1118 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES C 220 CDI 170 KS NAVI KAMERA UVOZ CH - 10.MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, EURO-5 NOVIOT MOTOR BLUE EFFICIENCY UVOZ ...


9.800 €
или предлог цена
Вчера 09:24Промовирано

VW GOLF 1.6 TDI HIGHLINE NAVI UNIKAT NOV - 10.MT Auto

VW GOLF 1.6 TDI EURO-5 HIGHLINE NAVI FULL NOV NOV UVOZ GERMANY 14600...


7.800 €
или предлог цена
Вчера 09:26Промовирано

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 181000 KM UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 2.0 TDI 105 ...


9.600 €
или предлог цена
Вчера 09:23Промовирано

Range Rover Evoque SD4 2.2 190 HP

Возилото е во беспрекорна состојба, редовно сервисирано, без маани. П...


25.800 €
или предлог цена
Денес 20:17MAZDA 2 1.3i IMPRESSION 2009

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:14HYUNDAI i10 1.1i STYLE 2009 KLIMA!!

Voziloto e EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Ne udi...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:14Prodavam BMW E46 320D 2003g "UNIKAT"

Prodavam BMW E46 320D 2003G SO FULL M OPREMA, NAPRAVENA SERVIS CASTRO...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 €
Денес 20:09Reno kangoo za delovi

Reno kangoo. Moze na delovi ili celo so mk dukumenti Kontakt: 0788331...


600 €
или предлог цена
Денес 18:59Delovi za Golf 3 1.9tdi

Delovi za golf 3 1.9tdi Motorot i menjacot se vo odlicna sostojba M...


500 €
или предлог цена
Денес 18:59Golf 3 1.9 TD

Se prodava golf 3 1.9 TD so defekt motor Kontakt: 078833132


500 €
или предлог цена
Денес 18:59Opel Astra H 1.6

Se prodava opel astra h so plin vo dobra sostojba Set lamela smeneta ...


1 €
или предлог цена
Денес 18:59Fiat 500

Fiat 500 2008 god vo ispravna sostojba plateni davacki do registraci...


4.750 €
или предлог цена
Денес 17:53PRODAVAM MERCEDES 220 cdi 2013

QPREMA=tempomat,klimatronik,navigacija,grejaci na sedista,elektronika...


13.000 €
или предлог цена
Денес 17:21Delovi za alfa Romeo 147 1.9JTD

Delovi za Alfa Romeo 147 1.9jtd 85kw Plastiki za rebrast kajs Remen...


9 €
или предлог цена
Денес 17:19Delozvi za Zastava 750 i 850 fico

Imam za Zastava 750 i 850 fico delovi: Anlaseri Alternatori Karbur...


1 €
или предлог цена
Денес 17:19GOLF 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks 6 brzini Registriran do 05.2023

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77kw 105 ks 6 brzini 2004 god Registrir...


4.199 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Денес 16:53Lada Niva 4x4 1.7

Se prodava lada niva vo ispravna sostoja Ispravna za vo teren Istecen...


2.000 €
или предлог цена
Денес 15:34Opel Vectra 1,9 cdti 150 k.s

Se prodava Opel Vectra 1,9 cdti , 150 k.s. 6 brzini . Go ima najdo...


2.900 €
или предлог цена
Денес 15:22BMW f20 Sport 120d 2012g

Se prodava Bmw f20 Sport 120d (184ks) 2012g na soobrakjajna uvezena o...


1 €
или предлог цена
Денес 14:42Citroen Jumper 2.2 hdi boxer ducato kombe

Uvezeno vo mk vo 2019g 280 000km 2008g Napraven servis ulje i filt...


6 €
или предлог цена
Денес 14:39BMW 318i

se prodava bmw 318i 2009 godina facelift model, kolata e uvezana od h...


7.400 €
или предлог цена
Денес 14:22СЕ ПРОДАВА ТОYOTA YARIS

Се продава Тoyota Yaris , бензин, 2005 година во одлична состојба ,ек...


3.100 €
или предлог цена
Денес 14:08HYUNDAI I30 1.4 BENZIN Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HYUNDAI I30 1.4 BENZIN🇨🇭🇨🇭🇨🇭 128.251 k...


5.800 €
или предлог цена
Денес 13:55HONDA ACCORD 2.2D Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HONDA ACCORD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2.2 Diesel 150k...


10.300 €
или предлог цена
Денес 13:55Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2012go...


6.100 €
или предлог цена
Денес 13:55KOLI POD NAEM RENT A CAR CARS RENT

DAVAME AVTOMOBILI POD NAEM RENTA CAR RENT A CAR KOLI POD NAEM IZN...


2 €
или предлог цена
Денес 13:00LADA SAMARA 1998

Контакт: 071 273 161 Продавам Lada Samara 1998 година Регистриран...


600 €
или предлог цена
Денес 12:41Се продава тест возило Citroen C5 Aircross

Се продава тест возило Citroen C5 Aircross или замена со Fiat 500 ил...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.000 €
Денес 12:27Citroen C3 pikasso

Se prodava C3 pikasso registrirana cela godina,vgraden Nov plinski ur...


7.000 €
или предлог цена
Денес 12:26Peugeot 607 2.7DIZEL avtomatik.Moze zamena

Peugeot 607 2.7dizel 204ps registrirana do 06.05.2023 novi gumi,serv...


3.500 €
или предлог цена
Денес 11:57Vw passat b6 2.0 tdi 2006

Se prodava vw passat b6 2.0 tdi karavan servisirano registrirano do ...


5.500 €
или предлог цена
Денес 11:56Ford Courier 1.8 dizel 2000

Ford Courier 1.8 dizel 2000 godina,so 5 sedista pali vozi,bez regist...


1.000 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 €
Денес 11:56Chrysler Voyager 2.5TD 7 sedista

Chrysler Voyager 2.5TD 7 sedista Sve ispravno,bez registracija. 1000€...


1.000 €
или предлог цена
Денес 11:56Dodge Caliber 2.0 CRD.Moze zamena

Dodge caliber 2.0 CRD 140ps registrirana do 05.2023 moze zamena so va...


5 €
или предлог цена
Денес 11:56CITROËN AMI 8 1971 OldTimer registrirana.

CITROËN AMI 8 1971 OldTimer vo odlicna sostojba 600kubici benzin 35ps...


3.000 €
или предлог цена
Денес 11:56Golf 5 1.9 105ks

Se prodava Golf 5 vtor sopstvenik. 4 letni gumi so aluminiumski band...


4.500 €
или предлог цена
Денес 11:55hyundai coupe 1.6 benzin plin full oprema

se prodava hyundai coupe registrirano do 13 07 2023 so full oprema ...


1.200 €
или предлог цена
Денес 11:43mercedes c220 cdi

reg do 24/09/2022 zelen karton


6.000 €
или предлог цена
Денес 11:06Chavrolet Trax 1.7 D

Chavrolet Trax 1.7 D 2015 g registrirano moze zamena inf.071231201


12.000 €
или предлог цена
Денес 10:40Chrysler 300 base 2013 , 3.6l vvt

Se prodava Chrysler 300 base 2013 Godina 3.6l vvt Motor 8 step...


16.500 €
или предлог цена
Денес 10:40Se prodava jeep grand cherokee 4.7 V8

Se prodava Jeep Grand cherokee 4.7 V8. Benzin-Plin so original 166000...


10.000 €
или предлог цена
Денес 09:36Ford Focus 2002 god!!

Kolata e redovno servisirana i odrzavana vo super sostojba!!


1.999 €
или предлог цена
Денес 09:36Seat Toledo 1.9 tdi 106ks 2009

Seat Toledo 1.9 tdi Registritan do 12.2022. Napraven golem servis, se...


4.800 €
или предлог цена
Денес 09:07Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам