Подкатегорија:
                   
251 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
15 јул 09:33Промовирано

Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Денес 13:34Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se iznajmuva industriski objekt 500m2

Se isnajmuva industriski objekt 500 m2 so sopstveni kancelarii 2x30m2...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:22BITOLA STROG CENTAR SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

BITOLA STROG CENTAR NASPROTI NOVOTO "WAIKIKI" SE IZNAJMUVA RENOVIRA...


5 €
или предлог цена
Вчера 14:05DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor na prizemje 400 m2, so kancelarii i magacin...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:38Se iznajmuva deloven prostor 505m2

Se izdava delovno industriski objekt so povrsina od 505m2.Objektot e ...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:14SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

Se prodava ili izdava deloven prostor 2100m2 ,so inventar parking pr...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:23SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR 50m2

Se izdava ili prodava deloven prostor od 50m2 koj moze da se koristi ...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 19:17Se iznajmuva deloven objekt vo kasarnata

Se iznajmuva nov deloven objekt vo individualna kuka od 55 metri kva...


240 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
280 €
27 сеп 16:55SE IZDAVA NOV LUKSUZEN DELOVEN PROSTOR

Vo strog centar na Bitola sproti Epinal sa izdava celosno nov komplet...


1 €
или предлог цена
27 сеп 15:13Restoran ZEZO - Bratindol

Se prodava restoran ZEZO-Bratindol 3.000m2 dvorno mesto i 1.600m2 ob...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 12:49SE PRODAVA KANCELARIJA PELAGONKA 2

Se prodava kancelarija so povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ...


1 €
или предлог цена
27 сеп 11:59IZDAVAM KANCELARII PELAGONKA 2

Se izdavaat kancelarii so vkupna povrsina od 50m2,kompletno opremeni:...


1 €
или предлог цена
27 сеп 11:59HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za u...


1 €
или предлог цена
27 сеп 08:28Се продава деловен простор 43м2 во старата чаршија во Битола

Продавам деловен простор - канцеларија, лоциран во објектот Авра (La ...


40.000 €
или предлог цена
26 сеп 23:25Objekt ZEZO Bitola Bratindol POVOLNO I HITNO 078453511

Se prodava ili iznajmuva objektot ZEZO Bratindol koj lesno moze da se...


1 €
или предлог цена
26 сеп 13:44УПРАВНА ЗГРАДА ВО БИТОЛА

Деловен Простор - управна зграда (поранешно ЖИТО БИТОЛА АД БИТОЛА во ...


10.752.616 МКД
или предлог цена
26 сеп 12:54Se prodava objekt na ul. Industriska do Javor Distributiven

Se prodava objekt na ul. Industriska do Javor Distributiven vo Bitola


1 €
или предлог цена
25 сеп 19:53Deloven prostor 100m2 renovirana nova gradba

SE izdava DELOVEN PROSTOR okolu 90m2 NOVA GRADBA - so NOVOIZGRADEN SA...


90 €
или предлог цена
25 сеп 10:45Се издава дуќан во Шехерезада

Се издава дуќан на атрактивна локација.


1 €
или предлог цена
24 сеп 15:28Се издава фабрика погодна за магацински и деловен простор

Фабриката Мокел располага со простор за изнајмување од 10.000 м2 сопс...


2 €
или предлог цена
24 сеп 10:06Се издаваат деловни простории 31 и 42м2 - многу поволно

Се издаваат два деловни простори, еден до друг, со површина од 31 и 4...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 19:32Се издава стан како деловен простор во Пелагонка 2

Се издава стан на прв спрат во Пелагонка 2. Комплетно реновирање, но...


200 €
или предлог цена
23 сеп 19:32SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO BIZNIS CENTAROT

Se izdava ili prodava deloven prostor od 122 m2 vo Biznis centarot na...


1 €
или предлог цена
23 сеп 19:02Se izdava deloven prostor na Shirok Sokak na prizemje

Prostorot e na prizemje, vlezot e od Shirok sokak i se naogja na zadn...


1 €
или предлог цена
23 сеп 15:03Deloven prostor

Prodavam deloven prostor na odlicni lokacii Deloven prostor so pogol...


1 €
или предлог цена
23 сеп 13:00Се издава деловен простор - Дрвен Пазар

Се издава деловен простор - дуќан во центарот на Битола, кај Дрвен Па...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 10:04SE PRODAVA DELOVEN CENTAR.

Se prodava Deloven centar i Hotel&Spa so 4Superior ****na top lokacij...


1 €
или предлог цена
23 сеп 01:15Se iznajmuva-odlicna lokacija

ODLICEN OBJEKT SO ODLICNA LOKACIJA NAMENET ZA RAZLICNI DEJNOSTI: -KA...


1 €
или предлог цена
21 сеп 22:45KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR NA GRADOT

3 KANCELARII VO PODVOZNJAK KAJ BEZISTEN KVADRATURA PO KANCELARIJA OD...


1 €
или предлог цена
21 сеп 22:45DELOVEN PROSTOR NA VLEZOT VO BITOLA

Se prodava ili izdava deloven prostor na vlezot vo Bitola deloven ob...


1 €
или предлог цена
21 сеп 21:03Industriski objekt so 250kw elektricna energija vo Frinko

Se izdava proizvodstvena hala od 300m2 +180m2 na odlicna lokacija vo...


1 €
или предлог цена
21 сеп 19:16Renoviran Prostor Za kancelarii na 5min od saat kula

Pogoden za sekakov vid na kancelarii Na prizemje vo kuka Kompletno...


22.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 21:42Kancelarii - Kontinental

Се издаваат повеќе канцеларии во објектот Континентал ( над Стела сла...


1 МКД
или предлог цена
20 сеп 18:55kancelariski prostor centar / kaj sat kula

Se iznajmuva kancelariski prostor na atraktivna lokacija vo centar na...


1 €
или предлог цена
20 сеп 16:20Се продава деловен простор 30м2 кај Градската Библиотека

Се продава деловен простор од 30м2 во близина на градската библиотека...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 11:47СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
19 сеп 21:37ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Се издава деловен простор од 110+м2, во строг центар на Битола, ул.Ви...


1 €
или предлог цена
18 сеп 15:16Издавам деловен простор од 47 м2 во Битола

Издавам деловен простор од 47 м2. во Нова Битола на ул. “Димче Лахчан...


8.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 22:32SE IZDAVA DELOVNI PROSTORI HALI VO BLIZINA NA BITOLA

NA 10 KM OD BITOLA VO BLIZINA NA "KROMBERG & SCHUBERTCHUBERTE" SE IZ...


2 €
или предлог цена
17 сеп 14:41Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам