725 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masa

Socuvana


2.000 €
или предлог цена
23 мај 19:11Промовирано

VELES UREDUVANJE DVOROVI I GRADINI, KOSENJE TREVA...

UREDUVAME DVOROVI, CISTENJE BAZENTI, KOSENJE TREVA, UREDUVANJE NA RAS...


1 €
или предлог цена
29 мај 22:33Промовирано

Cevki f90

6 parcinja so dimenzii od 137 do 180cm dolzina, f90. Parcinjata se os...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:00Endoskop za Android i OC

Endoskop so 3,5m kabel za Android telefon so OTG funkcija i funkcija ...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Денес 09:48Две фотељи и табуретка

Фотељите и табуретката се домаќински зачувани како нови. Купени се од...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:48Термо печка 4,5 kw

Термо печката е во исправна состојба се продава со се кабел и термост...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:48Masina za podrabuvanje tepisi

Se prodava Masina za podrabuvanje tepisi i stalaza za 30 Tepisi inf ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:00ELEKTRICNA MONOFAZNA DIGALKA DIZALICA KRAN SO SAJLA

PRODAVAM POLOVNA GERMANSKA DIGALKA - KRAN SO SAJLA. TAA STO E NA SLIK...


300 €
или предлог цена
Вчера 22:19Trimer straus austria

Trimer Straus Austriski 4.2kw Акц...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:58Jorgan 200x200 skoro nov

Se prodava skoro nov jorgan so odlicen dezen so golemina 200x200-200 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:54Garnitura za dnevna

Prodavam polovna garnitura za dnevna Trosed, dvosed i fotelja odlicn...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:53DETSKI DUPLI KREVET SO FIOKA

Detski dupli krevet so fioka za postelnina,odlicno socuvan eftino Te...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:53Половни ќерамиди

Се продаваат половни ќерамиди околу 1800-1900 парчиња. ќерамидите се...


12 МКД
или предлог цена
Вчера 12:46Trpezariska masa

Се продава трпезариска маса. Масата е многу сочувана и во одлична сос...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:36Garnitura - Гарнитура

Се продава комплетна гарнитура: - тросед - двосед - фотеља Тросед...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:35Klima (Vivax)2.5kw za 25 kvadrata

Се продава клима од брендот Vivax со моќност од 2.5kw и почетна потро...


6.300 МКД
или предлог цена
Вчера 05:20VELES UREDUVANJE DVOROVI I GRADINI, KOSENJE TREVA...

UREDUVAME DVOROVI, CISTENJE BAZENTI, KOSENJE TREVA, UREDUVANJE NA RAS...


1 €
или предлог цена
29 мај 22:33Prodavam frizideri i elektricen sporet.

Prodavam elektricen sporet, zamrznuvac za dlaboko, vertikalna vitrina...


1 €
или предлог цена
29 мај 21:59Nov INTEX Dusek na Pumpanje

Dusek Zelen Plish,na Intex dimenzii 191×99sm visina 25sm,cena 20e, P...


20 €
или предлог цена
Велес

Останато

29 мај 18:01prodavam cesma

prodavam nova nekoristena cesma za ladna i topla voda za vo kujna


1.000 МКД
или предлог цена
29 мај 17:15Algida cador

Se prodava nov cador od Algida sladoledi,sirina 2 metri izraboteno od...


1.500 МКД
или предлог цена
29 мај 14:55Daski za serviranje

Se prodavaat daski za serviranje. Nekoristeni Cena 1000 den Tel.07...


1.000 МКД
или предлог цена
29 мај 13:38Goblen/Gobleni

Се продаваат гоблени со разни големини. Гоблените се многу сочувани и...


3.500 МКД
или предлог цена
29 мај 11:18Jambolija/Јамболија

Се продаваат, скоро нови и неупотребувани 5 јамболии. Димензиите на ...


2.500 МКД
или предлог цена
29 мај 11:15kratko vreme koristen

prodavam zamrzivač od 500 litri, mnogu kratko koristen so garancija u...


300 €
или предлог цена
29 мај 11:04моторна пила STIL MS 170

Моторна пила нова ,неупотребувана, STIL MS 170


16.000 МКД
или предлог цена
29 мај 09:09Seceme sekakov vid na Problematicni/Rizicni drva

Seceme sekakov vid na problematicni/Rizicni drva(vrshime i uslugi so ...


1 МКД
или предлог цена
29 мај 06:35Ukrasi za vo dvor/Украси за во двор.

ODPORNI NA SITE VREMENSKI USLOVI !!! Prodavame/izrabotuvame ukrasi/sa...


1 МКД
или предлог цена
29 мај 06:35Solaren Inverter

Нов INVERTER 24V/230V- 3000VA/3000W со права синусоида и вграден сола...


370 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
400 €
29 мај 05:40Нови - Неупотребувани Јамболии , РАЧНА ИЗРАБОТКА !

Продавам НОВИ - НЕУПОТРЕБУВАНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ волнени Јамболии од ч...


1 МКД
или предлог цена
28 мај 12:29Комода

Комода дрвена со стакло


4.500 МКД
или предлог цена
28 мај 11:13Фотељи

Две фотељи Симпо


3.500 МКД
или предлог цена
28 мај 11:13Масиче салонско

Масиче салонско, округло со стакло во многу добра состојба


2.500 МКД
или предлог цена
28 мај 11:13Wifi bezicno zvonce so kamera

kamera wifi so zvonce i senzor za dvizenje, znajte vo sekoj moment ko...


3.500 МКД
или предлог цена
28 мај 09:44Termo pecka

Prodavam termo pecka aeg6


100 €
или предлог цена
27 мај 21:32Продавам ново дрвено креветче со нов душек

Продавам ново дрвено креветче со нов душек, користено само едно лето ...


5.000 МКД
или предлог цена
27 мај 16:35Lezaka Veles Novi

Novi lezalki Nosivost nad 100kg Isporaka so kargo niz.🇲🇰


1.800 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
2.300 МКД
27 мај 15:31Nov cador 220cm /Rasprodazba

Novi cadori 220cm Besplatna isporaka niz Mkd Povelete


2.200 МКД
или предлог цена
27 мај 15:31Рамки за слика | Рамка за слики | Ramka | Ramki | Украсни

Број за контакт 078405695 Се продаваат нови рамки, во различни ди...


По Договор
или предлог цена
27 мај 14:27Печка на струја 6kw

Се продава печка на струја, 6kw Број за контакт: 078-630-963 Ди...


3.000 МКД
или предлог цена
27 мај 11:09STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI L...


35 €
или предлог цена
27 мај 08:51Tus kabina Туш кабина ЕКСТРА ЦЕНА!

Се продава половна туш кабина, комплетна. Гркланот на кадата треба да...


1.500 МКД
или предлог цена
26 мај 20:08Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам