Битола
                           
3011 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

МОДЕРЕН АПАРТМАН

Се изнајмува стан како нов во одлична состојба , комплетно е наместен...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

19 сеп 16:57Промовирано

Се Продава куќа во Битола

Се Продава куќа во Битола Информации на овај број: 077790545


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:14SE PRODAVA KANCELARIJA PELAGONKA 2

Se prodava kancelarija so povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ...


1 €
или предлог цена
Денес 17:13IZDAVAM KANCELARII PELAGONKA 2

Se izdavaat kancelarii so vkupna povrsina od 50m2,kompletno opremeni:...


1 €
или предлог цена
Денес 17:13SE.IZDAVA STAN NOVA BITOLA

Se izdava stan nova bitola vo blizina na Bolnica prodnos


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:38Se izdava soba vo strong centar vo blizina na pazorot

Soba namestena 25 m2 vo strog centar na gradot vo blizina na pazorot....


60 €
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 15:36Se prodava celosno renovirana kuka

Kuka vo naselba bukovski livadi vo neposredna blizina na avto servis ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:36Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Peco Bozinovski vo blizina na sik lavci so ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:21Куќа во строг центар - поволно!

Куќа во најстрог центар на Битола, ул. Елпида Караманди..П+1, 100м2. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:16КУЌА НОВОГРАДБА

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 600 м2, СО ИЗГРАДЕНА КУЌА ДО ПРВА ПЛОЧА СО ОСНОВА ...


47.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:12Издавам семејна куќа

Се издава куќа со 2 спални и голема дневна, трпезарија и кујна. Целос...


450 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:09Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk-oil Nad noviot p...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:54LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 1000 m pod seloto ...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:54Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:54Куќа и помошни простории

Контакт Пеце 078 271 285 Боби 075 509 430


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:25Se prodava stan

Prodavam stan vo odlicna sostojba na prv sprat kompletno renoviran to...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:46Се продава куќа во строгиот центар на Битола

Се продава куќа во строгиот центар на Битола наспроти зграда Грозд. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:43Se izdava dukjan 35 m2

Se izdava dukjan 35 m2 kompletno renoviran vo DTC Seherezada. Postoi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:43Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во централното градско подрачје, околу...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:38SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Денес 13:34SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR. LOKA...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:21Се продава градежна парцела во Долно Оризари - Битола

Се продава градежна парцела - градежно земјиште (КП бр.1169 за КО Дол...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:11Dukan vo Obitel

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so po...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:02SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Денес 13:00Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
Денес 13:00Se izdava dukjan vo Bitola

Se izdava dukjan blizu centarot vo Bitola na ulica Cane Vasilev. Dukj...


120 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan so hodnik, dve sobi, golemo kupatilo, dva bal...


100 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Се издава стан во Скопје, Центар

Се издава стан во Скопје, Центар (Пајко маало, адвокатска улица ведна...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Apartman

Se izdava apartman vo centarot na gradot, na Kamen most. Za podetalni...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


57.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:51Se prodava

vo odlicna sostojba za poveke iznformacii na tel 078599899


84.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:18Se prodava kuka vo G.Orizari

Se prodava dvospratna kuka so golemo dvorno mesto ,obrbotlivo zemjist...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:25Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:18Atraktivno mesto vo Nizopole

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Streze...


30 €
или предлог цена
Денес 11:18Mesto na atraktivna lokacija- Nizepole

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Streze...


30 €
или предлог цена
Денес 11:18СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА 3500 М2 НАД ГРАНД ПРЕМИЕР

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ОД 3500 М2 НАД ГРАНД ПРЕМИЕР НА ПАТОТ ЗА ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:42Kuka - Centralno gradsko podracje

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje na ul "Kicevo 16" ,ulic...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:34Se iznajmuva industriski objekt 500m2

Se isnajmuva industriski objekt 500 m2 so sopstveni kancelarii 2x30m2...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:22SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Bitola Stara carsija


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:22Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам