Скопје Центар
                   
40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SET ZA MANIKIR I PEDIKIR

Сет за маникир за само 2949 денари Сетот се состои од: Лампа 150w ...


2.949 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

22 јан 22:27SET ZA MANIKIR LAMPA 120 w - 180w

Сет за маникир за само 4999 денари Сетот се состои од: Аспиратор М...


4.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

17 јан 23:52SMINKA, MANIKIR, PEDIKIR Setovi za izrabotka za nokti

Setovi za izrabotka za nokti za profesionalci ili pocetnici Nijansi ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

17 јан 23:52MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA ELEKTRICNA TURPIJA MERCEDES

Elektricna turpija za nokti Mercedes za samo 1299denari 📦Dostava niz...


1.299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

11 јан 01:34SET ZA MANIKIR I PEDIKIR LAMPA 180w

Сет за маникир за само 4149 денари Сетот се состои од: Мерцедес ел...


4.150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

07 јан 22:14MANIKIR ,PEDIKIR, SMINKA - SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за наливни нокти и типсови со лампа од 120w и Mercedes турпија ...


3.699 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

21 дек 00:14SET ZA MANIKIR LAMPA 120w - 180w

Сет за маникир за само 1799 денари Сетот се состои од: -Лампа 120w ...


1.799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

21 дек 00:14POTPIRAC ZA MANIKIR

Potpirac za manikir izraboten od drvo i eko koza Izraboten po dimen...


1.199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

17 дек 23:36UV/LED LAMPA ZA NOKTI 180W

UV/LED LAMPA ZA NOKTI 180W SO DRZAC ZA TELEFON I RACKA ZA SAMO 1599 ...


1.599 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

04 дек 18:01UV/LED LAMPA ZA NOKTI 150W

UV/LED LAMPA ZA NOKTI 150W ZA SAMO 1399 DENARI


1.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

04 дек 17:59UV/LED LAMPA ZA NOKTI 120W

UV/LED LAMPA ZA NOKTI 120W ZA SAMO 1199 DENARI


1.199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

04 дек 17:58MANIKIR ,PEDIKIR, SMINKA - SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за наливни нокти со лампа од 168w,Mercedes турпија и аспиратор ...


4.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

03 ное 17:39MANIKIR ,PEDIKIR, SMINKA - SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за наливни нокти и типсови со лампа од 48w за само 2299 ден.🔥 ...


2.299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

21 окт 19:21MANIKIR ,PEDIKIR, SMINKA - SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Гел лак сет - лампа 48w и електрична турпија за само 1899 денари🔥 ...


1.899 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

21 окт 19:21Рачно изработени потпирачи за маникир и држачи за постери

Изработка на потпирачи за маникир со боја на еко кожа по ваш избор И...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

27 авг 23:00SMINKA,MANIKIR,PEDIKIR - SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI ZA SAMO 1599 DENARI Сетот се состои од...


1.599 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

29 јул 19:20MANIKIR,PEDIKIR SETOVI SO GEL LAKOVI

MANIKIR,PEDIKIR SETOVI SO GEL LAKOVI


1.560 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

05 јул 14:18SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за нокти за само 2499 денари🔥 Сетот се состои од: -Лампа 48w; ...


2.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

13 мај 00:30SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за нокти за само 1999 денари🔥 Сетот се состои од: -Лампа 54w; ...


1.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

13 мај 00:27SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Гел лак сет за само 1399 денари🔥 Сетот се состои од: -Лампа 54w; -...


1.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

13 мај 00:24Сет за нокти за само 1999 денари

🔥Почетнички сет за нокти за само 1999 денари🔥 Со доплата од само 2...


1.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

02 мар 23:01Почетнички сет за изработка на наливни нокти и типсови

🔥Сет за нокти за само 2499 денари🔥 📦Достава низ цела Македонија д...


2.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

25 фев 12:08MANIKIR,PEDIKIR,SMINKA PLASTICNA RAKA ZA MANIKIR

Plasticna raka za vezbanje manikir za pocetnici za samo 1499 denari �...


1.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

11 јан 12:21MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA ELEKTRICNA TURPIJA

Elektricna turpija za nokti za samo 599 denari 📦Dostava niz cela Mak...


599 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 јан 18:48MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA ELEKTRICNA TURPIJA

Elektricna turpija Lina za nokti 25000 vrtezi vo minuta za samo 1799 ...


1.799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 јан 18:45MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA UV/LED LAMPA ZA NOKTI72W

🔥Lampa za nokti 72w za dve race za samo 1699 denari🔥 📦Dostava niz...


1.699 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 јан 18:38MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA UV/LED LAMPA ZA NOKTI 54W

🔥Lampa za nokti 54w za samo 1199 denari🔥 📦Dostava niz cela Makedon...


1.199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 јан 18:37MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA UV/LED LAMPA ZA NOKTI 96W

🔥Lampa za nokti 54w za samo 1599 denari🔥 📦Dostava niz cela Makedon...


1.599 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 јан 18:36MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA UV/LED LAMPA ZA NOKTI 120W

🔥Lampa za nokti 120w za samo 1399 denari🔥 📦Dostava niz cela Maked...


1.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 јан 00:42MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA UV/LED LAMPA ZA NOKTI 48W

🔥Lampa za nokti 48w za samo 1099 denari🔥 📦Dostava niz cela Makedon...


1.099 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 јан 00:41Сет за изработка на нокти

🔥Почетнички сет за избработка на наливни нокти и типсови за само 189...


1.899 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

21 ное 00:08Сет за изработка на наливни нокти

🔥Почетнички сет за избработка на наливни нокти и типсови за само 199...


1.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

21 ное 00:04Керамичко фигаро

NOVA Керамичко фигаро Брзо и лесно до посакуваните локни! Фигарото е...


399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

20 сеп 15:21Baram sorabotnicka za nadgradba na nokti

Baram sorabotnika sto pravi nadgradba na nokti i pedikir. Imam pros...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

01 мар 17:32ELEKTRICNA TURPIJA ZA PETI VELVET SMOOTH DIAMOND

NOVA ELEKTRICNA TURPIJA ZA PETI VELVET SMOOTH DIAMOND


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

11 апр 11:38NOVA TURPIJA ZA PETI

Sonar turpija za peta


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

11 апр 11:38UV LED Lamba za nokti

Опис: Брзата и безбедна ламба која се користи за сушење гел на нок...


1.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

08 мар 08:17Se prodava komplet oprema od salon za ubavina

Se prodava celosen inventar od salon za ubavina. Lavor so dve frizer...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

03 фев 11:03POCETNICKI SETOVI ZA NOKTI

GLORY cosmetics Specijalizirana prodavnica na golemo i malo za oprem...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 ное 07:04Kada za pedikir

Kada.za pedikir


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 ное 07:03Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам