Подкатегорија:
                   
28 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kotel na peleti za parno

Prodavam kotel ekospar na peleti mnogu dobro socuvan i prakticen i le...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Вчера 14:45Термо Цер 6кв.

Исправна термо печка 6 кв. Цена по договор. тел. 070 555 509


1 €
или предлог цена
08 авг 14:25Се продава Камин на пелети за парно .

Се продава Камин на пелети за парно со моќност 15кw малку користен. ...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
08 авг 10:01Kamin na pelet eftino/lirë!!

Se prodava sporet na pelet za parno diecotec 18kw motor.Gream okolu ...


650 €
или предлог цена
07 авг 22:32Kamin na peleti EkoSpar

Se prodava kamin na peleti 10 kw i e za 80 m2 Kaminot e mnogu malce v...


600 €
или предлог цена
05 авг 19:16Fexibilna za temperatura110cm x15 cm

Fiksibilna crevo za temperatura za vgradeni kamini i drugi peqki ili...


1.000 МКД
или предлог цена
04 авг 06:08Хемиско и Антибактериско Чистење на Клими, Cistejne na klimi

Професионално Хемиско и антибактериско чистење на вашите клима уреди....


1.300 МКД
или предлог цена
25 јул 23:38Se prodava 2 paneli

2 paneni eden 1.5 kw i 2.5 kw novi nekoristeni


6.000 МКД
или предлог цена
15 јул 08:52Rezerva za nafta 1000 L

Rezerva za nafta ili gorivo od alluminium 1000L. Rezervarot e NOV


1 €
или предлог цена
25 јун 16:51Se prodavaTermo pecki 6 i 3.5 kw

Se prodavaat dve termo pecki so postolje se dvete edna6kw i drugata 3...


6.100 МКД
или предлог цена
18 јун 09:52Портабл клима уред ПИНГВИН

Се продава подвижен клима уред ПИНГВИН без надворешна единица. Корист...


16.000 МКД
или предлог цена
08 јун 11:58Пумпа за систем со парно

Се продава пумпа за систем со парно греење, пумпата е во одлична сост...


2.000 МКД
или предлог цена
04 апр 00:11Plinska grealka

Se prodava plinska grealka koja raboti i kako kvarcna so tri greaci ...


1.500 МКД
или предлог цена
09 мар 09:52Klima

Klimata e Rabotena izvaena e od rabota momentalno poradi zatvotranje ...


1 €
или предлог цена
19 окт 19:44spored

se prodava spored na parno greenje tirolia plamen hrvatsko proizvotsv...


300 €
или предлог цена
17 окт 02:11Продавам термо печка

Продавам термо печка Elind 5, добро очувана и малку користена


2.900 МКД
или предлог цена
06 окт 20:31Kotel centrometal 50 kw

Centrometal 50kw Kotel na peleti i drva


1.250 €
или предлог цена
22 сеп 12:39Се продава Камин

Се продава камин Алфа Плам многу малку користен во добра состојба има...


350 €
или предлог цена
09 сеп 23:0513 kw na peleti

Kamin na peleti 13kw duvalka 076304900


700 €
или предлог цена
31 авг 14:22Kotel na drva i nafta

Prodavam kombiniran kotel na drva-jaglen i nafta, marka-nova sigma, k...


500 €
или предлог цена
10 авг 11:48Prodavam Kamin na drva Alfa plam

Prodavam poloven kamin na drva Alfa Plam, za povr[ina na greenje od 7...


135 €
или предлог цена
26 јул 18:55Socuvan Radijator so se ventil za vozduh

4200 den radijator golem so se ventil protiv vozduh


4.200 МКД
или предлог цена
07 јун 00:10Radijator

Radijator so 12 rebra 3700 den


3.700 МКД
или предлог цена
07 јун 00:08TIMS KAMIN za parno do 200m2

malku koristen kamin na drva za parno, gree 200m2 komotno BARAJTE ...


24.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 19:19Термо печка за греење ЦЕР

Се пoдарува термо печка ЦЕР со постоље. Печката е во исправна состојб...


По Договор
или предлог цена
22 јул 16:51Sporet na drva plamen -Desen

Sporet plamen -desen ,kako nov mnogu malku koristen. 7kubika drva ne...


230 €
или предлог цена
22 дек 10:02Kotli za parno kreenje na drva

Kotel za parno greenje na drva Megal 30kw star 10god , zaedno so eksp...


1 €
или предлог цена
10 сеп 13:00Kamin Amity

Se prodava gusen kamin Amity vo dobro zacuvana sostojba


11.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 19:26Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам