossignol Bandit

Visina 186cm Sostojba odlicna Fabricka oprema(Skii Rossignol , vezo...


9.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 10:40Salomon cizmi / cevli za bord / daska

Se prodavaat salomon cevli broj 45, za bord/daska, cizmite vnatre se ...


1.900 МКД
или предлог цена
14 сеп 01:24SKII ROSSIGNOL

SKII ROSSIGNOL MNOGU DOBRO SOCUVANI 1,88cm


600 МКД
или предлог цена
12 сеп 12:16NAOCARI ZA MOTOR VELOSIPED SKII I SL. VO POVEKE BOI

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
12 сеп 10:06Atomic snowboard 143cm

Snowboard: Atomic vantage freeride 143cm Vezovi na bordot: Head NX ...


10.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 14:37Женски оргинал North Face ракавици rakavici

Женски оргинал North Face ракавици донесени од Америка. Големина L....


1.600 МКД
или предлог цена
11 сеп 00:18Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам