1112 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi a4

Se prodava audi a4 registrirano do 12mesec napraveno golem srvis, ...


8.700 €
или предлог цена
22 сеп 09:45Промовирано

Seat Ibiza 1.4 TDI

Se prodava seat ibiza vo odlicna sostojba poveke info na tel 078-606-...


4.800 €
или предлог цена
28 сеп 16:45Промовирано

vw Touareg V6 3.0 TDI 245 ks 2012 god

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS GREACI NA SEDISTA EL NA SEDISTA NAVIGA...


20.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Citroen C3 1.1 44kw benzin/plin 2009

Citroen C3 1.1 benzin/plin 44kw-60 konja. Registriran e do 31.12.2022...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Денес 21:11Mercedes c200

Mercedes c200, 136 konja 100 kw 2008 godina registiran osiguran servi...


8.300 €
или предлог цена
Денес 19:40PRODAVAM RENO KANGO

RENO KANGO 2004 GODINA DIZEL INF NA TEL 070346688


1 €
или предлог цена
Денес 19:37Chevrolet Aveo 1.2

Se prodava Chevrolet Aveo 1.2 Benzin-Plin so realna kilometraza so na...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:58Seat Leon 1.6 tdi

Se prodava Seat Leon 1.6 tdi 105 KS 2012 god vo soobrakajna,registrir...


1 €
или предлог цена
Денес 18:50Rover 200 benzin

Se prodava Rover 200 benzin 1998 god Kolata nema momentalno prevod ...


350 €
или предлог цена
Денес 18:50SE PRODAVA PEUGEOT 207 1.6 150ks TURBO THP EXTRA SOCUVANO

Се продава Peugeot 207 1.6 150ks турбо бензин, во многу сочувана сост...


2.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.199 €
Денес 18:23VW POLO 1.2 KLIMA FULL - SO 62.700km - NOVO

VW POLO 1.2 KLIMA FULL - SEGA IMA POMINATI SAMO 62.700km - MOZE PROV...


4.100 €
или предлог цена
Денес 17:49  НОВ ОГЛАС

Sharan Galaxy Alhambra

VW SHARAN 1.9 tdi kozen enterier 7 sedista So Mali karoseriski zab...


2.699 €
или предлог цена
Денес 17:42  НОВ ОГЛАС

Volkswagen Golf 6 TDI 105 konja

1.6tdi motor 77kw 105 konja motor,menjac,zamaec ekstra sostojba napra...


6.800 €
или предлог цена
Денес 16:26  НОВ ОГЛАС

Seat leon 1.9 tdi 2007 godina

Seat leon 1.9 tdi 2007 godina vo super sostojba registriran cela godi...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:13AUDI A6 3.0 TDI 204 HP

Prodavam AUDI A6 3.0 TDI 204 HP so pominati 180 000 km vo odlicna sos...


16.900 €
или предлог цена
Денес 15:30FORD KUGA 4X4 TITANIUM - PANORAMA - KLIMATRONIK

FORD KUGA 4 x 4 - 2.0 TDCI "TITANIUM " 136ks --- REGISTRIRANO DO 1...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:27Renault Clio 1.9D

Voziloto e vo ekstra sostojba 2000godina nema nikade korozija od opre...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:39RENO KLIO 1.5DCI

Voziloto e vo ekstra sostojba 170000 km Ful oprema klima rabote serv...


3.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 €
Денес 14:22VW POLO 1.2 BENZIN 107 XXX KM

MAX SOCUVANO PERFEKTNA SOSTOJBA FULL OPREMA 2 KLUCA SERVISNA ISTO...


3.490 €
или предлог цена
Денес 14:18  НОВ ОГЛАС

MITSHUBISHI OUTLANDER 2.0 (4x4) MOZE ZAMENA

MITSUBISHI OUTLANDER SUV 2.0 (4X4) 103 KW - 140 KS - 210.000 K...


7.450 €
или предлог цена
Денес 13:47Opel Insignia 2.0 cdti

Vozilotot e kompletno servisirano Full oprema Greenja ladenje na s...


8.000 €
или предлог цена
Денес 13:23MERCEDES W211 E220 CDI 2005 FULL OPREMA

MERCEDES W211 E220 CDI 2005 FULL OPREMA REGISTRIRAN DO 1 MESEC 2023...


4.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.800 €
Денес 13:18MERCEDES W211 E270 CDI 2003

KOLATA E ODLICNA SOSTOJA PALI VOZI SEGA SERVISIRANA GOLEM MAL SERVIS...


4.600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.000 €
Денес 13:18PEUGEOT 207CC 1.6 2011 CABRIO 120.000KM

PEUGEOT 207CC 1.6i 2011 120.000KM REALNI REGISTRIRANO DO 9 MESEC 20...


5.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.555 €
Денес 13:18FIAT BRAVO 1.6i 16V 99

REGISTRIRANO DO 9 MESEC 2023 GODINA SERVISIRANO STEGNATO AL BANDAZI ...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Денес 13:18BMW E39 525 TDS 1997

BMW E39 525 TDS 1997 FULL OPREMA MOTOR MENJAC TOP SOSTOJBA SERVISIR...


1.800 €
или предлог цена
Денес 13:18Ford C Max

Se prodava C Max 1.6 dizel full oprema. Uvezena pred 1 god od Avstri...


3.000 €
или предлог цена
Денес 13:08SEAT LEON 1.6 TDI Style Ecomotiv 2014 ГОД. 81 KW

SEAT LEON 1.6 TDI Style Ecomotiv ПРОИЗВЕДЕНО 2014 ГОДИНА ЗАФАТНИНА ...


9.799 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A5 Sportsback 2.0 TDI 100 KW 2013 Godina

AUDI A5 2013 Cena : 14.800€ MARKA: AUDI MODEL: A5 Sportsback 2.0...


14.800 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES C180d 85 KW 2015 Godina

Cena : 18.000€ MERCEDES C180d 85 KW 2015 Godina MARKA: MERCEDES M...


18.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Продавам екстра уникатно и зачувано Mini One S

Се продава Mini cooper S 1.4 бензин, уникатен дизајн, 2008 година. Ор...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Денес 13:00BMW 316d 2.0 86 KW FACELIFT 2015 Godina

Cena : 15.400€ BMW 316d 2.0 86 KW FACELIFT 2015 Godina MARKA: BMW...


15.400 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES A180d 85 KW 2018 Godina AUTOMATIC

Cena : 27.400€ MERCEDES A180d 85 KW 2018 Godina AUTOMATIC MARKA: ME...


27.400 €
или предлог цена
Денес 13:00VW GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 2009 Godina

Cena : 7.300€ VW GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 2009 Godina MARKA: VOLKSWAGEN...


7.300 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW 420d GRAN COUPÈ 140 KW 2016 Godina

Cena : 19.100€ BMW 420d GRAN COUPÈ 140 KW 2016 Godina MARKA: BMW ...


19.100 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES B180d 85 KW 2019 Godina AUTOMATIC

Cena : 26.700€ MERCEDES B180d 85 KW 2019 Godina AUTOMATIC MARKA: ME...


26.700 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES E220d AVANTGARDE 125 KW 2015 Godina

Cena : 19.800€ MERCEDES E220d AVANTGARDE 125 KW 2015 Godina MARKA...


19.800 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES C200d Avantgarde 100 KW 2015 Godina

Cena : 19.100€ MERCEDES C200d Avantgarde 100 KW 2015 Godina MARKA: ...


19.100 €
или предлог цена
Денес 13:00VW TOURAN 1.6 TDI 85 KW 2018 Godina

Cena : 15.900€ VW TOURAN 1.6 TDI 85 KW 2018 Godina MARKA: VOLKSWAG...


15.900 €
или предлог цена
Денес 13:00VW BEETLE 1.6 TDI 105HP 2012 Godina

Cena : 11.500€ VW BEETLE 1.6 TDI 105HP 2012 Godina MARKA: VOLKSWAGE...


11.500 €
или предлог цена
Денес 13:00VW CADDY 1.6 TDI 55 KW 2015 Godina

Cena : 10.500€ + DDV VW CADDY 1.6 TDI 55 KW 2015 Godina MARKA: VO...


10.500 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW 525d xDrive 4x4 160 KW Automatic 2014 Godina

Cena : 21.500€ BMW 525d xDrive 4x4 160 KW Automatic 2014 Godina MAR...


21.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Volvo V40 84 KW 2013 Godina

Cena : 10.600€ MARKA: VOLVO MODEL: V40 PROIZVEDENO: 2013 GODINA ...


10.600 €
или предлог цена
Денес 13:00Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам